Tytuł: Forum tvpolsat.info :: OBSTAW: LM, LE i LKE 2023/2024
Dodane przez POLSACIK dnia 26-09-2018 20:26
#1
Liga Mistrzów:
Manchester United vs Valencia FC 2:0
FK Lokomotiw Moskwa vs Schalke 04 Gelsenkirchen 1:0
SSC Napoli vs Liverpool FC 1:3
Liga Europy:
Qarabag FK Agdam vs Arsenal FC (Londyn) 1:2
Standard Liege vs Akhisar Beldediyespor 1:0
Eintracht Frankfurt vs SS Lazio 1:0
Dodane przez Cyfrowy Polsat dnia 26-09-2018 21:22
#2
Manchester United vs Valencia FC 3:1
FK Lokomotiw Moskwa vs Schalke 04 Gelsenkirchen 1:2
(J) SSC Napoli vs Liverpool FC 0:2
Qarabag FK Agdam vs Arsenal FC (Londyn) 0:2
Standard Liege vs Akhisar Beldediyespor 1:0
Eintracht Frankfurt vs SS Lazio 0:1.
Dodane przez Piotrrr dnia 27-09-2018 00:42
#3
Liga Mistrzów:
Manchester United vs Valencia FC 0:1
FK Lokomotiw Moskwa vs Schalke 04 Gelsenkirchen 2:1
SSC Napoli vs Liverpool FC 2:2
Liga Europy:
Qarabag FK Agdam vs Arsenal FC 0:1
Standard Liege vs Akhisar Beldediyespor 3:0
Eintracht Frankfurt vs SS Lazio 3:1
Dodane przez AG dnia 27-09-2018 13:38
#4
Liga Mistrzów:
Manchester United - Valencia FC
3:2
FK Lokomotiw Moskwa - Schalke 04 Gelsenkirchen
2:1
(J) SSC Napoli - Liverpool FC
1:2
Liga Europy:
Qarabag FK Agdam - Arsenal FC (Londyn)
0:3
Standard Liege - Akhisar Beldediyespor
2:0
Eintracht Frankfurt - SS Lazio
0:2
Dodane przez doniu dnia 29-09-2018 16:53
#5
Manchester United vs Valencia FC 2:0
FK Lokomotiw Moskwa vs Schalke 04 Gelsenkirchen 0:2
(J) SSC Napoli vs Liverpool FC 1:2
Qarabag FK Agdam vs Arsenal FC (Londyn) 0:2
Standard Liege vs Akhisar Beldediyespor 1:0
Eintracht Frankfurt vs SS Lazio 0:2
Dodane przez Liverpool802 dnia 29-09-2018 22:19
#6
Manchester United vs Valencia FC 2:1
FK Lokomotiw Moskwa vs Schalke 04 Gelsenkirchen 0:3
(J) SSC Napoli vs Liverpool FC 1:3
Qarabag FK Agdam vs Arsenal FC (Londyn) 0:2
Standard Liege vs Akhisar Beldediyespor 1:1
Eintracht Frankfurt vs SS Lazio 1:2
Dodane przez Mariusz dnia 30-09-2018 14:47
#7
Manchester United vs Valencia FC 2:0
FK Lokomotiw Moskwa vs Schalke 04 Gelsenkirchen 1:1
(J) SSC Napoli vs Liverpool FC 1:2
Qarabag FK Agdam vs Arsenal FC (Londyn) 0:2
Standard Liege vs Akhisar Beldediyespor 2:0
Eintracht Frankfurt vs SS Lazio 1:3
Dodane przez RS dnia 02-10-2018 20:45
#8
Koniec obstawiania! Wyniki i start obstawiania 3 kolejki fazy grupowej już w weekend!
Dodane przez RS dnia 08-10-2018 19:59
#9
Oto wyniki 2 kolejki:
Manchester United vs Valencia FC 0:0
Nikt nie zdobywa 3 pkt za wynik i 1 pkt za remis
FK Lokomotiw Moskwa vs Schalke 04 Gelsenkirchen 0:1 (0:0)
3 pkt za wynik: nikt
1 pkt za wygraną Schalke: RS, Cyfrowy Polsat, doniu, Liverpool802
(J) SSC Napoli vs Liverpool FC 1:0 (0:0)
Nikt nie zdobywa 4 pkt za wynik i 2 pkt za wygraną Napoli
Qarabag FK Agdam vs Arsenal FC (Londyn) 0:3 (0:1)
3 pkt za wynik: AG
1 pkt za wygraną Arsenalu: -||-, RS, POLSACIK, Cyfrowy Polsat, Piotrrr, doniu, Liverpool802, Mariusz
Standard Liege vs Akhisar Beldediyespor 2:1 (2:1 )
3 pkt za wynik: nikt
1 pkt za wygraną Standardu: RS, POLSACIK, Cyfrowy Polsat, Piotrrr, AG, doniu, Mariusz.
