Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami

Awatar
ekipa moderatorska
15-09-2022 09:25

Jak na obecny Polsat to są to jeszcze dobre wyniki.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
20-09-2022 19:04

Tematem czwartego odcinka show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" była rodzina. Swoją przygodę z programem zakończyła para numer 5: Agnieszka Litwin i Dominik Rudnicki-Sipajło.

Agnieszka Litwin odpadła z programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” [ZDJĘCIA]
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
24-09-2022 11:16

Tematem przewodnim piątego odcinka trzynastej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” będzie 30-lecie Telewizji Polsat! Przypomniane zostaną najbardziej uwielbiane programy i seriale m.in. Idol, Must Be The Music, Na każdy Temat, Idź na całość, Świat według Kiepskich, Rodzina Zastępcza czy Miodowe Lata.

30-lecie Telewizji Polsat w programie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”
Awatar
ekipa moderatorska
03-02-2023 09:16

Kolejna edycja jesienią 2023, zapowiedział to Miszczak.
Awatar
ekipa moderatorska
11-04-2023 13:57

Program ma wrócić jesienią, emisja w niedziele, zakładam, że o 20.00 Donosi o tym polsatowski Pomponik, więc to kontrolowany przeciek. To oznacza dwie rzeczy. Miszczak szykuje na pewno mocną edycję i spore odświeżenie formatu, bo inaczej taki dzień emisji byłby błędny. Po drugie kabarety będą musiały zmienić dzień emisji, a one od lat mają bardzo dobre wyniki oglądalności. Mam nadzieję, że je dadzą na soboty.

https://www.pompo...Id,6710613
Awatar
bardzo ważna osoba
11-04-2023 17:16

Miszczak chyba nie lubi kabaretów, bo w TVN nigdy ich nie było
bardzo ważna osoba
11-04-2023 17:38

Kurcze tylko nie to Kabarety w niedzielny wieczór to znakomita pora myślę że Taniec z Gwiazdami nie ważne kto by w nim wystąpił nie da takich wyników jak kabarety icon_wink
Awatar
ekipa moderatorska
11-04-2023 19:10

Wydaje mi się, że na tą edycją ściągną głośne nazwiska i oglądalność będzie dobra.
Udostępnij ten temat