Cartoon Network, Boomerang i Warner TVCartoon Network, Boomerang i Warner TVCartoon Network, Boomerang i Warner TVCartoon Network, Boomerang i Warner TV

Cartoon Network, Boomerang i Warner TV

Awatar
bardzo ważna osoba
04-02-2015 23:40

Logotyp ekranowy TCM od jakiegoś czasu jest nieco mniejszy, ale także bardziej na środku ekranu. Nie rozumiem co ma na celu takie umiejscowienie. Ja tylko bym chciał, żeby wszystkie polskojęzyczne kanały od TBS przeszły w końcu na 16:9, bo się obecnie jedynie tylko kompromitują. O HD już nawet nie myślę...
Awatar
ekipa moderatorska
05-02-2015 07:55

Turner tak traktuje nasz kraj że nie prędko będzie w 16/9. Zresztą nie tylko nasz kraj, Prawie całą Europe. Zresztą nawet swoje Stany zjednoczone nie traktuje poważnie jak tam nawet Boom jest w 4/3 jeszcze.
Awatar
ekipa moderatorska
05-02-2015 08:43

To jest żenujące, że TCM jeszcze nie przeszło na 16/9.
bardzo ważna osoba
05-02-2015 08:55

Emil napisał(a):

Logotyp ekranowy TCM od jakiegoś czasu jest nieco mniejszy, ale także bardziej na środku ekranu. Nie rozumiem co ma na celu takie umiejscowienie. Ja tylko bym chciał, żeby wszystkie polskojęzyczne kanały od TBS przeszły w końcu na 16:9, bo się obecnie jedynie tylko kompromitują. O HD już nawet nie myślę...


Dzięki takiemu umiejscowieniu logotypu, wyświetla się on na ekranie telewizora w sytuacji gdy film nadawany jest w Letterboxie a ktoś powiększa sobie ten obraz na cały ekran. Wcześniej logotyp ucinało po powiększeniu obrazu. Poszli po prostu na skrajną łatwiznę a o 16:9 można pewnie zapomnieć icon_smile
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
15-02-2015 21:05

Dzisiaj zobaczyłem polską reklamę Boomeranga - nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że użyto w niej loga... ze znaczkiem HD! icon_surprised
i.imgur.com/jy2XREA.jpg


Czy to oznacza, że już niedługo będziemy mieli w Polsce Boomerang HD? Byłoby super icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
15-02-2015 21:11

Szok i niedowierzanie icon_wink. Kto by się spodziewał.
Awatar
bardzo ważna osoba
15-02-2015 21:18

A do tego jeb*tne rosyjskie oznaczenie wiekowe.
Awatar
ekipa moderatorska
15-02-2015 22:07

A gdzie ta reklama była? Na samym Boomerangu czy na jakimś innym kanale?
Udostępnij ten temat