Tytuł: Forum tvpolsat.info :: ''Świat według Kiepskich''

Dodane przez MN dnia 22-06-2020 13:51
#1

 Oficjalne dementi.

Polsat: Nie kończymy produkcji „Świata według Kiepskich”

Dodane przez Staszek dnia 22-06-2020 13:55
#2

 Tak jak myślałem, dzięki za wyprostowanie sytuacji. Kiepscy będą nagrywani dopóki główni aktorzy nie odejdą.

Dodane przez Felippe dnia 20-10-2020 20:13
#3

 Dzisiaj zmarł Dariusz Gnatowski, czyli serialowy Arnold Boczek.

Dodane przez POLSACIK dnia 20-10-2020 20:15
#4

 Miał 59 lat:sadicon_cryicon_cryicon_cry

Dodane przez Liverpool802 dnia 20-10-2020 20:37
#5

 Normalnie aż mi mowe odjęło jak przeczytałem informacje o jego śmierci niech spoczywa w pokoju [*]

Dodane przez Staszek dnia 20-10-2020 20:55
#6

 Wielka strata.

Dodane przez doniu dnia 20-10-2020 21:36
#7

 Przykre to bardzo. Zakląłem jak to przeczytałem icon_cry

Dodane przez doniu dnia 06-11-2020 18:37
#8

 5 kandydatów do roli Boczka.

https://natemat.p...-na-boczka

Mam nadzieję, że ... nikt nie wygra!!!

Dodane przez Felippe dnia 06-11-2020 18:55
#9

 Myślę, że to nie będzie rola Boczka, tylko może jakiegoś nowego sąsiada, albo jakiegoś jego krewnego. Przecież też nie zastąpili Smolenia i Feldman innymi aktorami.

Edytowane przez Felippe dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez Staszek dnia 06-11-2020 18:56
#10

 To jest raczej wymyślona bzdura. Parę miesięcy temu inny tabloid pisał, że serial jest zakończony, a to nie była prawda.

Nie mają potrzeby szukania nowego aktora, bo w serialu jest sporo nowych postaci, a w niewyemitowanej serii będzie więcej Oskara.

Dodane przez Adamsat dnia 28-01-2021 10:46
#11

 Nie żyje odtwórca Mariana Paździocha - Ryszard Kotys

https://www.polsa...ref=slider

Dodane przez Staszek dnia 28-01-2021 11:22
#12

 W tym momencie trwają zdjęcia do nowego sezonu. Kotys już nie brał w nich udziału. Osobiście nie wykluczam, że te zdjęcia przerwą na jakiś czas, bo dla ekipy trudno będzie grać śmieszne rzeczy w takim momencie.

Polsat ma w zapasie jeden sezon nakręcony na początku 2020 roku, a teraz będą mieć drugi już bez postaci Boczka i Paździocha. To już jest pora na zakończenie serialu. Wypadałoby tylko zrobić jeszcze jakieś specjalne odcinki, aby upamiętnić tych dwóch aktorów.

Dodane przez Liverpool802 dnia 28-01-2021 15:46
#13

 Ja do odcinka specjalnego dorzucił bym wszystkich nie żyjących aktorów takich jak Zofia Czerwińska Bohdan Smoleń oczywiście po śmierci Ryszarda Kotysa kontynuacja serialu nie ma sensu obsada zbyt mocno się wykruszyła bo bez Boczka i Paździocha to nie ma po prostu sensu

Dodane przez Felippe dnia 28-01-2021 19:15
#14

 https://swiatseri...Id,3022565

Dodane przez Staszek dnia 28-01-2021 20:31
#15

 O wszystkim zadecyduje oglądalność. Jak dadzą wreszcie wiosną ten zaległy sezon i widownia nie spadnie, to będą myśleć o kolejnym.

Dodane przez Direct dnia 28-01-2021 20:32
#16

 Wielka strata dla wszystkich, w tym rodziny. Dożycia wieku 88 lat w niemal do końca dobrym zdrowiu można panu Ryszardowi tylko pozazdrościć.
To także oczywiście niezwykła strata dla ŚWK. Kontynuowanie serialu wydaje się od teraz niemożliwe. O ile bez Babki, Edzia czy nawet bez Boczka widziałem możliwość dalszego kręcenia (choć nie oglądam regularnie od lat), tak teraz już kompletnie nie widzę.

Pozostaje tylko zagadką jaki ruch wykonają teraz ATM i POLSAT.

Dodane przez Emil dnia 29-01-2021 18:45
#17

 No to Kiepskich można już definitywnie kończyć. Nie dość, że i tak sp******li ten serial już lata temu. To część drugoplanowych i teraz pierwszoplanowych aktorów odeszła do innego świata. Pozostaje już jedynie sobie ich wspominać oglądając w kółko stare, dobre i najlepsze odcinki.

Edytowane przez Jacek dnia 29-01-2021 19:50

Dodane przez Felippe dnia 02-02-2021 00:20
#18

 Oczywiście powinni zakończyć serial. Ale jakby mieli dalej go ciągnąć, to mam pomysła.

Boczek i Paździoch niespodziewanie znikają. Zostawiają tylko liścik, że wyjeżdżają na zawsze.
Wkrótce na piętrze, gdzie mieszkał Boczek rozpoczyna się remont. Okazuje się znajdujące się tam mieszkania, w tym Boczka zostają przekształcone w luksusowy apartament. Po jakimś czasie wprowadza się tam pięcioosobowa rodzina, państwo Kochanowscy: Jan, jego żona Dorota, ich dwie nastoletnie córki Orszulka i Hanka oraz dziadek Piotr, i dwa buldogi francuskie Mickiewicz i Słowacki, a także lokaj Henryk.
Halina chcąc powitać nowych sąsiadów, upiecze ciasto. Niestety, lokaj nie zaprosi ją do środka. Oburzona opowie o wszystkim Ferdkowi, który razem z Waldkiem pójdzie rozmówić się z lokajem. Podczas szarpaniny i wyzwisk, okaże się, że pomyli osoby. I zamiast rozprawić się z Henrykiem, wdadzą się w awanturę z panem domu. Od tego momentu będą sąsiadami z piekła rodem.
Jedynym członkiem z rodziny Kochanowskich, który wywiesi białą flagę, będzie rezolutny dziadek Piotr, ale będzie chciał, aby mówiono na niego Pit. Razem z Ferdkiem będą spożywali alkohol. Co oczywiście nikomu nie będzie się podobało.
Pojawi się jeszcze jedna nowa postać, policjant Władek, nowy dzielnicowy, który będzie nawiedzał Ferdka, bo będą na niego liczne skargi.

Edytowane przez Felippe dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez embewu dnia 25-06-2021 15:46
#19

 W ostatnich dniach pojawiły się w Internecie informacje o emisji 30. sezonu serialu "Świat według Kiepskich" od 5 lipca w Polsat Comedy Central Extra.
Obiło mi się jednak o uszy, że umieszczenie tych odcinków w ramówce jest zwykłym błędem. Stacja ta nie pokaże premierowego sezonu w najbliższych tygodniach. icon_wink

Edytowane przez embewu dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez Staszek dnia 06-08-2021 09:45
#20

 Dwa nakręcone sezony wciąż czekają na emisję, a na początku przyszłego roku mają podobno kręcić kolejny. Nie wiem co Polsat kombinuje, ale oni muszą zacząć te nowe odcinki wreszcie emitować.