Tytuł: Forum tvpolsat.info :: DVB-T/DVB-T2 - dyskusja ogólna

Dodane przez PS HD dnia 17-03-2011 16:39
#1

 Ciężko wyczuć, bo to nie kiełbasa, ale myślę, że to będą następujące kanały:
-4fun.tv (4fun Media)
-Tele 5 (Mediasat)
-Orange Sport Info (TP SA)
-TVN Meteo (TVN SA)

Dodane przez RS dnia 19-03-2011 16:36
#2

 -CTV (Cable Television Networks)
-Next HD (Astro)
-iTV (Telestar)
-Tele 5 (Mediasat)

Wiem,że moje typy są inne od wszystkich ale co tam. icon_biggrin

Dodane przez PS HD dnia 25-03-2011 12:47
#3

 rafpolsat, inne nie znaczy, że mogą być nietrafione icon_smile

Edytowane przez PS HD dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez Asmod dnia 13-04-2011 00:25
#4

 4fun.tv (nadawca: 4fun Media)
RMF TV (Multimedia)
TVN Meteo (TVN SA)
Eska TV (Eska TV/ZPR SA)

Dodane przez MK dnia 13-04-2011 17:34
#5

 Tele 5 (bo z nich wszystkich są najstarsi i mają koncesje ogólnotematyczną)
RMF TV (myślę że się nadają) / Czwórka na wizji (rekompensata za słaby zasięg po alokacji)
CTV (część lokalna konkursu bez wątpienia dla nich )
ATM Rozrywka (ciekawe co to może być) / Next TV (w zależności od oferty)

Obojetnie :
Orange Sport Info (nie wiem czy to wypali)
U-TV (nie wiadomo jak to będzie wyglądać)

Nie dla :
Superstacji (z kim chcą oni walczyć z TVP Info ?)
Muzycznych (tak ale w MUX 4)
Machina TV (znając życie nie ruszą)
TVN Meteo (gdyby to było TVN24 to byłbym za w końcu TVP Info miało by pełnego konkurenta)

Dodane przez RS dnia 26-04-2011 20:56
#6

 Dzisiaj pojawiły się wyniki,kto będzie na MUX1. icon_smile I tak:
Na MUX1 pojawią się:
- ATM Rozrywka TV (ATM Grupa),
- Eska TV (Eska TV należąca do ZPR SA),
- Kino Polska Nostalgia (Kino Polska TV)
- U-TV (Stavka).

Edytowane przez RS dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez MN dnia 27-12-2012 14:04
#7

 Otwieram temat, bo KRRiT ogłosiła konkurs na 4 miejsca na MUX1.

Będą to:
1) kanał o tematyce społeczno-religijnej,
2) kanał o tematyce edukacyjno-poznawczej,
3) kanał o tematyce filmowej,
4) kanał przeznaczony dla dzieci w wieku 4-12 lat oraz ich rodziców i wychowawców.

Więcej: satkurier.pl/news...-mux1.html.

Macie jakieś typy icon_smile?

Dodane przez Staszek dnia 27-12-2012 14:12
#8

 Jeżeli TVN i Polsat faktycznie nie wystartują - co według mnie jest wielkim błędem, to znowu pojawią się jakieś sztuczne twory.

Trwam ma raczej pewne miejsce, bo nie ma innej takiej telewizji, chodź finansowo mogą tego nie udźwignąć.

Dodane przez frk001 dnia 27-12-2012 17:25
#9

 Już Polsat raz nie wystartował i mamy ATM. Tak więc Polsat, i wszelkie powiązane z nim spółki, niech się trzymają na kilometr od tego konkursu. Starczy już blokerów. KRRIT musi sprawdzać dokładnie powiązania kapitałowe, żeby Polsat znowu nie zniszczył kolejnego miejsca jakimś kiczem.

Dodane przez WojtekCP dnia 27-12-2012 17:30
#10

 Z religijnych to stawiam na Trwam natomiast z dziecięcych na kanał z Turnera.

Edytowane przez WojtekCP dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez MK dnia 27-12-2012 18:22
#11

 Ja także obstawiam TV Trwam a poza tym Tele 5 (filmowy) oraz Next SD (edukacyjno-poznawczy). Szkoda że ta kategoria edukacyjno-poznawcza jest jakaś dziwna bo tutaj wolałbym jakiś kanał informacyjny.

Dodane przez MN dnia 28-12-2012 12:19
#12

 Przecież TV Trwam huczy, że miejsce dostanie Boska TV, nowy projekt byłych pracowników religia.tv icon_wink.

