Tytuł: Forum tvpolsat.info :: "Nowy dzień z Polsat News"

Dodane przez azek84 dnia 28-02-2011 11:08
#1

 Szkoda, że odchodzi , bardzo fajnie prowadziła i bardzo sympatyczna, no ale coś nowego w TV PULS i tam będzie mieć swój program i rozwinie jeszcze bardziej skrzydła, wielka strata dla Polsatu szczególnie Nowego dnia w Polsat news, dziwię się, że Polsat ją wypuścił i nie zatrzymał jej szkoda!

Dodane przez Jarek dnia 28-02-2011 11:27
#2

 Bidulka nie potrafiła slowa wyksztusić icon_cry

Dodane przez darakso dnia 28-02-2011 12:06
#3


azek84 napisał(a):
Szkoda, że odchodzi , bardzo fajnie prowadziła i bardzo sympatyczna, no ale coś nowego w TV PULS i tam będzie mieć swój program i rozwinie jeszcze bardziej skrzydła, wielka strata dla Polsatu szczególnie Nowego dnia w Polsat news, dziwię się, że Polsat ją wypuścił i nie zatrzymał jej szkoda!



W niszowej stacji jaka jest TV Puls rozwinie skrzydła ?.Tutaj prowadziła na żywo kilku godzinny poranek w stacji informacyjnej w której ciągle są jakieś nowe wydarzenia , poza tym miała jeszcze jeden program w PN i zdaje się w Polsat Cafe .jak dla mnie po prostu dostała większe pieniądze i dlatego odeszła , innego wytłumaczenia nie widzę

Dodane przez Dzii dnia 28-02-2011 22:07
#4

 Pieniądze to nie wszystko icon_smile Np. dzisiaj pewnie musiała wstać, w zależności gdzie mieszka, o 3-4. Jeśli miałaby następnego dnia dyżur to wypadałoby żeby położyła się spać o 21-22, jakoś musi wyglądać i funkcjonować. Ponieważ prowadzi program o wszystkim to musiała o 18:50 zasiąść przed tv i oglądnąć Wydarzenia i pewnie inne programy informacyjne później a także Polsat News. Gospodarz Dnia na żywo musi być na bieżąco. I tak przez cały tydzień. Dodatkowo jeszcze Encyklopedia zdrowia. Jednym może to odpowiadać innym nie. W TV Puls będzie miała cotygodniowy program na który na pewno będzie musiała poświęcić mniej czasu niż w PN.

Dodane przez Kama dnia 07-03-2011 18:42
#5

 Rozumiem, że teraz "Nowy dzień" prowadzą na zmianę Kacprzak z Abramowiczem, tak? Nikogo więcej nie ma?
Jeśli tak, to pewnie lada moment pojawi się jakaś nowa twarz albo wróci Katarzyna Zdanowicz.

Edytowane przez Kama dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez MN dnia 07-03-2011 18:55
#6

 Tak. Może ktoś dołączy, bo w "Encyklopedii Zdrowia" szybko znaleźli zastępstwo za panią Ewelinę, więc pewnie tutaj również kogoś znajdą, ale raczej z obecnych pracowników icon_wink.

Dodane przez polska193 dnia 07-03-2011 20:35
#7

 no wlasnie a co dzieje sie z Violetta Madej i Katarzyna Zdanowicz nie pracuja w stacji czy co?

Dodane przez MN dnia 07-03-2011 20:41
#8

 Panią Violettę gdzieś widziałem, ale rzeczywiście jakoś rzadko bywa na antenie, a pani Kasia, jak ktoś pisał, jest na urlopie macierzyńskim icon_smile.

Dodane przez Sobek19925 dnia 07-03-2011 21:22
#9

 Katarzyna Zdanowicz jest na urlopie macierzyńskim , a Violetta Madej prowadzi serwisy w ND normalnie od 06:00-10:00 a nie do 11:00 tak jak było to poprzednio . Ostatnio na pewno była w tam tym tygodniu tylko nie pamiętam już kiedy ???

Dodane przez polska193 dnia 07-03-2011 21:44
#10

 no chyba ze tak w tych godzinach nie ogladam tvicon_wink

Dodane przez MN dnia 16-04-2011 20:31
#11

 Piotr Galus, znany nam z "Moje logo news", "Hugo" (obecnie Dział Nowe Media Polsatu), dzisiaj reporterował sobie w "Nowym dniu" icon_wink. Wypadł bardzo dobrze, świetnie się go słuchało. Opowiadał o biegach, rozmawiał z jakąś panią z Pumy i jakimś trenerem. Będzie też w sobotę, 30 kwietnia i kolejne soboty, bo to jest jakaś akcja promocji biegania icon_smile. Powiązane jest to też z konkursem SMS i stąd pewnie obecność Piotra w Polsat News, bo on odpowiada bodajże za konkursy i programy interaktywne. Był też podpisany jako Piotr Galus, Polsat. Nie miał też na mikrofonie kostki Polsat News, więc pracownikiem Polsat News nie jest. Według mnie powinien jednak pojawiać się częściej w kanale informacyjnym Polsatu icon_smile.

