Zamknij

"Twoja twarz brzmi znajomo"

Awatar
redakcja tvpolsat.info
01-12-2013 01:29
 W piątek w Hali Mera w Warszawie dla Polsatu nagrywano pilotowy odcinek polskiej wersji programu "Your Face Sounds Familiar". Prowadzi go Krzysztof Ibisz. Oczywiście, wyciekło już sporo informacji. Na Instagramie znalazłem nawet zdjęcie z nagrania, które dodaję z załączniku. Pochodzi z profilu @szyga_bitches.

Dużo informacji zdradziły na forum M2 osoby, które były na nagraniu. W jury zasiadają: Paweł Królikowski, Katarzyna Kwiatkowska, Helena Vondrackova i Michał Wiśniewski. Uczestnikami są: Agnieszka Włodarczyk, Marcin Urbaś, Julia Pietrucha, Paweł Stasiak, Władysław Grzywna, Mariusz Totoszko, Artur Chamski i Agata Nizińska.

Uczestnicy w każdym odcinku wcielają się w inną muzyczną gwiazdę (na drodze losowania). Muszą jak najlepiej się w nią wcielić, pod każdym względem, stroju, makijażu, wyglądu, ruchów scenicznych itp. Jury może przyznać uczestnikowi od 4 do 12 punktów (każdy juror wyłącznie raz może przydzielić daną ilość punktów). Dodatkowo punkty przyznają sobie nawzajem uczestnicy (po 5 pkt.). Nagrodą dla zwycięzcy odcinka jest 10 tys. zł na cele charytatywne. Dodatkowo jest jakiś ranking punktów za wszystkie odcinki.

Jest to format Endemola: endemoldistributi...ctid=68285. Pod tym linkiem również filmik - promo formatu.
MN dodał/a następującą grafikę:
yfsf.jpg
Awatar
bardzo ważna osoba
01-12-2013 01:38
 Dziwne, że program nie ma polskiego podtytule i nagroda za zwycięstwo jest jakaś kiepska. Co do reszty, to format może być nawet udany. Ciekawe czy byłyby odcinki na żywo.
wink
Awatar
przyjaciel strony
02-12-2013 13:24
 W stylu Polsatu - nic specjalnego
Awatar
redakcja tvpolsat.info
03-12-2013 17:43
 Program dość podobny do "Jak oni śpiewają", z tą różnicą, że jest on bardziej dla zabawy, a nie dla rzeczywistej rywalizacji. Pani Terentiew zapowiedziała, że wiosną postawią na rozrywkę, więc może ten program, jeśli pilot wypadł pozytywnie, poleci w soboty o 20:00 i wreszcie Polsat powalczy w soboty z konkurencją, a nie odpuści jak zwykle.
Awatar
zwycięzca quizu
przyjaciel strony
11-12-2013 07:43
 WM.pl podają, że jeśli Polsat zdecyduje się na emisję tego programu, to być może wiosną nie zobaczymy kolejnej edycji GTD...ciekawie by było, gdyby Polsat zdecydowałby się na taki ruch. Wydaje mi się jednak, że nowy program nie będzie miał jakoś wybitnej oglądalności...Bardziej bym postawił w tym paśmie na "Top Chef-a" niż na "Your face sounds familiar", gdzie tytuł raczej zniechęca niż przyciąga icon_razz.gif ...zresztą zobaczymy za kilka miesięcy jak to będzie. icon_wink

http://www.wirtua...ow-polsatu
Awatar
ekipa moderatorska
11-12-2013 18:46
 Nie wróżę sukcesu. Ibisz powinien dostać teleturniej. Jest wiele formatów. Mogliby też zrobić polską wersję The Amazing Race, nawet na Ukrainie taka powstała. Kolejny program z gwiazdami się nie przyjmie.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
23-01-2014 18:26
 Miejmy nadzieję, że docelowa nazwa programu będzie inna, bo obecna jest straszna. Już lepsza byłaby po prostu - "Brzmisz znajomo".

