Polsat Sport, Extra, News i Fight

Awatar
ekipa moderatorska
22-07-2017 14:21

Tutaj macie wyniki oglądalności ostatniego sezonu. Pierwszy link faza zasadnicza, a drugi play-off. Wyniki są fatalne i to mimo faktu, że Polsat promuje koszykówkę od kilku lat, a przez dłuższy czas dawał mecze w niekodowanym kanale w niedziele o 20:00. Mimo tego nie ma żadnej poprawy. Ludzie po prostu się tym nie interesują. Jedyne co może pomóc to sukcesy reprezentacji (szanse bliskie zeru) lub pojawienie się młodych, dobrych zawodników.

http://polskikosz...-wynikami/
http://polskikosz...e-poprawa/

Polsat może ostać z PLK tylko jeśli dostana prawa za darmo lub prawie za darmo i będą je traktować jako zapychacz ramówki.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
22-07-2017 16:48

Dzięki The World Games stacja jest obłożona transmisjami jak nigdy icon_wink.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
22-07-2017 20:43

Marian Kmita w studiu The World Games powiedział, że frekwencja na imprezie jest taka sobie, a z organizatorami mieli pod górę, bo ciągle się ktoś tam zmieniał. Nawet w jakimś przewodniku dołączonym do "PS" nie wymieniono, gdzie będą transmisje. Kmita mówił, że transmisje telewizyjne planują z dnia na dzień. Bywają duże opóźnienia, nawet 40 minut, co w telewizji jest zabójcze. Dodatkowo problemem jest małe zainteresowanie imprezą ze strony PKOl i Ministerstwa Sportu.

Mimo to, Kmita jest zachwycony konkurencjami, np. frisbee. Ale raczej częściej narzekał niż chwalił.
Awatar
ekipa moderatorska
22-07-2017 23:03

Widać to. Oglądałem dzisiaj o rożnych porach i na trybunach ludzi nie ma, zainteresowanie nikłe, a transmisje faktycznie się przesuwały. Zdecydowanie organizatorów przerosło to wyzwanie.
rozkręcam się
22-07-2017 23:48

Jesli ostatni mecz oglądało 18 912 to jest dramatyczny wynik... Pozbycie się kosza może jeszcze bardziej zwiększy ilość pokazywanych meczów PlusLigi i/lub Nice 1 . Ligi (chociaż umowa tez chyba kończy się po tym sezonie)
rozkręcam się
25-07-2017 22:55

Zdaje się, że Polsat pozyskał prawa do Ligi Czeskiej w piłce nożnej. Na Polsacie Sport Extra pierwsza transmisja (z odtworzenia, jakżeby inaczej) w poniedziałek 31.08

i.imgur.com/nb7U9gh.png
rozkręcam się
31-07-2017 17:32

Dzisiaj oglądałem druga połowe retransmisji meczu ligi ukraińskiej Stal Kamanskie - Szachtar Donieck. Transmisja urwała się w 92 minucie, chociaż w 96 minucie padł gol na 2:1 dla gości. Do transmisji nie powrócono. Spora wpadka, ale pewnie tylko ja oglądałem to spotkanie i nikt jej nie zauważy smile1

Swoją drogą nie wiem co ma na celu retransmisja meczu po dwóch dniach. Po dniu jeszcze jestem w stanie zrozumieć, ale pokazywać poniedziałkowe spotkanie które odbyło się w sobotę to totalnie bez sensu.
Awatar
ekipa moderatorska
31-07-2017 20:10

Nie pierwszy raz tak jest. To są prawa ostatniego wyboru i spadają na koniec kolejki.
Udostępnij ten temat