TV Puls i Puls 2TV Puls i Puls 2TV Puls i Puls 2TV Puls i Puls 2
Awatar
ekipa moderatorska
13-04-2016 20:14

Oczywiście, ze tak. I tak Puls już na tym świetnie wychodzi. Bez żadnych polskich produkcji z minimalnym zatrudnieniem interes się kręci.
Awatar
bardzo ważna osoba
13-04-2016 20:19

Próbowali kręcić. Twój puls albo przypadki Cezarego p. Niestety nikt tego nie oglądał. Puls mógł by przynajmniej stworzyć serwis informacyjny.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
08-01-2017 14:44

TV Puls prosi - poinformuj znajomych, którym odbiór został zakłócony przez Cyfrowy Polsat icon_wink.

Awatar
jestem zawsze
08-01-2017 15:51

Moim zdaniem chyba mocno odczuli spadek oglądalności po tych zmianach icon_smile
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
08-01-2017 19:18

Według mnie to bardzo dobra decyzja o tym pasku informacyjnym, zawsze to gdzieś na wszelki wypadek zwiększy świadomość. Niby lista kanałów jest dosyć prosta w obsłudze i wszystko można znaleźć, ale można sobie wyobrazić, że ktoś np. rzadko ogląda TV, jest mniej obeznany albo w ogóle nie zagląda w dalsze rejony listy, bo np. ma mały pakiet i w takich sytuacjach można nawet nie zauważyć takiego zakłócenia. Trzeba walczyć z arogancją korporacji icon_smile

Kuriozalne w tym wszystkim jest to, że TV Puls już kiedyś był daleko na liście, ale został przybliżony ponoć po niemałych zabiegach, więc pewnie wtedy musiały być jakieś ustalenia, rozmowy itp. A teraz to wygląda jakby CP nagle to sobie wyrzucił do kosza łamiąc wszelkie zasady logiki, szczególne patrząc na ówczesną argumentację TV Puls:

Warto dodać, że władze TV Puls już od dawna zabiegały w Cyfrowym Polsacie o bliższą pozycję na liście kanałów, argumentując to tym, że kanał nadaje naziemnie i jest jedną z podstawowych polskich stacji telewizyjnych.

tvpolsat.info
Awatar
rozkręcam się
08-01-2017 22:36

tylko syf robią z tym komunikatem na ekranie icon_twisted
Awatar
bardzo ważna osoba
08-01-2017 23:25

Syf? Wyolbrzymiasz. Syf to masz w układzie kanałów całego Cyfrowego Polsatu od lat.
Awatar
rozkręcam się
08-01-2017 23:53

a co tak bronisz TV Puls nic tam konkretnego nie ma a myślałem że jak zakodują ten kanał to coś się zacznie dziać tam i zakodowali i ten samo badziewie jak było tak jest ciąg dalszy icon_smile tak samo np z Water Planet też zakodowali i to samo icon_smile
Udostępnij ten temat