Awatar
jestem zawsze
09-12-2017 00:57

Jak wiemy 1pol ostatnio zaszalał kupując stacje Polo TV. Teraz okazuje się że Pudelek postanowił wtrącić swoje trzy grosze do sprawy publikując tą plotkę:
https://www.pudel...a_polo_tv/
Osobiście do Agnieszki Kaczorowskiej nic nie mam, niech się pojawia w Polo TV ale bez wygryzania kogokolwiek z tej stacji. Swoją drogą ciekawe jak się zmieni Polo TV i cały segment stacji disco polo po przejęciu. Obecnie niestety zrobił się spory bałagan gdyż słoneczna stacja ma trzy za bardzo różniące się od siebie disco polo, można by rzec z innej parafii. Gdyby je poukładali pod każdym aspektem to byłoby dobrze.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
11-12-2017 23:41

Pierwsza oznaka zmian właścicielskich to Tomasz Samborski z Polo TV jako współprowadzący galę 25-lecia Polsatu. Miła niespodzianka.
Awatar
jestem zawsze
15-12-2017 19:32

Myślę źe to raczej nie ma z tym nic wspólnego a pan Tomasz Samborski pojawił się dlatego że był (i obecnie dalej jest) gospodarzem programu Disco Relax.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
15-12-2017 23:43

No jakoś wcześniej go nie było, na żadnej gali.
Awatar
jestem zawsze
15-12-2017 23:57

Być może pan Samborski wtedy zaproszenia na galę jubileuszową Polsatu nie dostał i dlatego go nie było icon_smile
Awatar
jestem zawsze
30-12-2017 15:33

Czyżby Polo TV zaczęło się upolsatawiać? Z anteny stacji znika program "VIPO - Disco HIty" o czym prowadzący mówi w tym materiale:

Dodatkowo "Disco Relax" zaczyna puszczać kontent z swojej polsatowskiej odsłony. Pierwszy materiał wyemitował w święta.
Awatar
bardzo ważna osoba
31-12-2017 03:00

A jaki to jest konkretnie kontent? icon_wink
Awatar
jestem zawsze
31-12-2017 03:11

Puszczono materiał ze świątecznego wydania pochodzącego jeszcze z lat 90-tych.
Udostępnij ten temat