Dekoder PVR HD 7000Dekoder PVR HD 7000Dekoder PVR HD 7000Dekoder PVR HD 7000

Dekoder PVR HD 7000

Awatar
ważna osoba
31-01-2017 09:35

Witam. Mam taki proble z tym dekoderem że od jakiegoś czasu zaczął mi sie zawieszać najczęśćiej jak chce włączyć coś na ipla tzn cp_go_01 szczególnie jak chce włączyć w weekend 1pmnowe to kreci sie i kreci kółko a jak chce zrobić co kolwiek przełączyć , wyłączyć albo wyjść to sie zawiesza kółko staje w miejscu a ostatnio nagrałem sobie film na dysk włączam na drugi dzień żeby oglądnąć a tu zawias czarny ekran pomogło mu tylko na chwile jedno razowo jak wyciągłem wtyczke z prądu ale to z cp_go_01 to już mnie dobija i nie wiem co z tym zrobić bo w tygodniu nie zawsze ale działą bez problemu...
Awatar
ważna osoba
21-06-2017 18:58

Dekoder wraca do ofert dla nowych klientów.
wkręcam się
03-02-2018 01:17

Pytanie juz gdzieś widziałem ale nie było na nie odpowiedzi...czy na tym dekoderze oglądając w HBO GO program idzie go z historii usunąć ? Bo nigdzie nie widzę takowej opcji...
Awatar
redaktor tvpolsat.info
06-02-2018 13:43

Dzisiaj po blisko roku posiadania tego dekodera u mnie oprócz wyświetlającej godziny na przednim panelu świeci się również czerwona diodka, która nigdy wcześniej nie świeciła w ogóle - przy naciśnięciu przycisku na pilocie i włączeniu dekodera nie świeci tylko mruga to wiadomo.

Zastanawia mnie, że dopiero teraz zaskoczyła ta diodka - a przecież w ustawieniach nic nie zmieniałem icon_wink no chyba, że to coś oznacza???
Udostępnij ten temat