TV Puls i Puls 2TV Puls i Puls 2TV Puls i Puls 2TV Puls i Puls 2
bardzo ważna osoba
29-01-2013 15:49

Puls 2 czasami oglądam bo mam dostęp do tego kanałuicon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
30-01-2013 15:53

TV Puls wyprzedzi TVP z emisją filmu Anity Gargas - Anatomia upadku. Jest to film dokumentalny przedstawiający tragiczną katastrofę prezydenckiego samolotu w Smoleńsku. Ciekawe czy TV Puls również się uda pobić jakiś rekord oglądalności.
wink
Edytowane przez Emil dnia 30-01-2013 16:01
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
31-01-2013 16:26

1,1 mln widzów dokumentu o Smoleńsku w reż. Anity Gargas : link http://satkurier....oscia.html
Awatar
redaktor tvpolsat.info
31-01-2013 18:58

Trochę kiepsko, jak na kanał o dużym zasięgu, który jest FTA, w kablówkach, cyfrówkach i NTC słabiutko w porównaniu do National Geographic gdzie zasięg jest zdecydowanie mniejszy, a oglądalność wyniosła 1 mln 900 tysięcy icon_smile Poza tym duża konkurencja w tym samym czasie była w innych największych stacjach TV icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
31-01-2013 19:15

Tylko National Geographic Channel reklamował swój dokument od jakiegoś czasu, a o Anatomii upadku w TV Puls zbyt późno się dowiedziano.
wink
Awatar
redaktor tvpolsat.info
31-01-2013 19:17

Dokładnie Emil, zapomniałem dodać tą ważną kwestię icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
31-01-2013 19:25

Chyba w dniu premiery pojawiły się komunikaty o tym filmie na TV Puls. W autopromocji może były zapowiedzi, ale wiedzieli o tym widzowie stacji, a ja nim na przykład nie jestem. Nie wszyscy oglądają TV Puls, a zapewne dużo osób chciało obejrzeć Anatomię upadku, ale zbyt późno się dowiedzieli. Sam się spóźniłem i muszę sobie nagrać powtórkę.
wink
Awatar
jestem zawsze
31-01-2013 23:03

A tymczasem Puls 2 zaskakuje - juź niedługo bo od jutra przypomni "Wilka i Zająca" czyli oficjalnie pisząc "Ja ci pokaże" a poza tym w lutym stacja pokaże klasyki polskiej animacji takie jak "Bolek i Lolek" czy "Porwanie Baltazara Gąbki" icon_smile
Udostępnij ten temat