Cartoon Network, Boomerang i Warner TVCartoon Network, Boomerang i Warner TVCartoon Network, Boomerang i Warner TVCartoon Network, Boomerang i Warner TV

Cartoon Network, Boomerang i Warner TV

Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
15-02-2015 22:16

Oczywiście na innym kanale, konkretnie na CANAL+ Sport HD icon_wink
Awatar
ekipa moderatorska
15-02-2015 22:20

Ciekawe czy to nie błąd.Jakoś mi się nie chce wierzyć w wersję HD naszego booma. Prędzej bym się na CN spodziewał.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
15-02-2015 22:26

A mi się nie chce wierzyć, że można by tak pomylić logo icon_wink
Awatar
ekipa moderatorska
15-02-2015 22:30

Ogólnie to by było fajnie. W 1cpn1 to by było raczej gwarantowane wtedy bo reklamy od Polsatu mają. Zobaczymy jak to wyjdzie.
Awatar
bardzo ważna osoba
15-02-2015 22:34

Nie powiedziałbym. Reklamy na BBC też sprzedaje Polsat Media, a BBC EARTH HD nie ma. Także nie jest powiedziane, że Boomerang HD, o ile by w ogóle się pojawił, pojawiłby się także od razu w Cyfrowym Polsacie.
Awatar
ekipa moderatorska
15-02-2015 22:39

Z tym BBC to taka trochę powiedziałbym inna sytuacja. Oni praktycznie cały czas są wsporze od kiedy opuścili 1cpn1. Bo zaczęła dla nich się liczyć kasa. Wrócili fakt ale spór jest nadal. Natomiast z Turnerem to tak myślę że inaczej im się układa. Zresztą nie ma co dybać. Spot reklamowy jeszcze o niczym nie świadczy. Trzeba czekać na jakieś oficjalne info od Turnera icon_smile
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
15-02-2015 22:44

Travel Channel, Stopklatka TV, TV Republika i E! Entertainment też są w Polsat Media, a ich wersji HD jak nie było w Cyfrowym Polsacie tak nie ma, więc to raczej nie jest wyznacznikiem akurat jeśli chodzi o wersje HD icon_wink
Co do Boomeranga HD to oby jednak to nie była pomyłka, bo może pociągnąłby za sobą Cartoon Network HD i TCM HD icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
15-02-2015 23:17

Akurat to CARTOON NETWORK jest tym głównym kanałem, jeśli chodzi o marki dla dzieci i młodzieży. Później są BOOMERANG, [adult swim] czy lokalny BOING. Także wydaje mi się, że najpierw to CN powinien pomyśleć o przede wszystkim 16:9, a później HD. BOOMERANG i ew. TURNER CLASSIC MOVIES w drugiej kolejlności.
Udostępnij ten temat