Eintracht Frankfurt vs SS Lazio 4:1 (2:1 )
3 pkt za wynik: nikt
1 pkt za wygraną Eintrachtu: POLSACIK, Piotrrr
Tabela (błędy na PW):
1. Cyfrowy Polsat - 79 pkt
2. AG - 70 pkt
3. RS - 63 pkt
4. doniu - 61 pkt
5. Liverpool802 - 59 pkt
6. Mariusz - 52 pkt
7. Piotrrr - 35 pkt
8. POLSACIK - 27 pkt
9. DK - 15 pkt
Rozpoczynamy obstawianie trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów i Ligi Europy Kto by pomyślał, że już mamy półmetek rozgrywek w grupach. Drużyny znają się już lepiej i teraz dopiero rozpocznie się walka o dalszy awans. Oto spotkania do obstawiania:
Liga Mistrzów:
Manchester United vs Juventus FC (Turyn) (wt. 21:00)
PSV Eindhoven vs Tottenham Hotspur FC (śr. 18:55)
(J) FC Barcelona vs Inter Mediolan (śr. 21:00)
Liga Europy:
AC Milan vs Real Betis Balompie (czw. 18:55)
F91 Dudelange vs Olympiakos Pireus (czw. 18:55)
Chelsea FC (Londyn) vs BATE Borysów (czw. 21:00)
----------------------------------------------------------------------------------------
(J) - spotkanie Joker punktowane 4 pkt za wynik, 2 pkt za wskazanie zwycięstwa którejś z drużyn bądź remisu
Obstawianie potrwa do wtorku 23 października do godziny 20:45. Powodzenia i do dzieła!
Manchester United vs Juventus FC (Turyn) 0:2
PSV Eindhoven vs Tottenham Hotspur FC 1:3
(J) FC Barcelona vs Inter Mediolan 2:1
AC Milan vs Real Betis Balompie 2:0
F91 Dudelange vs Olympiakos Pireus 0:3
Chelsea FC (Londyn) vs BATE Borysów 2:0
Dodane przez POLSACIK dnia 08-10-2018 21:15
#10
Manchester United vs Juventus FC (Turyn) 1:3
PSV Eindhoven vs Tottenham Hotspur FC 0:1
(J) FC Barcelona vs Inter Mediolan 3:0
AC Milan vs Real Betis Balompie 1:2
F91 Dudelange vs Olympiakos Pireus 2:1
Chelsea FC (Londyn) vs BATE Borysów 2:1
Dodane przez Mariusz dnia 09-10-2018 08:19
#11
Manchester United vs Juventus FC (Turyn) 2:1
PSV Eindhoven vs Tottenham Hotspur FC 1:2
(J) FC Barcelona vs Inter Mediolan 2:1
AC Milan vs Real Betis Balompie 2:0
F91 Dudelange vs Olympiakos Pireus 0:2
Chelsea FC (Londyn) vs BATE Borysów 3:0
Dodane przez Piotrrr dnia 09-10-2018 09:26
#12
Manchester United vs Juventus FC (Turyn) 1:2
PSV Eindhoven vs Tottenham Hotspur FC 1:2
(J) FC Barcelona vs Inter Mediolan 2:0
AC Milan vs Real Betis Balompie 3:1
F91 Dudelange vs Olympiakos Pireus 0:2
Chelsea FC (Londyn) vs BATE Borysów 3:0
Dodane przez Cyfrowy Polsat dnia 11-10-2018 21:01
#13
Manchester United vs Juventus FC (Turyn) 1:2
PSV Eindhoven vs Tottenham Hotspur FC 1:0
(J) FC Barcelona vs Inter Mediolan 1:1
AC Milan vs Real Betis Balompie 2:1
F91 Dudelange vs Olympiakos Pireus 1:0
Chelsea FC (Londyn) vs BATE Borysów 2:0.
Edytowane przez Cyfrowy Polsat dnia 01-01-1970 01:00
Dodane przez doniu dnia 20-10-2018 17:14
#14
Manchester United vs Juventus FC (Turyn) 0:2
PSV Eindhoven vs Tottenham Hotspur FC 1:3
(J) FC Barcelona vs Inter Mediolan 2:1
AC Milan vs Real Betis Balompie 2:0
F91 Dudelange vs Olympiakos Pireus 0:1
Chelsea FC (Londyn) vs BATE Borysów 1:0
Dodane przez Liverpool802 dnia 20-10-2018 17:38
#15
Manchester United vs Juventus FC (Turyn) 1:3
PSV Eindhoven vs Tottenham Hotspur FC 1:2
(J) FC Barcelona vs Inter Mediolan 2:0
AC Milan vs Real Betis Balompie 2:1
F91 Dudelange vs Olympiakos Pireus 0:1
Chelsea FC (Londyn) vs BATE Borysów 1:1
Dodane przez AG dnia 22-10-2018 14:10
#16
Liga Mistrzów:
Manchester United - Juventus FC (Turyn)
2:2
PSV Eindhoven - Tottenham Hotspur FC
1:3
(J) FC Barcelona - Inter Mediolan
2:0
Liga Europy:
AC Milan - Real Betis Balompie
1:2
F91 Dudelange - Olympiakos Pireus
0:3
Chelsea FC (Londyn) - BATE Borysów
4:0
Dodane przez RS dnia 28-10-2018 22:28
#17
Oto wyniki 3. kolejki:
Manchester United vs Juventus FC (Turyn) 0:1 (0:1)
3 pkt za wynik: nikt
1 pkt za wygraną Juve: RS, POLSACIK, Piotrrr, Cyfrowy Polsat, doniu, Liverpool802.
