Tytuł: tvpolsat.info - największy nieoficjalny portal o Polsacie :: Beata Grabarczyk

Dodane przez MN dnia 10-01-2011 20:55

Jak to mogło się stać, że nie ma tematu o mojej ulubionej Beacie Grabarczyk icon_wink? Pośpiesznie to naprawiam icon_smile. Pani Beata jest często krytykowana za częste przejęzyczenia, ale mnie to w ogóle nie przeszkadza. Robi to z takim wdziękiem, że nie sposób jej nie wybaczyć icon_wink. Ponadto, wreszcie wróciła do swojego żywiołu, czyli publicystyki. Pięknie ożywiła "To był dzień" icon_smile. Jej rozmowy z gośćmi są pełne uroku, a jej wczorajszy tekst do jednego z gości: "Mówi pan tak, jakbyśmy dopiero dzisiaj stracili dziewictwo", po prostu mnie urzekł icon_wink.

Dodane przez MN dnia 02-02-2011 18:14

O jejku icon_wink. Pani Beata biegała dzisiaj po Sejmie z mikrofonem Polsat News i przeprowadzała wywiady icon_smile. Dawno, dawno nie widziałem pani Beaty w Sejmie icon_smile.

Dodane przez Dzii dnia 03-02-2011 19:02

Pewnie to efekt redukcji etatów. Pamiętam że swego czasu w TVN24 też panie zza prompterów nagle pojawiły się na ulicach i stamtąd relacjonowały wydarzenia. Zresztą chyba Ewa Gajewska też nie tylko siedzi w studio ale i coś tam relacjonuje z Warszawy.
Czyżby to pojawienie się Grabarczyk w Sejmie oznaczało wywalenie Dominiki Długosz? Ona razem z Marta Kurzyńską zawsze przeprowadzały wywiady w Sejmie.

Dodane przez MN dnia 04-02-2011 19:50

Kurzyńska nadal pojawia się w Sejmie. Długosz też nadal pracuje w PN i pewnie też będzie biegać po Sejmie icon_wink.

Pewnie to, albo zastępstwo, albo wprowadzili jakieś nowe dyżury i każdy musi trochę więcej popracować w różnych postaciach. Ja tam nie mam nic przeciwko, bo pani Beata w Sejmie jest także niezwykle urocza icon_smile.

Edytowane przez MN dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez MN dnia 08-02-2011 17:56

Pani Beata w "To był dzień" miała wczoraj podobną wpadkę, jak kiedyś w "Wydarzeniach", czyli zanim zdążyli wyłączyć dźwięk ze studia i puścić materiał, pani Beata powiedziała, że kogoś zabije icon_wink. Za pierwszym razem nie zrozumiałem, co to pani Beacie się wymsknęło, ale po materiale sama przeprosiła i powiedziała, że znowu Państwo usłyszeli, że kogoś zabiję, ale to tylko żarty. Jak tu nie lubić pani Beaty icon_wink.

Dodane przez Jarek dnia 08-02-2011 18:02

Cala Beatka icon_wink

Dodane przez MN dnia 10-02-2011 18:13

Szkoda, że pani Beata nie będzie prowadzić odnowionych "Wydarzeń popołudniowych" i rozmów po nich, ale wiadomo, że ma sporo innych zajęć icon_wink.

Dodane przez MN dnia 27-02-2011 17:30

Wczoraj pani Beata Grabarczyk była gościem programu "Newsroom" w TVP Info. Wspomniała m.in. o swoim małym konflikcie z prezydentową Kwaśniewską, jak jeszcze pracowała w radiu. Mówiła również o tym, że za czasów Tomasza Lisa było sporo sygnałów od polityków, żeby ją ściągnąć z anteny, ale Lis jej tego nie przekazywał. Dowiedziała się dopiero po latach. Pani Beata opowiadała również o tym, że dostaje sporo nieprzyjemnych listów od anonimowych widzów, ale się tym już nie przejmuje. Uroczo opowiadała również o swoim śnie z udziałem pana Siemiątkowskiego i byłym mężu icon_wink. Świetny program icon_smile.

Dodane przez Jarek dnia 27-02-2011 17:32

@MN taki dziennikarz co czasami coś przypadkowo przekręci też jest potrzebny icon_smile

Dodane przez MN dnia 27-02-2011 17:37

Dokładnie icon_smile. To jest znak rozpoznawczy pani Beaty i nie ma, co z tym walczyć. Zresztą, odkąd przeniosła się do "To był dzień", to ten program rozkwitnął. Jest w nim dużo humoru i to nie tylko z powodu pomyłek, ale z powodu wesołego usposobienia pani Beaty icon_wink. Zdecydowanie wysunęła się na prowadzenie wśród gospodarzy "To był dzień". Po po piętach depcze jej jednak zawsze profesjonalna Agnieszka Gozdyra icon_wink.

Dodane przez Jarek dnia 27-02-2011 17:46

@MN wiesz dziennikarze TVN sa dla mnie zbyt sztywni tacy ą ę jak to się popularnie mówi ale to nie jest naturalne...

Dodane przez MN dnia 27-02-2011 17:59

Tam jest chyba taki standard i trzeba się podporządkować icon_wink. Na szczęście w Polsacie jest trochę inaczej i dzięki temu możemy podziwiać naszą panią Beatę icon_wink.

Dodane przez piotrln dnia 01-03-2011 01:24

Pani beatka powinna troche schudnac.

Dodane przez MN dnia 03-03-2011 18:22

Mam dowód dla niedowiarków icon_wink. Pani Beata w Sejmie. Przepraszam za brzydkie ujęcie (śpiąca pani Beata icon_wink), ale to było robione na szybko icon_smile.

[center]
tvpolsat.info/images/beatasejm1.jpg
[/center]

Dodane przez MN dnia 10-05-2011 20:16

Kwiatki pani Beatki z dzisiaj (notowane z pamięci) icon_wink.

Czekamy na cieplutką bułeczkę, którą jest wywiad z Bartoszem Arłukowiczem. Wiezie go Dariusz Ociepa.

Nie wiem, jak określić tę porę dnia, więc przywitam się niekonwencjonalnie: Dzień dobry wieczór.

Dodane przez MN dnia 16-05-2011 19:19

I ktoś wreszcie wziął się za panią Beatę, bo pisałem w innym wątku, że jest mało eksploatowana w Polsat News i proszę icon_wink. Została wydawcą "Wydarzeń". I to nie jednorazowo, tylko widzę, że to się powtarza. Czyli pani Beata ma teraz na głowie "To był dzień" (prowadzenie), "Wydarzenia" (wydawanie) i okazjonalnie reporterowanie w Sejmie icon_wink.

Dodane przez KO dnia 16-05-2011 19:20

Trochę dużo ma na głowie icon_wink Chyba czytają nasze forum icon_smile

Dodane przez Zizu dnia 17-05-2011 12:57

MN kto wie może z twojej inicjatywy icon_smile

Dodane przez MN dnia 17-08-2011 20:06

Pani Beata wreszcie wróciła z urlopu icon_smile.

Dodane przez Tomek3 dnia 17-08-2011 21:10

Pani Beata Grabarczyk zdecydowanie lepiej nadaje się do "To był dzień" niż "Wydarzeń". W TBD myli się mniej, jest mniej stremowana, a w "Wydarzeniach" ciągle jej coś nie wychodziło. Do prowadzenia TBD jest zawsze przygotowana. To widać.
Lubię Panią Grabarczyk!!!