Dodane przez John dnia 18-05-2011 01:21
#12

 Od Poniedziałku także będzie w Polsat 2. Pół godziny dłużej niż na Polsacie głównym.

Dodane przez MN dnia 08-06-2011 17:36
#13

 Dziś było piękne wydanie "Nowego dnia" z okazji tego, że został równy rok do Euro 2012. Program nadawano spod mostu icon_biggrin. Naprawdę, spod mostu w Warszawie icon_wink. Dzięki temu był piękny widok na Stadion Narodowy icon_wink. W programie łączono się z reporterami PN, którzy byli przed innymi stadionami, na których ma rozgrywać się Euro 2012. Pod mostem był też Marek Horczyczak icon_wink, który opowiadał o pogodzie. Prowadził Marek Kacprzak icon_smile.

Edytowane przez MN dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez PT dnia 08-06-2011 17:45
#14

 Nawet było ramię kamerowe, przez co widoki były naprawdę niezłe icon_smile Uwielbiam wyjazdowe wydania NDzPN, mają fantastyczny klimat. Podobnie było w niedzielę, kiedy to Mariusz Abramowicz prowadził program z Sopotu - najpierw z plaży, później z molo icon_smile

Dodane przez MN dnia 08-06-2011 17:48
#15

 O, tak, to wydanie też było fajne icon_smile. A pan Mariusz brodzący w morzu z podwiniętymi spodniami i mikrofonem w ręku - genialne icon_wink. To wydanie było podwójnie wyjazdowe, bo w również z Kliniki Chirurgii i Urologii Dziecięcej w Gdańsku, gdzie była Monika Zalewska icon_wink.

Edytowane przez MN dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez Sobek19925 dnia 16-06-2011 15:27
#16

 Bartosz Kurek prowadził dziś ND

Dodane przez MN dnia 17-06-2011 21:17
#17

 Moja ocena pana Bartka icon_wink:
[ulist=disc]jest jeszcze za bardzo spięty,
widać, że nie ma jeszcze takiej koordynacji w prowadzeniu w parach, bo ewidentnie często nie potrafi zgrać się z drugą osobą (prowadzącą serwis),
jest spontaniczny, potrafi zażartować, ale jest tego za mało (np. przegląd prasy prowadził tak sztywno, że aż się prosiło o rozluźnienie atmosfery),
nadużywa słowa temat: mamy temat, kolejny temat, następny temat; zwłaszcza na początku programu,
ewidentnie ożywia się przy tematach gospodarczych, co zrozumiałe, ale niestety w porankach trzeba być wszechstronnym.[/ulist]
Tyle, jestem średnio zachwycony, bo według mnie do poranka super nadawałaby się pani Beata Grabarczyk, pełna humoru i spontaniczności, ale z drugiej strony, musiałaby odejść z "To był dzień", co pogrążyłoby ten program w moich oczach icon_wink.

Edytowane przez MN dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez filczyk dnia 17-06-2011 22:05
#18

 Pozostaje się tylko zgodzić z przedstawionymi wyżej przez MN punktami. Mnie też średnio podoba mi się poranek z panem Kurkiem w roli prowadzącego. W dzisiejszym duecie z panią Zdanowicz spokojnie mogli się zamienić rolami icon_smile Nie mogę się wprost doczekać kiedy pani Kasia poprowadzi ND. We wczorajszym poranku natomiast, pan Bernatowicz musiał się upominać o serwis chyba o godz. 7:00. Pojawiło się więcej tematów gospodarczych, o których w ostatnich dwóch dniach można by mówić bez końca... icon_smile

Dodane przez azek84 dnia 18-06-2011 20:57
#19

 Ciekawe czy Bartosz Kurek wszedł na stałe do prowadzenia Nowego dnia czy to jest zastępstwo za Marka Kacprzaka, który jest na urlopie, jak myślicie? Chociaż z drugiej strony po odejściu Eweliny Kopic pozostało tylko dwóch prowadzących program całotygodniowy czyli Marek Kacprzak i Mariusz Abramowicz.

Edytowane przez azek84 dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez Tomek3 dnia 19-06-2011 12:40
#20

 Przewiduję Bartoszowi Kurkowi świetlistą przyszłość. Zrobi karierę w NEWSACH. Oby Polsat go nie wypuścił jak kiedyś Marka Tajchmana. Była to duża strata dla Polsatu.