Awatar
jestem zawsze
17-02-2013 13:36

Mam nadzieje że ta ponowna emisja "Czarodziejki z Księżyca" jest związana z zakupem kolejnej serii która to zostanie pokazana na tej antenie lub w Czwórce icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
16-03-2013 14:37

Od 1 kwietnia w Szóstce pojawią się wróżki (program "Szósty zmysł", o 09:00 i 10:00). Były jakieś castngi do programu ezoterycznego nadawanego na kanale DVB-T, więc pewnie o ten chodzi.

Ogólnopolska Telewizja dostępna na multipleksie poszukuje wróżbitów i wróżek do nowego programu ezoterycznego. Osoby takie będą wróżyły podczas programu odpowiadając na pytania widzów zadawane za pomocą telefonów. Jeżeli zajmujesz się ezoteryką i posiadasz lub nie posiadasz doświadczenia w pracy telewizyjnej wróżki/wróżbity to zgłoś się do nas. Szukamy specjalistów od tarota, run, jasnowidzenia, kart klasycznych, cygańskich itp.... Czekamy na Twoje zgłoszenie. Wyślij do nas swoje zdjęcie i kilka informacji o sobie! Zgłoszenia należy przesyłać na adres - infoezo@greenhatstudios.com
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
16-03-2013 14:43

No nie, kolejny kanał z jakimiś programami ezoterycznymi, wróżkami itp. icon_confused
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
16-03-2013 14:52

MN napisał(a):

Od 1 kwietnia w Szóstce pojawią się wróżki (program "Szósty zmysł", o 09:00 i 10:00). Były jakieś castngi do programu ezoterycznego nadawanego na kanale DVB-T, więc pewnie o ten chodzi.

Ogólnopolska Telewizja dostępna na multipleksie poszukuje wróżbitów i wróżek do nowego programu ezoterycznego. Osoby takie będą wróżyły podczas programu odpowiadając na pytania widzów zadawane za pomocą telefonów. Jeżeli zajmujesz się ezoteryką i posiadasz lub nie posiadasz doświadczenia w pracy telewizyjnej wróżki/wróżbity to zgłoś się do nas. Szukamy specjalistów od tarota, run, jasnowidzenia, kart klasycznych, cygańskich itp.... Czekamy na Twoje zgłoszenie. Wyślij do nas swoje zdjęcie i kilka informacji o sobie! Zgłoszenia należy przesyłać na adres - infoezo@greenhatstudios.com
Ja chcę wróżbitę Davida , ja chcę wróżbitę Davida w 1szo mrgreen
Awatar
redakcja tvpolsat.info
16-03-2013 15:08

To nie ten producent icon_wink - wszystko wskazuje na to, że to będzie produkować ta sama firma, co "Tajemnice losu" w Polsacie.
Awatar
piszę coraz więcej
16-03-2013 16:17

doniu napisał(a):

MN napisał(a):

Od 1 kwietnia w Szóstce pojawią się wróżki (program "Szósty zmysł", o 09:00 i 10:00). Były jakieś castngi do programu ezoterycznego nadawanego na kanale DVB-T, więc pewnie o ten chodzi.

Ogólnopolska Telewizja dostępna na multipleksie poszukuje wróżbitów i wróżek do nowego programu ezoterycznego. Osoby takie będą wróżyły podczas programu odpowiadając na pytania widzów zadawane za pomocą telefonów. Jeżeli zajmujesz się ezoteryką i posiadasz lub nie posiadasz doświadczenia w pracy telewizyjnej wróżki/wróżbity to zgłoś się do nas. Szukamy specjalistów od tarota, run, jasnowidzenia, kart klasycznych, cygańskich itp.... Czekamy na Twoje zgłoszenie. Wyślij do nas swoje zdjęcie i kilka informacji o sobie! Zgłoszenia należy przesyłać na adres - infoezo@greenhatstudios.com
Ja chcę wróżbitę Davida , ja chcę wróżbitę Davida w 1szo mrgreen


E tam. Wróżbita Maciej wymiata wszystko i wszystkich icon_lol
bardzo ważna osoba
27-03-2013 15:57

Nowa oprawa Szóstki wystartuje już w Wielką Sobotę 30 marca 2013 roku.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
01-04-2013 20:37

Nowa animacja emitowana po zakończeniu programu.

Udostępnij ten temat