Dla porządku dodam, że emisja programu wiosną w soboty około 22.00. Więcej informacji w naszym newsie w serwisie.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
07-02-2014 14:54
 Profil programu na Facebooku: facebook.com/twoj...zmiznajomo.
Przejdź do forum:
czat

Tylko zalogowaniu użytkownicy mogą pisać na czacie

RS
wczoraj, 20:41
Może czekają na odpowiedni moment z dołączeniem tych kanałów. Cierpliwości.
04 Przemo
wczoraj, 18:09
Bo coś tu jest nie tak jeżeli jest w pakietach i Club MTV MTV Hits to powinno być dostępny dla Abonentów cyfrowgo Polsatu ????
Adamek92
wczoraj, 17:44
Zobaczymy co ci odpowioedza
04 Przemo
wczoraj, 17:09
napisałem do nich e-maila z tym dlaczego jest w pakietach Cyfrowym Polsacie Club MTV MTV Hits i Eleven sports 4 HD ????czekam na odpowiedź odnośnie tego
04 Przemo
wczoraj, 17:06
może dojdzie 5 Października
04 Przemo
wczoraj, 17:05
Bo cały czas jest na stronie internetowej cyfrowygo polsatu i w pakietach cyfrowym Polsacie Club MTV MTV Hits Bo coś nie tak jest 60dni jest na stronie internetowej cyfrowygo polsatu
04 Przemo
wczoraj, 17:04
nie wiem czy to jest prawda nie chce plotek rosiewac ale Słyszałem że cyfrowy polsat Rozmowia z MTV ŻEBY UDOSTĘPNIENIC Club MTV MTV Hits Bo cały czas jest na stronie internetowej cyfrowygo polsatu
POLSACIK
wczoraj, 14:47
04 Przemo, cześć. TVPOLSAT, jeśli nie będę czegoś rozumiał to już masz ode mnie PW icon_winkicon_smile
04 Przemo
wczoraj, 14:47
cyfrowy polsat Porządek powinien Zrobić po usuwać 555 kanał i 547 i 541 i 540 i 539 i 533 wszystkie kanały W SD i Testów to samo po co oni to trzymają
TVPOLSAT
wczoraj, 14:45
POLSACIK, Dzięki icon_green Jeśli byłyby jakieś nie jasności to proszę o PW. Mnie to obstawianie nie dotyczy ja będę robił podsumowania punktowe. icon_wink
04 Przemo
wczoraj, 14:44
hejka
POLSACIK
wczoraj, 14:40
TVPOLSAT, masz już ode mnie dobre przyjęcie icon_wink Tylko muszę się zastanowić na kogo obstawić, obstawię dzień przed końcem obstawiania
TVPOLSAT
wczoraj, 14:36
Liczę, że dobrze przyjmniecie moją nową wersję obstawiania. icon_biggrin Zapraszam do wspólnej zabawy.
TVPOLSAT
wczoraj, 14:36
04 Przemo, Hej icon_green
04 Przemo
wczoraj, 14:23
witam serdecznie wszystkich W CYFROWYM Polsacie na kanale 555 TEST S po polsat seriale HD już niedługo kolejne kanały Będą usuwane i Testów
POLSACIK
wczoraj, 11:13
TVPOLSAT, dzień dobry!
TVPOLSAT
wczoraj, 09:43
Witam wszystkich. icon_green
TVPOLSAT
09-08-2020 14:18
To jeszcze bardziej ciekawie icon_biggrin
POLSACIK
09-08-2020 14:02
"Mayday" jest TVN-u
TVPOLSAT
09-08-2020 12:59
Widocznie nie są pewni Kowalskich jesienią i żeby Adamczyk się nie zmarnował napisali tytuł filmu, w którym grał. icon_razz.gif
POLSACIK
09-08-2020 12:48
Mnie zdziwił Adamczyk z tym "Mayday"
TVPOLSAT
09-08-2020 12:13
Mnie najbardziej zdziwiła Stenka i romas z Polsatem. Przy tajmniczym serialu Bez skrupułów icon_surprised Bo od 2015 po klapie skoczków do wody się tam chyba nie pojawiła :cr
POLSACIK
09-08-2020 11:56
TVPOLSAT, zaraz będzie drugi spot to może coś lepszego Polsat wymyśli
TVPOLSAT
09-08-2020 11:01
POLSACIK, Też tak myślę, że pierwsza część spotu jest nie najlepsza. Nie jest on najgorszy, ale też nie powala. Chaos i przesadzone napisy... Przy okazji witam wszystkich icon_green
POLSACIK
08-08-2020 23:49
TVPOLSAT, spot nie za bardzo dobrze zrobił Polsat
ostatnioonline
04 Przemo 00:56:13
Liverpool802
Liverpool8... 01:02:54
waga1978 01:59:57
Felippe
Felippe 02:14:34
kzvc 02:43:31
POLSACIK
POLSACIK 03:21:43
KO
KO 06:19:10
Jacek
Jacek 11:06:18
Sprawdź najnowsze newsy z świata Grupy Polsat!
Odwiedź: