Tytuł: Forum tvpolsat.info :: OBSTAW: Formuła 1 - sezon 2019

Autor najszybszego okrążenia: L.Hamilton

Pozycja Roberta Kubicy w wyścigu: 17

Dodane przez RS dnia 19-09-2019 19:16
#2

Wyniki GP Włoch:

Kwalifikacje wygrał Charles Leclerc i 2 pkt otrzymuje AG. Za wyścig także on otrzymuje 2 pkt, bo Charles Leclerc wygrał po raz pierwszy dla Ferrari od 2010 roku na tym torze. Najszybsze okrążenie wykręcił Lewis Hamilton i 2 pkt otrzymuje RS i AG. Robert Kubica był 17. i 1 pkt otrzymuje RS i AG.

Tabela po 14/21 rund:
1. AG - 27 pkt
2. MARCEL17101980 - 25 pkt
RS - 25 pkt
4. Mariusz - 18 pkt
5. Bex - 2 pkt

Rozpoczynamy obstawianie Grand Prix Singapuru na Marina Bay Street Circuit. Obstawiamy zwycięzcę wyścigu, autora najszybszego okrążenia i pozycję Roberta Kubicy w wyścigu. Obstawianie potrwa do niedzieli 22 września do godziny 13:55. Powodzenia i do dzieła!

Wyniki GP Singapuru:

Wyścig wygrał Sebastian Vettel i nikt nie zdobywa 2 pkt. Najszybsze okrążenie wykręcił Kevin Magnussen i jego też nikt nie obstawił. Robert był 16. i tego też nikt poprawnie nie obstawił.

Tabela po 15/21 rund:
RS - 25 pkt

Rozpoczynamy obstawianie 16. rundy sezonu, czyli Grand Prix Rosji na Sochi Autodrom. Obstawiamy zwycięzcę kwalifikacji, zwycięzcę wyścigu i pozycję Roberta Kubicy w wyścigu. Obstawianie potrwa do soboty 28 września do godziny 13:50. Powodzenia i do dzieła!

Wyniki GP Rosji:

Kwalifikacje wygrał Charles Leclerc i 2 pkt otrzymuje AG.

Wyścig wygrał Lewis Hamilton i 2 pkt lecą do RS, Mariusz i MARCEL17101980.

Robert pierwszy raz w sezonie nie ukończył wyścigu, stąd do nikogo nie lecą punkty.

Tabela po 16/21 rund:
1. AG - 29 pkt
2. MARCEL17101980 - 27 pkt
RS - 27 pkt
4. Mariusz - 20 pkt

Rozpoczynamy obstawianie siedemnastej rundy sezonu, Grand Prix Japonii na torze Suzuka. Ten wyścig stoi pod dużym znakiem zapytania przez tajfun, który zbliża się do Japonii. Miejmy nadzieję, że jednak pogoda nie stanie na przeszkodzie japońskiej Grand Prix. Obstawiamy zwycięzcę wyścigu, autora najszybszego okrążenia i pozycję Roberta Kubicy w wyścigu. Obstawianie potrwa do niedzieli 13 października do godziny 7:00. Powodzenia i do dzieła!

Wyniki GP Japonii:

Wyścig wygrał Valtteri Bottas i 2 pkt nikt nie otrzymuje. Najszybsze okrążenie wykręcił Lewis Hamilton i 2 pkt otrzymuje Mariusz, MARCEL17101980 i AG. Robert Kubica był 19., nikt nie otrzymuje punktu.

Tabela po 17/21 rund:
1. AG - 31 pkt
2. MARCEL17101980 - 29 pkt
3. RS - 27 pkt
4. Mariusz - 22 pkt

Czas na obstawianie nr 18, Grand Prix Meksyku na Autodromo Hermanos Rodriguez. Obstawiamy zwycięzcę kwalifikacji, zwycięzcę wyścigu, autora najszybszego okrążenia i pozycję RK w wyścigu. Obstawianie potrwa do soboty 26 października do godziny 19:45. Powodzenia i do dzieła!

Wyniki GP Meksyku:

Kwalifikacje wygrał Max Verstappen i nikt nie zdobywa punktów. Wyścig wygral natomiast Lewis Hamilton i 2 pkt otrzymuje RS, Mariusz i MARCEL17101980. Najszybsze okrążenie wykręcił Charles Leclerc i nikt nie zdobywa punktów. Robert Kubica był 18. i 1 pkt otrzymuje MARCEL17101980.

Tabela po 18/21 rund:
1. MARCEL17101980 - 32 pkt
2. AG - 31 pkt
3. RS - 29 pkt
4. Mariusz - 24 pkt

Rozpoczynamy obstawianie 19. rundy sezonu, Grand Prix Stanów Zjednoczonych na Circuit of the Americas w Austin, Teksas. Wkraczamy w 19. obstawianie, więc zgodnie z zasadami na dwa następne obstawiania kwalifikacje są punktowane za 2 pkt, zwycięzca wyścigu 3 pkt i 2 pkt najszybsze okrążenie. Pozycja RK 2 pkt. Obstawiamy zwycięzcę kwalifikacji, zwycięzcę wyścigu, autora najszybszego okrążenia i pozycję RK w wyścigu. Obstawianie potrwa do soboty 2 listopada do godziny 21:45. Powodzenia i do dzieła!

Wyniki GP USA:

Kwalifikacje i wyścig wygrał Valtteri Bottas, więc nikt nie otrzymuje 2 pkt za kwalifikacje i 3 pkt za wyścig. Najszybsze okrążenie wykręcił Charles Leclerc - nikt nie zdobywa tutaj punktów, podobnie jak za pozycję RK w wyścigu, bo nie ukończył go.

Tabela po 19/21 rund:

Rozpoczynamy obstawianie przedostatniej, 20 rundy sezonu Formuły 1, Grand Prix Brazylii na torze Autodromo Jose Carlos Pace - Interlagos. Lewis Hamilton jest już sześciokrotnym mistrzem świata, wszystkie rozstrzygnięcia w F1 już padły, ale u nas walka jeszcze trwa. Obstawiamy zwycięzcę kwalifikacji, zwyciężcę wyścigu, autora najszybszego okrążenia i pozycję Roberta Kubicy w wyścigu. Obstawianie potrwa do soboty 16 listopada do godziny 18:45 Powodzenia i do dzieła!

Zwycięzca kwaliifkacji: Lewis Hamilton
Autor najszybszego okrązenia: Charles Leclerc