Cartoon Network, Boomerang i Warner TVCartoon Network, Boomerang i Warner TVCartoon Network, Boomerang i Warner TVCartoon Network, Boomerang i Warner TV

Cartoon Network, Boomerang i Warner TV

Awatar
bardzo ważna osoba
15-12-2012 21:37

Zapraszam do dyskusji na temat kanałów grupy Turner Broadcasting System.
Edytowane przez doniu dnia 31-10-2021 10:34
Awatar
bardzo ważna osoba
15-12-2012 22:02

Moim zdaniem, to głupio że Turner Broadcasting Network olewa Polskę. Na kanałach Cartoon Network i TCM do dziś panuje format 4:3, gdzie w innych państwach nadają już wersje obu kanałów.
smile1wink
Awatar
bardzo ważna osoba
16-12-2012 16:30

Liczba kanałów może wzrosnąć bo TB chce wystartować do konkursu na miejsce W NTC z kanałem Boing.
Awatar
bardzo ważna osoba
16-12-2012 16:56

Chcieć to każdy może, ale czy dostanie miejsce to nie wiadomo. Pewnie wybiorą jakiegoś polskiego nadawcę, ale jak będzie, okaże się wkrótce. Poza tym nikt nie powiedział, że będzie to Boing. To są tylko przypuszczenia wynikające z faktu, że ten kanał jest dostępny we francuskiej, włoskiej i hiszpańskiej bodajże naziemnej telewizji cyfrowej.
smile1wink
Awatar
bardzo ważna osoba
23-01-2013 19:59

Turner Broadcasting planuje na ten rok odświeżyć wizerunek kanału TCM.Ciekawe jak to będzie wyglądało?icon_smile
Awatar
piszę coraz więcej
23-01-2013 20:14

TCM mogł by w końcu przejść na format obrazu 16:9
Awatar
jestem zawsze
23-01-2013 20:25

Odświeży czyli jak można przeczytać na media2.pl odświeżenie oprawy i to nie tylko jednego kanału.

Mogę prosić o listę wszystkich kanałów od tego nadawcy icon_question
Awatar
bardzo ważna osoba
23-01-2013 20:25

Zapewne oprawa graficzna będzie podobna do tej z Wielkiej Brytanii lub Francji, którą wprowadzono po uruchomieniu TCM HD w tych krajach. Nie mówię, że w Polsce się pojawi wersja HD, bo nawet Cartoon Network - flagowy kanał Turner Broadcasting System nie nadaje w 16:9. Oby TCM był pierwszym kanałem, który zmieni w końcu format obrazu. Cartoon Network miał swoją okazję, choćby przy wprowadzeniu obecnej oprawy graficznej, ale woleli to olać i dalej zostać przy "kwadracie"...
wink
Udostępnij ten temat