Grzegorz Jankowski

wkręcam się
23-09-2020 22:24

Witam
Od dawna jestem fanem Pana redaktora który w jedyny bezdyskusyjny sposób potrafi prowadzić program w dyscyplinie uczestników (parę razy zgasił polityków oszołomów bardzo skutecznie),realnie bezstronny ,zadaje dobre pytania ,tematy dyskusji.Dzięki Panu znajduję wyśrodkowanie opinii , ocen, realiów dotyczących tego co dziś dzieje się w Polsce w stosunku do pozostałych mediów tv.Staram się zawsze oglądać Pana program mimo utrudnień z jego nagrywaniem ,cofaniem braku udogodnień z kablówki.
Debata dnia która Pan prowadzi w mojej ocenie to super jasny ,bezstronny ,przejrzysty i profesjonalny program polityczny ,który pozwala na wyrobienie własnej oceny realiów dnia dzisiejszego.
Niestety Debata Dnia prowadzone przez Pana koleżankę z redakcji to totalne przeciwieństwo tej samej audycji.
Totalny haos ,na raz mówią 3 osoby które przegłaśnia prowadząca ,zero dyscypliny ,zrywane tematy dyskusji,nikt nie odpowiada na pytania ,ucieka z tematu ,często pani redaktor tak robi.
Jeśli chodzi o uczciwość ,bezstronność Pani redaktor to dzisiejszy program to mistrzostwo świata .4 polityków opozycji non stop przejeżdżała po 1 Pani z pisu ,czyli 4 wypowiedzi po parę minut ,nie tylko na temat ,byle tylko negatywnie ,po czym króciutka próba odpowiedzi gaszona wjazdem Pani redaktor albo przerwana skutecznie przez 1 z 4 polityków opozycji.Jednym słowem Pani redaktor urządziła egzekucję pod ścianą ,bez możliwości jakiejkolwiek obrony czy odpowiedzi.
Nie jestem politykiem ,nie popieram żadnej frakcji bo żadna nie spełnia moich poglądów wystarczająco ,popieram i podoba mi się to co jest logiczne,wyglada i jest szansa ze jest prawdopodobnie uczciwe.Wszystkie partie maja swoje za uszami ,w każdej są uczciwi mniej lub więcej jak i złodzieje itd,dzięki takim programom mgła jest bardziej przejżysta.Pod warunkiem ze Pani redaktor nie niszczy Debaty dnia Grzegorza Jankowskiego.
Tak trochę wydaje mi się ze Pani redaktor to inwazja lub dywersja z TVN .
Serdecznie pozdrawiam Pana redaktora z uszanowaniem ,wierny widz Pięciu
Udostępnij ten temat