Tytuł: Forum tvpolsat.info :: Moja opinia o Plusie

Dodane przez MN dnia 27-10-2011 18:45
#1

 Tutaj można wyrażać opinie o usługach Plusa.

Dodane przez MJ dnia 14-10-2013 22:51
#2

 Witam.
Otóż posiadam od przeszło trzech lat numer w Plusie mix , oczywiście rok temu przedłużałem umowę. Na moje nieszczęście!
Posiadam taryfę MIX 6. Płacę co miesiąc (doładowując) 50 zł. od razu po doładowaniu zabiera mi 20zł w tym 10zł na internet jaki mam w umowie 300MB. Dodatkowo uruchomiłem sobie już kiedyś usługę 5 numerów w Plusie i stacjonarne za darmo które opłacam co miesiąc po 10zł. Czyli opłacając co miesiąc 50zł zostaje mi 20zł na koncie po wszystkim i tej usłudze. Oczywiście Plus ma to do siebie że pobiera automatycznie opłatę za przedłużenie usługi informując ów wcześniej sms-em. Zawsze 20 każdego miesiąca miałem tak że z konta pobierało mi za w/w usługę to 10zł. No i wszystko OK.
Lecz teraz wydarzyła się taka sytauacja, pierwszy raz w życiu gdy posiadam ten numer i tą umowę. Mianowicie miesięczna opłata za abonament minęła mi 12 października i zablokowali mi rozmowy po mimo że na koncie zostało mi 7,35gr. Ok to rozumiem, powinienem doładować konto w telefonie by móc zadzwonić gdzieś tam... Ale że zablokowało mi również rozmowy do numerów z którymi w usłudze "Wybrane numery w Plusie i na stacjonarne" mam opłacone do 20 października ? ? ?
Oburzyło mnie to i niestety jutro wycieczka do salonu plusa!
Pamiętam że na takiej samej zasadzie miałem kiedyś umowę w Orange (wtedy Idea) i wcześniej wykupiony pakiet sms-ów do tej samej sieci był aktywny po mimo tego że doładowanie miesięczne już minęło. Nie mogłem zadzwonić nigdzie ani wysłać smsa do innej sieci, ale do Idei mogłem gdyż miałem już wcześniej wykupiony pakiet.
MINUS jak nie wiem teraz w tym PLUSIE ! Wzięli kasę 20 i już 12 blokują mi możliwość?? Tego tak nie zostawię.
Zresztą zawsze chwaliłem Plusa ale w ostatnim czasie mam go co raz bardziej już dość. Również przerażające są umowy, na 36 miesięcy. Szok!

Dodane przez telekrowa dnia 08-01-2014 15:20
#3

 Nie mogę narzekać na Plusa jestem już użytkownikiem dobre kilka lat i bardzo sobie chwalę. Za pół roku kończy mi sie umowa i mam zamiar przedłużać nadal.

Dodane przez wiaz dnia 06-02-2014 09:52
#4

 Kupując starter Plusa na kartę, niektóre taryfy lub usługi trzeba dodatkowo aktywować kodem np: taryfa Więcej Przez Rok wymaga dodatkowej aktywacji. Dużo nerwów mnie kosztowało niedoczytanie informacji na ulotce.
Klient kupując taki starter powinien mieć to czego chce od momentu włożenia go w telefon.
To jeden przykład z wielu. Zobaczcie jak to jest w Play, bo mam Plusa na kartę oraz Play i ten drugi jest o wiele przyjaźniejszy i mniej skomplikowany dla klienta.

Dodane przez telekrowa dnia 07-03-2014 09:38
#5

 troszkę racji może i masz ale i tak wolę plusa icon_smile Play-a nigdy nie posiadałem, ale może kiedyś się przekonam icon_smile

Dodane przez MK dnia 11-10-2015 16:52
#6

 Moim zdaniem Plus pod względem usługowym to bardzo dobra firma gdyż ceny nie są zbyt duże przez co można śmiało sobie pozwolić na przykład na całomiesięczne pakiety internetowe z których to obecnie korzystam jak nie mam wi-fi w pobliżu smartfona.