Dorota Gawryluk

Awatar
jestem zawsze
14-12-2012 20:52

Skoro mamy już temat o panu Jarosławie Gugałie czy pani Magdzie Sakowskiej to wypadałoby uruchomić temat o pani Dorocie Gawryluk która w Polsacie poza Wydarzeniami prowadziła też jego poprzednik czyli Informacje. Zatem co sądzicie o tej prowadzącej Wydarzenia w Polsacie. Moim zdaniem to nawet nieźle źe Polsat ma w swojej redakcji informacyjnej osoby o takim doświadczeniu zawodowym jaki ma pani Dorota bo dzięki temu oglądając "Wydarzenia" jesteśmy widzami profesjonalnego serwisu informacyjnego icon_smile
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
23-03-2013 13:48

Moim zdaniem, skoro PN wprowadza zmiany w ramówce i praktycznie każdy znany dziennikarz w stacji ma swój własny program
(Stroiński, Gozdyra - "Tak czy Nie?"; Gugała, Kacprzak - 'Wydarzenia, Opinie, Komentarze"; Grabarczyk, Sakowska, Ociepa, Sieger - "To był dzień"; Talkowski - "Nie daj się fiskusowi", "Państwo w Państwie" ... )
także pani Gawryluk powinna dostać pozwolenie na stworzenie swojego własnego programu.
Awatar
ważna osoba
23-03-2013 17:52

ma Gościa Wydarzeń.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
23-03-2013 18:00

Gugała ma 3 programy. Wydarzenia, Gościa i Wydarzenia Opinie Komentarze. Jakiś program w weekendy mogłaby prowadzić. Coś o kulturze, religii.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
23-03-2013 18:43

Pani Gawryluk miała już w Polsat News (wcześniej w TV Biznes) program "Sam na sam", który zdjęto z anteny, gdy ruszał program "Więcej Wydarzeń", który jak wiemy długo się nie nabył. A miał dobra porę emisji - 21:40. Pani Gawryluk prowadziła przecież też "To był dzień" - w początkowych miesiącach emisji. Obecnie nie jest zbytnio "eksploatowana" w Polsat News. Ma w końcu dwuletnie dziecko, pewnie mu się poświęca, a więc nie angażuje się w czasochłonne projekty.
MN dodał/a następującą grafikę:
sms.jpg
wkręcam się
26-08-2013 17:30

Ja również jestem za tym aby Pani Gawryluk dostała coś swojego może czymś nas zaskoczy icon_smile
wkręcam się
06-09-2013 10:48

Bardzo mi się podoba ta Pani icon_smile
Awatar
bywam tu czasem
19-12-2013 20:00

i1.minus.com/jbbTRHlX1AmKSl.png

i7.minus.com/jbiIokkduCSYQQ.png

i4.minus.com/joFkjU1twW1jm.png

i5.minus.com/jB4nuCp2gmYHl.png

i1.minus.com/jbevCLahNnAHpu.png

i2.minus.com/jbNGzpivk8L0m.png

i3.minus.com/j4wFSupzxHxHK.png

1wydpl z Dorotą Gawryluk.
Udostępnij ten temat