Tytuł: Forum tvpolsat.info :: Agnieszka Hyży (Popielewicz)

Dodane przez MK dnia 13-12-2012 21:57
#1

 Czas na utworzenie tematu dyskusyjnego na temat pani Agnieszki Popielewicz. Moim zdaniem szkoda że nie została główną prowadzącą gali 20 lecia Polsatu - według mnie po całkiem niezłym prowadzeniu gali 15 lecia powinna to mieć jak w banku. Obecnie niestety ta pani jest na otwartej antenie tylko "ekspertką od ślubów" w "Studio Weekendzie" co moim zdaniem jest jedynie dowodem że pani Agnieszka za rzadko pojawia się w głównym Polsacie. A jakie jest wasze zdanie na temat pani Agnieszki Popielewicz - zapraszam do rozmowy na jej temat icon_smile

Edytowane przez MN dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez KM dnia 13-12-2012 22:16
#2

 Człowieku - Agnieszka jest w ciąży. Uważasz, że powinna prowadzić wszystko, kosztem zdrowia własnego i dziecka?

Dodane przez MK dnia 13-12-2012 22:20
#3

 Oczywiście że nie i mam nadzieje że po narodzinach dziecka (i urlopie macierzyńskim) pani Agnieszka będzie coraz bardziej widoczna w głównym Polsacie a nie tylko w Polsacie Cafe icon_smile

Edytowane przez MK dnia 01-01-1970 01:00

Dodane przez MK dnia 11-10-2015 14:17
#4

 No i niestety po narodzinach dziecka przez panią Agnieszkę Popielewicz nic się nie zmieniło ponieważ w stacjach tematycznych pojawia się ona stosunkowo rzadko a i w głównym Polsacie dawno ona nie miała swojego programu.

Dodane przez daniellos7 dnia 08-10-2016 12:26
#5

 Dzisiaj przez przypadek wlaczylem PnS i podczas napisow koncowych przedstawiali tematy do nastepnego odcinka. Zamurowalo mnie, bo zostalo wyswietlone zdjecie p. Agnieszki, a glos lektora zapowiedzial wizyte Marii Hyzy, jesli dobrze uslyszalem. Jeden blad napewno a drugi moze tez jesli dobrze uslyszalem.