Tytuł: Forum tvpolsat.info :: "Przyjaciółki"

Dodane przez KM dnia 08-08-2012 00:57
#1

 Nowy serial "Przyjaciółki" zadebiutuje już w jesiennej ramówce Polsatu.
Jakie są Wasze odczucia względem tej nowości? Zapraszam do dyskusji.

fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/425080_260086870773263_1732990560_n.jpg

Dodane przez Emil dnia 08-08-2012 01:12
#2

 Opium, myślę, że trzeba poczekać do premiery, żeby w jakikolwiek sposób móc ocenić ten serial
smile1wink

Dodane przez donia31 dnia 08-08-2012 01:34
#3

 Z opisów, zapowiedzi itd dostępnych zapowiada się całkiem ciekawy serial. I do tego super obsada.

Dodane przez KM dnia 08-08-2012 17:02
#4


Emil napisał(a):

Opium, myślę, że trzeba poczekać do premiery, żeby w jakikolwiek sposób móc ocenić ten serial
smile1wink


A ja myślę, że można już poniekąd ocenić. Po pierwsze serial produkuje Akson, a po drugie, jak @donia31 napisała, jest całkiem dobra obsada. Widziałem też w "Się Kręci" urywki z serialu i naprawdę zapowiada się dobry serial. : )

Dodane przez rbltv dnia 11-08-2012 10:10
#5

 Jak widać serial zapowiada się całkiem nieźle icon_smile Ciekawe, czy okaże się lepszy od szpilek na giewoncie icon_smile

Dodane przez MN dnia 09-09-2012 17:24
#6

 Obejrzałem pierwszy odcinek i bardzo mi się spodobał, choć serial typowo kobiecy. Serial ma troszkę elementów komediowych, podobnie jak "Szpilki na Giewoncie". Główne bohaterki - świetnie dobrane aktorki, gorzej z rolami męskimi, tutaj trochę na siłę. Poza tym, ładne wnętrza, fajny pomysł ze zjazdem klasowym na promie. Minus to brak normalnej czołówki - ja jednak jestem tradycjonalistą icon_wink. Jest tylko krótki, jakby to nazwać - jingiel z animacją z logo serialu, a podpisy z nazwiskami aktorów lecą podczas normalnej akcji serialu.

Ogólnie na 5- icon_smile (w skali szkolnej, nie studenckiej, jakby ktoś pytał icon_wink).

Dodane przez doniu dnia 09-09-2012 17:35
#7

 Czołówka serialu może się pojawić na początku 2. odcinka "Przyjaciółek" icon_smile icon_wink

Dodane przez MN dnia 18-09-2012 12:45
#8

 przyjaciolki.pols...

Strona jest już dostępna w pełnej krasie icon_smile.

Dodane przez Dagunia dnia 12-11-2012 13:39
#9

 Serial jest bardzo dobry, czołówka podoba mi się, teraz większość seriali rezygnuje z przedstawiania postaci, wystarczy tytuł i jest ok.

Dodane przez doniu dnia 30-01-2013 12:40
#10


Nowy sezon "Przyjaciółek" będzie emitowany nadal w czwartki, ale godzinę wcześniej niż dotychczas, czyli o 21:00, w miejscu, które do jesieni 2012 roku zajmował "Hotel 52" podano na oficjalnej stronie serialu. II seria "Przyjaciółek" zadebiutuje w Polsacie 28 lutego. W czwartki o 22:00 prawdopodobnie będzie nadawany nowy serial kryminalny "Na krawędzi".


Dobra pora nadawania "Przyjaciółek" , ale uważam , że lepsza byłaby godzina godzina 20:00 zwłaszcza, jeśli mieliby powtarzać po raz trzeci na swojej antenie przedostatni sezon "CSI:NY".

Dodane przez Staszek dnia 30-01-2013 12:45
#11

 O 20 są Barwy Szczęście, Na wspólnej i Ojciec Mateusz. Zabójcza konkurencja. Wtedy musi być jakiś serial skierowany dla mężczyzn.

Dodane przez doniu dnia 07-02-2013 12:05
#12


Wypadek Anki (Magda Stużyńska-Bauer) w finale I sezonu sprawił, że wszyscy wstrzymaliśmy oddech. Jej pobyt w szpitalu i długa rekonwalescencja będą dobrym czasem do przemyślenia wszystkiego co zaszło. Prawda jest jednak wyjątkowo bolesna: mąż ją zdradził, z córką nie układa jej się najlepiej, spowodowała wypadek po pijanemu, no i Inga - jej najlepsza przyjaciółka, wbiła nóż prosto w serce.Czy Anka weźmie w końcu życie za rogi? Czy dojdzie do porozumienia z przyjaciółką? Czy zostawi niewiernego męża, czy wprost przeciwnie - dla dobra dzieci wrócić do domu? Czy podejmie się trudnego leczenia w klubie AA? Jedno jest pewne, bez wsparcia przyjaciółek i pewnego męskiego ramienia tego nie dokona. W nową postać Krzysztofa wcieli się Paweł Królikowski.

