Awatar
jestem zawsze
26-07-2010 23:23

Tu porozmawiajmy na temat stacji dla młodzieży która ruszy już niedługo a mianowicie TV6. Jak myślicie jaka będzie ta stacja - według może być ciekawa jak przeniosą do niej większość produkcji z TV4 np: Włatców Móch,Allegrę czy Zbuntowanych (emisja od początku) a także 1000 złych uczynków i do tego dorzucą sporo nowości.
wkręcam się
26-07-2010 23:43

Może powtórzą BigBrothera w jakichś rozsądnych porach w TV6?
bywam tu czasem
06-08-2010 22:28

Po co powtarzać Big Brothera? Po co przenosić pozycje z 1tv4 do TV 6? Niech zbudują tę stację od podstaw. Kupią jakieś seriale (Vampire Diaries, Glee, One Tree Hill, Life Unexpected, Supernatural), w godzinach porannych muzyka, niczym w MTV. Mogą emitować jakieś lokalne wersje Big Brothera- amerykańską, niemiecką lub włoską. Mogą tez emitować programu typu wkręcamy ludzi. Niech pojawią się listy przebojów, relacje z koncertów, jakieś magazyny o modzie dla dziewczyn. Polsat ma przecież dużo filmów w swoich archiwach. Na Szóstce mogą kontynuować program "Nowa generacja", który leciał na Czwórce.
Awatar
bywam tu czasem
18-09-2010 17:09

Jak TV 6 ma być kanałem dla młodzieży, to niech dam dadzą Allegra, Włatcy Móch, 1000 złych uczynków i wiele podobnych programów
Awatar
bywam tu czasem
18-09-2010 18:56

A czy 4fun tv nie wystarczy? Nie wiem czy TV6 to dobry pomysł no ale jak już ma być to jestem ciekaw na jakim kanale w 1cpn1 się znajdzie icon_wink
Awatar
jestem zawsze
06-11-2010 23:19

O to akurat bym się nie martwił TV6 zapewne wyląduje w miejscu kopii Polsatu News na kanale 5.
wkręcam się
07-11-2010 15:43

Ja bym chciał żeby to był prawdziwy kanał młodzieżowy. Mógłby nadawać różne programy dla młodzieży, czyli np. poradniki dla nastolatków, muzyka od 6:30 do 9:00, bo wtedy jest czas na pójście do szkoły i inne tego typu programy. PATIO TV to była kicha, która no i dobrze, że nie wypaliła
icon_wink
bywam tu czasem
07-11-2010 17:41

Szymek napisał(a):
Po co powtarzać Big Brothera? Po co przenosić pozycje z 1tv4 do TV 6? Niech zbudują tę stację od podstaw. Kupią jakieś seriale (Vampire Diaries, Glee, One Tree Hill, Life Unexpected, Supernatural), w godzinach porannych muzyka, niczym w MTV. Mogą emitować jakieś lokalne wersje Big Brothera- amerykańską, niemiecką lub włoską. Mogą tez emitować programu typu wkręcamy ludzi. Niech pojawią się listy przebojów, relacje z koncertów, jakieś magazyny o modzie dla dziewczyn. Polsat ma przecież dużo filmów w swoich archiwach. Na Szóstce mogą kontynuować program "Nowa generacja", który leciał na Czwórce.


Taki kanał na pewno w Polsce by się przydał, ale znając życie nie ma na to co liczyć. Szkoda, że w Polsce nie dostrzega się potencjału seriali młodzieżowych i reality-show.
Udostępnij ten temat