TV Puls i Puls 2TV Puls i Puls 2TV Puls i Puls 2TV Puls i Puls 2
Awatar
bardzo ważna osoba
09-01-2017 02:35

Ale Ty zmieniasz temat. Mówiłeś o pasku, który syfi ekran. To ja na to odpowiedziałem.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
16-01-2017 08:21

TV Puls podjął inicjatywę popularyzacji tworzenia własnych list kanałów "ulubionych" w dekoderach Cyfrowego Polsatu w oczywistym celu dodawania TV Puls w bardziej przyjaznym miejscu. / facebook.com/tvpulspl
Brawo, popieram, podobają mi się takie inicjatywy, oby tak dalej. icon_smile

tvpolsat.info/forum/attachments/15994672.jpg


I jeszcze starszy news o dodaniu TV Puls HD do oferty Orange, bo bardzo mi się spodobała wypowiedź pana Dariusza Dąbskiego: "Bardzo nas cieszy, że TV Puls w jakości HD dołączył do oferty Orange i znalazł się na właściwej jemu, 7 pozycji". Super komentarz. icon_smile / omediach.info
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
22-01-2017 07:35

[center]
tvpolsat.info/forum/attachments/3543040323051.jpg
[/center]
TV Puls podejmuje kolejne akcje w sławetnej sprawie - również z aktualizacją z taką informacją:
"Informacja ma charakter tymczasowy oraz wynika z faktu, że w dniu 2 stycznia operator platformy Cyfrowy Polsat S.A., samowolnie i bez jakiegokolwiek uprzedzenia zdecydował się przesunąć program telewizyjny TV Puls z dotychczasowej pozycji 84 na pozycję 157 i ulokować na pozycji nr 84 program SUPER POLSAT, rozpowszechniany przez swoją spółkę zależną POLSAT S.A."

tvpuls.pl
facebook.com/tvpulspl

Brawo, dobra decyzja. icon_smile Tylko ciekawe co to oznacza, że "informacja ma charakter tymczasowy"? Czyli, że jest jeszcze możliwość przywrócenia poprzedniej pozycji? icon_wink
Awatar
jestem zawsze
22-01-2017 10:39

Znając Cyfrowy Polsat to taka opcja jest ale dopiero po napisaniu od nowa listy kanałów przez operatora.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
22-01-2017 12:28

przemekp napisał(a):

"Informacja ma charakter tymczasowy oraz wynika z faktu, że w dniu 2 stycznia operator platformy Cyfrowy Polsat S.A., samowolnie i bez jakiegokolwiek uprzedzenia zdecydował się przesunąć program telewizyjny TV Puls z dotychczasowej pozycji 84 na pozycję 157 i ulokować na pozycji nr 84 program SUPER POLSAT, rozpowszechniany przez swoją spółkę zależną POLSAT S.A."


Telewizja Polsat Sp. z o.o. Nie ma takiej spółki jak Polsat S.A.
Awatar
ekipa moderatorska
01-02-2017 19:55

W styczniu 2017 Puls zanotował oglądalność na poziomie 2,73% (2,96% w 2016 roku) w grupie komercyjnej było to odpowiednio 3,14% (rok temu 3,31%). Pytanie na ile zmiana pozycji w Cyfrowym Polsacie miała wpływ na ten spadek?
Awatar
bardzo ważna osoba
01-02-2017 20:25

Oglądalność na pewno im spadła o te parę tysięcy. Ale też wpływ miała posucha w ofercie czy też nieoczekiwane przenosiny seriali z normalnych por emisji na jakieś nocne. Czy też zdejmowanie seriali, co jest totalnie niepoważne.
Awatar
ekipa moderatorska
11-02-2017 10:54

Puls pokaże w marcu na żywo galę MMA, z cyklu PLMMA. To będzie gala ze znanymi nazwiskami spoza MMA, jak Szymon Kołecki. Ale tu się zaczynają śmieszne rzeczy. Z tego co zrozumiałem oglądając wczorajszą konferencję, to nie wybiegają w przyszłość poza tę galę. Więc jak oglądalność będzie słaba to Puls może zrezygnować. Z drugiej strony władze PLMMA nie wiedzą co będą dalej robić, czy nieco większe gale telewizyjny, czy małe lokalne wydarzenia.
Udostępnij ten temat