Inga (Małgorzata Socha) bardzo przeżyje, że przyjaciółki oskarżyły ją o romans z Pawłem (Bartek Kasprzykowski). Nie ustanie jednak w próbach przekonania ich o swojej niewinności. Na domiar złego przedszkola, które prowadziła Inga już nie ma, więc dziewczyna rozpoczęła poszukiwania pracy. Z powodu nieciekawej sytuacji na rynku postanawia zostać opiekunką do dzieci. Już wkrótce okaże się, że będzie miała do wychowania nie tylko półrocznego Dawidka, ale także i jego ojca o wyjątkowo swobodnym podejściu do życia i świata. Nowi pracodawcy - Edyta (Aleksandra Popławska) i Janusz (Mariusz Drężek) niejednokrotnie dadzą się Indze we znaki. W sprawach uczuciowych Gruszewska z pewnością nie będzie narzekała na nudę. Już niedługo o serce Ingi zawalczą Rafał (Michał Rolnicki) i Piotr (Mariusz Zaniewski). Kogo wybierze Inga? I czym będzie kierowała się przy życiowym wyborze - rozsądkiem czy namiętnością?

W nowym sezonie będziemy trzymać kciuki za ślub i dziecko Patrycji (Joanna Liszowska). Kobieta przy wsparciu Michała (Marcin Rogacewicz) podejmuje się żmudnego leczenia niepłodności metodą in vitro. Związek Patrycji i Michała zostanie wystawiony na poważną próbę , niejednokrotnie buzujące hormony Patrycji przyczynią się do napięć między narzeczonymi. Czy uda im się pokonać wszelkie przeciwności? Nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ w cieniu planów młodej pary stanie ... Elżbieta (Elżbieta Jarosik). Nie wyobraża sobie jedynego syna u boku temperamentnej Patrycji. Uknuje intrygę, w której główną rolę odegra sympatyczna i urokliwa Sylwia (Dominika Kojro) - pracownica rejestracji w nowo otwartym salonie masażu Michała.

W końcu będziemy czekać na perypetie mistrzyni ciętych ripost, właścicielki przeraźliwie wąskich spódnic i królowej korpo-świata - Zuzy (Anita Sokołowska). Tej wiosny będziemy żyć jej ognistym romansem z nowym pracownikiem banku. Zuza będzie twardo obstawać przy postanowieniu, że musi zakończyć związek z Wojtkiem (Lesław Ĺťurek). Zda sobie sprawę, że uczucie, jakim darzy informatyka, to ... miłość. Ponieważ nie potrafi poradzić sobie racjonalnie z tym odkryciem, skutecznie spławia Wojtka. Aby zapomnieć "głupotach", ucieka - jak zwykle - w pracę. Gdy to jednak nie da poczucia ulgi, Zuza znajdzie inny sposób na poradzenie sobie z plątaniną uczuć. Bo nic tak nie działa na zbolałe serce jak ... nowy mężczyzna. W tej roli zobaczymy Mikołaja Krawczyka.



Ciekawie zapowiada się nowy sezon "Przyjaciółek". Najciekawiej zapowiadają się losy Patrycji (Joanna Liszowska) i Michała (Marcin Rogacewicz) .icon_smile

Edytowane przez doniu dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez MN dnia 21-02-2013 21:46
#13

 Odcinek 14 już dostępny icon_smile: ipla.tv/Przyjacio...od-5659605.

Dodane przez donia31 dnia 21-02-2013 22:49
#14

 Obejrzane. Trzymają poziom!

Dodane przez MN dnia 01-03-2013 08:55
#15

 Odcinek nr 15: ipla.tv/Przyjacio...od-5659607.

Cytat odcinka w wykonaniu Hani, córki Ingi:
"Ja byłam pierwsza do jasnej cholery, won stąd ty dupku, bo ci tyłek skopię" icon_lol.

Edytowane przez MN dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez MN dnia 08-03-2013 12:18
#16

 Odcinek nr 16: ipla.tv/Przyjacio...od-5665235.

Cytat odcinka - Edyta do Ingi:

A tu krzyżykiem niech pani zaznaczy, czy była kupa.


icon_wink.

W siedemnastym odcinku w serialu zadebiutuje Mikołaj Krawczyk.

Edytowane przez MN dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez DjTomy dnia 08-03-2013 13:26
#17


W siedemnastym odcinku w serialu zadebiutuje Mikołaj Krawczyk.


Jeszcze jego tam brakowało ...

Dodane przez DamianCP dnia 08-03-2013 14:24
#18

 @DjTomy no właśnie masz rację a zwłaszcza że ja go nie lubię

Dodane przez MN dnia 15-03-2013 16:31
#19

 Odcinek nr 17 już do obejrzenia icon_smile: ipla.tv/Przyjacio...od-5668476.

W tym odcinku promowano Polsat Cafe, a dokładniej program "Gwiazdy na dywaniku".

Edytowane przez MN dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez MN dnia 17-03-2013 18:19
#20

 Oj, Polsacie, Polsacie icon_wink. Znowu przekręcasz nazwisko pani Magdaleny - Brauer, a nie Bauer. Znowu, bo taki sam błąd popełniono na konferencji prasowej serialu i wtedy sama pani Magda próbowała poprawiać panią Rostkowską, która źle przeczytała jej nazwisko, co można zobaczyć w naszej relacji: tvpolsat.info/new...dmore=4906. A teraz ten sam błąd jest w programie "Włącz emocje".