Tytuł: tvpolsat.info - największy nieoficjalny portal o Polsacie :: Dyrektorzy w Telewizji Polsat

Dodane przez KO dnia 12-07-2010 17:30
#1

 Dyrektorami w Telewizji Polsat są:

- Nina Terentiew, Dyrektor Programowy Telewizji Polsat S.A.
- Bogusław Chrabota, Dyrektor ds. Publicystyki
- Jacek Koskowski, Dyrektor Pionu Kanałów Tematycznych Telewizji Polsat
- Adam Brodziak, Dyrektor Pionu Techniki
- Marian Kmita, Dyrektor do spraw Sportu w Telewizji Polsat


Zapraszamy do dyskusji icon_smile

Dodane przez Jacek dnia 22-07-2010 13:26
#2

 Pani Nina Terentiew nie jet już chyba Dyrektorem a wiceprezesem. No Chyba że ma obydwie funkcje.

Dodane przez MN dnia 22-07-2010 13:35
#3

 Może być dyrektorem + wiceprezesem zarządu. Wcześniej była dyrektorem + członkiem zarządu.

Jednak wiceprezes to brzmi dumnie icon_wink. Lepiej niż członek zarządu icon_smile.

Dodane przez darakso dnia 24-01-2014 13:25
#4


Katarzyna Wyszomirska wraca do Polsatu

Katarzyna Wyszomirska-Wierczewska, od roku szefowa departamentu komunikacji marketingowej Polkomtela, znów będzie pracować w Telewizji Polsat. Obejmie funkcję kierowniczą w strukturach spółki, ale z Polkomtelem się nie rozstaje - ustalił portal Wirtualnemedia.pl.

Wyszomirska-Wierczewska z Polsatem związana była niemal od początku swojej kariery. Najpierw, w latach 90. była prezenterką stacji, a potem przez wiele lat jej rzecznikiem prasowym. W 2007 roku została dyrektorem pionu strategii i komunikacji Polsatu, a potem szefem pionu marketingu.

W lutym ub.r. Katarzyna Wyszomirska-Wierczewska odeszła do Polkomtela, operatora sieci Plus, by pracować tam w roli szefowej departamentu komunikacji marketingowej (Polkomtel podobnie jak Polsat należy do Zygmunta Solorza-Ĺťaka). Wówczas funkcję dyrektora pionu marketingu Polsatu przejęła Ewa Lewandowska, wcześniej szefowa promocji spółki (więcej na ten temat).

Teraz Wyszomirska-Wierczewska znów będzie w Telewizji Polsat odpowiadać za działania związane z marketingiem. Ma jednak jednocześnie pracować cały czas w Polkomtelu. - Decyzja ta wynika z synergii całej grupy Cyfrowego Polsatu - mówi nam osoba z Polsatu. O tym, jakie dokładnie stanowisko obejmie Wyszomirska-Wierczewska, stacja ma poinformować oficjalnie w najbliższych dniach.

Przypomnijmy, że w tym roku Cyfrowy Polsat, właściciel Telewizji Polsat, ma zostać formalnie także właścicielem Polkomtela (dowiedz się więcej).

Dodane przez Newsman20 dnia 24-01-2014 16:34
#5

 Bogusław Chrabota nie jest dyrektorem, tę funkcję pełni Henryk Sobierajski, jako dyrektor Polsat News nadzoruje cały pion informacji w Polsacie.

Dodane przez Emil dnia 11-02-2015 01:30
#6

 Roszady w pionie informacji Polsatu

Telewizja Polsat wprowadziła zmiany w strukturze pionu informacji i publicystyki. Jego wicedyrektorem został Roman Kukielak, szefem zespołu Polsat News jest teraz Marcin Wójcicki, a publicystyką kieruje Radosław Kietliński - ustalił portal Wirtualnemedia.pl.

Roman Kukielak jako zastępca dyrektora pionu informacji i publicystyki Telewizji Polsat (to nowa funkcja w strukturze) sprawuje nadzór nad wszystkimi zespołami i redakcjami newsów i publicystyki w stacji. Dotąd Kukielak był szefem sekretariatu programowego Polsat News, a w przeszłości był m.in. redaktorem naczelnym TV Biznes i szefem programów informacyjnych TV4.

Marcin Wójcicki na stanowisku szefa zespołu Polsat News zastąpił Radosława Kietlińskiego, który został szefem publicystyki (odpowiada za programy "Państwo w państwie", "To był dzień" czy "Interwencja" ). Stanowisko to nie było obsadzone od czasu odejścia z Polsatu Bogusława Chraboty w grudniu 2012 roku (więcej na ten temat).

Wójcicki dotąd był szefem newsroomu "Wydarzeń" (nadal za niego odpowiada). Z Polsatem związany jest od ośmiu lat. Z kolei Kietliński kierował zespołem Polsat News od początku istnienia stacji (ruszyła w 2008 roku), a wcześniej był reporterem TV Biznes i "Wydarzeń".

Bez zmian dyrektorem pionu informacji i publicystyki Telewizji Polsat jest Henryk Sobierajski, szefem anteny Polsat News pozostaje Marcin Cholewiński, a szefową anteny Polsat News 2 - Beata Grabarczyk.

Biuro prasowe Polsatu podaje, że nowa struktura pionu informacji i publicystyki uwzględnia "zmiany związane z uruchomieniem Polsat News 2 oraz dostosowaniem do dynamicznej sytuacji na rynku mediów".

[right]źródło: Wirtualnemedia.pl[/right]
Nie sądzę, aby te roszady wpłynęły jakoś na działalność i prowadzenie Polsatu News, jak i całej redakcji informacyjnej, skoro nad wszystkim i tak sprawuje władzę pan Henryk, przez co ma także zapewne duży wpływ nad tym czy wprowadzić jakieś zmiany itp. Ciekawe czy to pomoże w "odnalezieniu własnej tożsamości" Polsatu News 2, chociaż w to także wątpię.