PSV Eindhoven vs Tottenham Hotspur FC 2:2 (1:1)
Nikt nie zdobywa 3 pkt za wynik i 1 pkt za remis
(J) FC Barcelona vs Inter Mediolan 2:0 (1:0)
4 pkt za wynik: Piotrrr, Liverpool802, AG
2 pkt za wygraną Barcy: -||-, RS, POLSACIK, doniu, Mariusz.
AC Milan vs Real Betis Balompie 1:2 (0:1)
3 pkt za wynik: POLSACIK, AG
1 pkt za wygraną Betisu: -||-
F91 Dudelange vs Olympiakos Pireus 0:2 (0:0)
3 pkt za wynik: Mariusz, Piotrrr
1 pkt za wygraną Olympiakosu: -||-, RS, doniu, Liverpool802, AG.
Chelsea FC (Londyn) vs BATE Borysów 3:1 (2:0)
3 pkt za wynik: nikt
1 pkt za wygrana Chelsea: RS, POLSACIK, Mariusz, Piotrrr, Cyfrowy Polsat, doniu, AG.
Tabela po połowie fazy grupowej (błędy na PW):
1. AG - 82 pkt
2. Cyfrowy Polsat - 81 pkt
3. RS - 68 pkt
4. Liverpool802 - 67 pkt
5. doniu - 66 pkt
6. Mariusz - 59 pkt
7. Piotrrr - 47 pkt
8. POLSACIK - 35 pkt
9. DK - 15 pkt
Rozpoczynamy obstawianie 4 kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów i Ligi Europy U nas działo się sporo i nawet mamy nowego lidera - AG Ale drugi @Cyfrowy Polsat depcze mu po piętach. Oto spotkania do obstawiania:
Liga Mistrzów:
FK Crvena zvezda Belgrad vs Liverpool FC (wt. 18:55)
(J) Atletico Madryt vs Borussia Dortmund (wt. 21:00)
CSKA Moskwa vs AS Roma (śr. 21:00)
Liga Europy:
FC Astana vs FK Jablonec (czw. 16:50)
FC Spartak Moskwa vs Rangers FC (czw. 18:55)
Celtic FC (Glasgow) vs RB Lipsk (czw. 21:00)
Obstawianie potrwa do wtorku 6 listopada do godziny 18:40. Powodzenia i do dzieła!
FK Crvena zvezda Belgrad vs Liverpool FC 0:3
(J) Atletico Madryt vs Borussia Dortmund 1:2
CSKA Moskwa vs AS Roma 0:1
FC Astana vs FK Jablonec 2:0
FC Spartak Moskwa vs Rangers FC 2:1
Celtic FC (Glasgow) vs RB Lipsk 1:2
Dodane przez Piotrrr dnia 29-10-2018 17:30
#18
FK Crvena zvezda Belgrad vs Liverpool FC 0:2
(J) Atletico Madryt vs Borussia Dortmund 2:0
CSKA Moskwa vs AS Roma 0:2
FC Astana vs FK Jablonec 2:0
FC Spartak Moskwa vs Rangers FC 3:1
Celtic FC (Glasgow) vs RB Lipsk 0:2
Dodane przez POLSACIK dnia 30-10-2018 19:13
#19
FK Crvena zvezda Belgrad vs Liverpool FC 0:3
(J) Atletico Madryt vs Borussia Dortmund 2:1
CSKA Moskwa vs AS Roma 2:3
FC Astana vs FK Jablonec 1:0
FC Spartak Moskwa vs Rangers FC 2:0
Celtic FC (Glasgow) vs RB Lipsk 1:2
Dodane przez Liverpool802 dnia 30-10-2018 19:26
#20
FK Crvena zvezda Belgrad vs Liverpool FC 0:4
(J) Atletico Madryt vs Borussia Dortmund 1:2
CSKA Moskwa vs AS Roma 1:3
FC Astana vs FK Jablonec 1:0
FC Spartak Moskwa vs Rangers FC 0:1
Celtic FC (Glasgow) vs RB Lipsk 1:2