Autor najszybszego okrążenia: Valtteri Bottas

Dodane przez Mariusz dnia 13-05-2019 13:50

Autor najszybszego okrążenia: Kimi Raikkonen
Pozycja Roberta Kubicy w wyscigu: 10

Dodane przez RS dnia 17-05-2019 22:38
#3

Wyniki GP Hiszpanii:

Kwalifikacje wygrał Valtteri Bottas i 2 pkt otrzymuje AG i MARCEL17101980. Wyścig wygrał Lewis Hamilton i 2 pkt otrzymuje RS, AG i Mariusz. Najszybsze okrążenie padło łupem Lewisa Hamiltona i nikt tego nie obstawił. Robert Kubica był 18, nikt nie dostaje punktów.

Tabela po 5/21 rund:
1. Mariusz, RS, AG - 8 pkt
4. MARCEL17101980 - 6 pkt
5. Bex - 2 pkt

Rozpoczynamy obstawianie 6. rundy sezonu, czyli legendarnego Grand Prix Monako na ulicach Monte Carlo. Obstawiamy zwycięzcę kwalifikacji, zwycięzcę wyścigu, autora najszybszego okrążenia i pozycję Roberta Kubicy w wyścigu. Obstawianie potrwa do soboty 25 maja do godziny 14:45. Powodzenia i do dzieła!

Wyniki GP Monako:

Kwalifikacje wygrał Lewis Hamilton i 2 pkt otrzymuje RS i MARCEL17101980. Wyścig także on wygrał i 2 pkt otrzymuje MARCEL17101980. Najszybsze okrążenie wykręcił Pierre Gasly i nikt nie otrzymuje punktów. Kubica był 18 i 1 pkt otrzymuje MARCEL17101980.

Tabela po 6/21 rund:
1. MARCEL17101980 - 11 pkt
2. RS - 10 pkt
3. Mariusz, AG - 8 pkt

Rozpoczynamy obstawianie 7 rundy sezonu - GP Kanady na torze Gillesa Villeneuve'a. Obstawiamy zwycięzcę wyścigu, autora najszybszego okrążenia i pozycję RK w wyścigu. Obstawianie potrwa do niedzieli 9 czerwca do godziny 19:55. Powodzenia i do dzieła!

Wyniki GP Kanady

Wyścig wygrał Sebastian Vettel, ale przez karę spadł na drugie miejsce i tak naprawdę wyścig wygrał Lewis Hamilton. 2 pkt idą do RS i MARCEL17101980. Najszybsze okrążenie wykręcił Valtteri Bottas i nikt nie otrzymuje punktów. Robert Kubica był 18. w wyścigu i 1 pkt idzie do MARCEL17101980 i AG.

Tabela po 7/21 rund:
1. MARCEL17101980 - 14 pkt
2. RS - 12 pkt
3. AG - 9 pkt
4. Mariusz - 8 pkt

Rozpoczynamy obstawianie ósmej rundy sezonu, GP Francji na torze Paul Ricard. Obstawiamy zwycięzcę wyścigu, autora najszybszego okrążenia i pozycję RK w wyścigu. Obstawianie potrwa do niedzieli 23 czerwca do godziny 14:55. Powodzenia i do dzieła!

Wyniki GP Francji:

Nudny wyścig wygrał Lewis Hamilton. 2 pkt idą do wszystkich. Najszybsze okrążenie wykręcił Sebastian Vettel na ostatnim okrążeniu, stąd 2 pkt idą do RS. Robert Kubica był 18. i 1 pkt idzie do MARCEL17101980 i AG.

Tabela po 8/21 rund:
1. MARCEL17101980 - 17 pkt
2. RS - 16 pkt
3. AG - 12 pkt
4. Mariusz - 10 pkt

Rozpoczynamy obstawianie dziewiątej rundy sezonu - Grand Prix Austrii na Red Bull Ringu. Dominacja Mercedesa może trwać i trwać, ale Austria to zawsze wielkie emocje. Obstawiamy zwycięzcę kwalifikacji, wyścigu, autora najszybszego okrążenia i pozycję Roberta w wyścigu. Obstawianie potrwa do soboty 29 czerwca do godziny 14:45. Powodzenia i do dzieła!

Wyniki GP Austrii

Emocjonujące kwalifikacje wygrał Charles Leclerc i jego nikt nie obstawił. Także nikt nie obstawił poprawnie zwycięzcy wyścigu, czyli Maxa Verstappena. Najszybsze okrążenie również on wykręcił i jego też nikt nie obstawił. Robert Kubica był ostatni, więc jego nikt nie obstawił.

W tabeli bez zmian, więc jej tu nie daję.

Rozpoczynamy obstawianie dziesiątej rundy sezonu, Grand Prix Wielkiej Brytanii na legendarnym torze Silverstone. Austria faktycznie przełamała dominację Mercedesa, a Wielka Brytania może przedłużyć tę serię do dwóch wyścigów przełamania. Może być wreszcie zwycięstwo Ferrari, tak rok po triumfie Vettela tamże. Obstawiamy zwycięzcę wyścigu, autora najszybszego okrążenia i pozycję RK w wyścigu. Obstawianie potrwa do niedzieli 14 lipca do godziny 13:55. Powodzenia i do dzieła!

Wyniki GP Wielkiej Brytanii:

Wyścig wygrał Lewis Hamilton, bez sensacji. 2 pkt idą do wszystkich. Mariusz i MARCEL17101980 zdobywają 2 pkt za jego najszybsze okrążenie. Robert był P15, więc nikt go nie trafił.

Tabela po 10/21 rund:
1. MARCEL17101980 - 21 pkt
2. RS - 18 pkt
3. AG - 14 pkt
4. Mariusz - 14 pkt

Rozpoczynamy obstawianie 11. rundy sezonu, Grand Prix Niemiec na torze Hockenheimring. Obstawiamy zwycięzcę kwalifikacji, zwycięzcę wyścigu, autora najszybszego okrążenia i pozycję RK w wyścigu. Obstawianie potrwa do soboty 27 lipca do godziny 14:45. Powodzenia i do dzieła!