Edytowane przez MN dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez sss dnia 28-12-2012 12:40
#13


MN napisał(a):

Przecież TV Trwam huczy, że miejsce dostanie Boska TV, nowy projekt byłych pracowników religia.tv icon_wink.

Jak się coś pisze to wypadałoby mieć potwierdzenie dla swoich słów. Pokaż mi chociaż JEDEN artykuł, wypowiedź kogoś ze środowisk TV Trwam o tym, że akurat Boska TV ma dostać to miejsce.

Dodane przez MN dnia 28-12-2012 12:42
#14

 Mam potwierdzenie - "Informacje dnia" tej stacji. Znajdź, zobacz i się przekonasz icon_smile.

Dodane przez sss dnia 28-12-2012 14:33
#15


MN napisał(a):

Mam potwierdzenie - "Informacje dnia" tej stacji. Znajdź, zobacz i się przekonasz icon_smile.


Ja w Informacjach Dnia słyszałem, że jest szykowany nowy kanał o takiej tematyce, to że ma to być konkretnie Boska TV jak wynika z twojej wypowiedzi nie słyszałem, a szczerze wszystkich wydań nie chce mi się teraz przeglądać

Dodane przez MN dnia 28-12-2012 14:37
#16

 Było powiedziane, że miejsce może dostać kanał tworzony przez byłych pracowników, jak to nazwano - tvnowskiej tv religii - a takim kanałem jest właśnie Boska TV icon_smile. Tam przetransferowało większość pracowników.

Dodane przez DamianCP dnia 28-12-2012 17:38
#17

 A ja bym chciał kanał TV Trwam w Naziemnej Telewizji Cyfrowej

Dodane przez WojtekCP dnia 28-12-2012 19:14
#18

 Mnie to by cieszył najbardziej ten kanał dziecięcy który zapewne będzie on od Turnera. A jak z turnera to możliwe że to Boing. A jak Boing to zapewne będzie on emitował klasyczne kreskówki takie jak Boomerang który już powoli się zmienia na gorsze niestety.

Dodane przez Emil dnia 28-12-2012 19:30
#19

 Tylko Boing musiałby mieć polską koncesję i 33% ramówki z polskimi rzeczami, a to zapewne byłyby jakieś bzdety...

Edytowane przez Jacek dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez sss dnia 28-12-2012 21:58
#20

 Od 1.01 mniej niż 33%, bo KRRIT zmniejszyła konieczną ilość polskich audycji

Poniżej fragmenty o kanałach dziecięcych

§ 4. 1. Nadawca wyspecjalizowanego programu telewizyjnego adresowanego do dzieci poniżej 7 roku życia lub nadawca
wyspecjalizowanego programu telewizyjnego, w którym filmy dokumentalne zajmują co najmniej 80% miesięcznego czasu
nadawania programu, lub nadawca wyspecjalizowanego programu telewizyjnego, w którym audycje rozpowszechniane
w technice obrazu trójwymiarowego zajmą co najmniej 55% miesięcznego czasu nadawania programu, przeznacza:

1) co najmniej 15% kwartalnego czasu nadawania programu na audycje wytworzone pierwotnie w języku polskim, z wyłączeniem serwisów informacyjnych, reklam, telesprzedaży, transmisji sportowych, przekazów tekstowych i teleturniejów;

2) co najmniej 25% kwartalnego czasu nadawania programu na audycje europejskie, z wyłączeniem serwisów informacyjnych, reklam, telesprzedaży, transmisji sportowych, przekazów tekstowych i teleturniejów.

2. Nadawca wyspecjalizowanego programu telewizyjnego adresowanego do dzieci i młodzieży do 15 roku życia przeznacza:

1) co najmniej 25% kwartalnego czasu nadawania programu na audycje wytworzone pierwotnie w języku polskim, z wyłączeniem serwisów informacyjnych, reklam, telesprzedaży, transmisji sportowych, przekazów tekstowych i teleturniejów;

2) co najmniej 40% kwartalnego czasu nadawania programu na audycje europejskie, z wyłączeniem serwisów informacyjnych, reklam, telesprzedaży, transmisji sportowych, przekazów tekstowych i teleturniejów.

całość tu: http://www.sejmom...awo/126990

Dlatego też np. Nickelodeon od 2 stycznia przedłuża pasmo z bajkami do północy(teraz kończy się o 22.15)

Edytowane przez sss dnia 01-01-1970 01:00