Zamknij
Awatar
bardzo ważna osoba
28-06-2014 16:45
 Sportowy weekend w Motowizji: Na żywo wyścig DTM Norisring 2014

W niedzielę, 29 czerwca, o godz. 13:25 rozpoczynamy relację na żywo z głównego wyścigu. Transmisje z kolejnych wyścigów DTM będziemy pokazywać wymiennie na kanale Motowizja i na nSport.

27 czerwca rozpoczęły się jazdy testowe na torze Norisring w Norymberdze. W sobotę kierowcy wezmą udział w jazdach testowych, później w kwalifikacjach, a w niedzielę, 29 czerwca, o godz. 13:25 rozpoczynamy relację na żywo z głównego wyścigu. Transmisje z kolejnych wyścigów DTM będziemy pokazywać wymiennie na kanale Motowizja i na nSport.

Wyścig DTM opatrzony będzie komentarzem Natalii Kowalskiej - pierwszej polskiej zawodniczki startującej w wyścigach Formuły 2. Natalia Kowalska już od 4 roku życia związana jest z wyścigami. Najpierw obserwując starszą siostrę podczas zawodów kartingowych, która startowała razem z Robertem Kubicą. Wtedy jeszcze nikt nie podejrzewał, że kariera Kubicy nabierze takiego tempa - w Motowizji można go oglądać w ramach WRC w ten weekend podczas Rajdu Polski w Mikołajkach. W 2002 roku zdobyła II miejsce i tytuł Wicemistrza Polski, w wyścigach kartingowych, w kategorii Junior 100. W 2005 roku zapewniła sobie miejsce w historii polskiego motosportu, gdyż jako pierwsza wygrała dwie najszybsze kategorie wyścigowe w jednym sezonie. Jest pierwszą kobietą - mistrzem Polski w klasie międzynarodowej. 2008 rok rozpoczęła od testów w Formule 3 oraz od wyjazdu do USA, gdzie wystartowała w serii Star Mazda. Po testach w Formule 2 stworzony został zespół CYFRA+ F2 Racing, w którym startowała w roku 2010.

Zapraszamy na relację na żywo z wyścigu DTM w Motowizji 29.06.2014, o godz. 13:25!
W ten weekend zapraszamy również do oglądania, codziennie wieczorem na kanale Motowizja, wiadomości z Rajdu Polski 2014 w ramach WRC.

Rajd Polski 2014, a właściwie LOTOS 71, odbywa się 26 do 29 czerwca 2014 roku jako jedna z dwunastu rund Rajdowych Mistrzostw Świata (WRC). Rajd jest rozgrywany na szutrowych odcinkach w Polsce i na Litwie. Baza imprezy jest zlokalizowana obok toru Arena Mikołajki. Rajd ma 23 odcinki specjalne (OS). Kierowcy po raz pierwszy w historii WRC, w czterech odcinkach sprawdzają swoje umiejętności na Litwie.
[right]więcej na: Motowizja.pl[/right]
Już wstęp świadczy o tym, że nadawca Motowizji na pewno ściśle współpracuje z ITI Neovision.
icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
31-12-2014 00:00
 Kanał Motowizja od stycznia w Multimedia Polska

01 stycznia 2015 roku Motowizja, kanał telewizyjny o tematyce motoryzacyjnej, dołączy do oferty Multimedia Polska - czołowego operatora kablowego w Polsce. Kanał będzie dostępny w jakości HD, na pozycji 211, od pakietu MiniBox.

Krzysztof Mikulski, Prezes Motowizja Sp. z o.o., tak komentuje rozpoczęcie współpracy z Multimedia Polska: Jesteśmy szczęśliwi, że dołączyliśmy do oferty Multimedia Polska. To wielki krok w rozwoju kanału Motowizja, dający mu dostęp do grupy kilkuset tysięcy nowych odbiorców.

Motowizja to wyjątkowa telewizja, która przez 24 godziny na dobę daje swoim widzom pełen obraz świata motoryzacji. Motowizja to zarówno spojrzenie na technologię, ekologię oraz nowości na dwóch i czterech kołach, jak również niezapomniane spotkania z legendami i klasykami motoryzacji.

Szybki rozwój kanału pozwolił na wzbogacenie ramówki w 2015 roku o trzy polskie produkcje. Nowe formaty to: "Motojazda - Garaż Motowizji", "Motofarmer" oraz "Motovblog".

[right]źródło: rzecznik prasowa Motowizja sp. z o.o.[/right]
Awatar
bardzo ważna osoba
15-01-2015 15:00
 Motowizja zaczyna drugi rok nadawania

15 stycznia 2014 kanał Motowizja rozpoczął nadawanie. Dziś świętujemy pierwsze urodziny.

"Motowizja - wszystko, co chcesz wiedzieć o motoryzacji" - to przesłanie już od roku towarzyszy naszym widzom. Motowizja jest wyjątkowym kanałem motoryzacyjnym, który przez 24 godziny na dobę ukazuje pełen obraz świata motoryzacji. Motowizja to zarówno spojrzenie na technologię, ekologię oraz nowości na dwóch i czterech kołach, jak również niezapomniane spotkania z legendami i klasykami motoryzacji. Motowizja to również sportowe emocje: relacje z rajdów WRC oraz ekskluzywne transmisje live z wyścigów serii DTM i Formuły E. Z naszą komentatorką Natalią Kowalską - jedynym kierowcą-kobietą biorącą udział w wyścigach Formuły 2 - relacjonujemy wszystkie znaczące wyścigi i imprezy w obszarze sportów motorowych.

Krzysztof Mikulski, Prezes Motowizja Sp. z o.o., tak podsumowuje pierwszy rok działalności: "Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Motowizja w tak dynamicznym tempie pozyskuje coraz większe grono wiernych fanów. Sukces ten wiąże się z ogromnym zainteresowaniem widzów tematyką motoryzacyjną, a to bezpośrednio wpływa na bardzo szybki rozwój dystrybucji kanału. Po starcie na platformie nc+ dołączyliśmy do oferty czołowych operatorów kablowych, takich jak Multimedia Polska oraz TOYA. Po roku działalności, Motowizja dociera do ponad 6 milionów Polek i Polaków."

Dzięki szybkiemu rozwojowi ramówkę wzbogacono, oprócz znanego programu "Na Osi" o nowe polskie produkcje: "Motojazda - Garaż Motowizji", "Motofarmer" i "Motovblog 2014".
Pierwszy z wymienionych programów - "Motojazda - Garaż Motowizji" - to rozwinięcie internetowego projektu Marka Wieruszewskiego - "Marek Drives". Związany przez wiele lat z nieistniejącym już Radiem PiN Marek Wieruszewski połączył swoje dwie pasje: nowe technologie oraz motoryzację. Jego testy samochodów i motocykli dotarły do szerokiej rzeszy internautów w Polsce i na całym świecie. Program dostrzegł producent kreatywny Motowizji Tomasz Śliwiński - w ten sposób powstała "Motojazda".

Najnowszy program "Motovblog News", który w ramówce Motowizji pojawi się już w lutym 2015, będzie jedynym polskim magazynem motocyklowym pokazującym testy motocykli i akcesoriów, relacje z imprez branżowych, historie polskich firm motocyklowych, porady, a wszytko to okraszone dużą dawką humoru. Program poprowadzi Wiktor W. Kammer.

Motowizja jest dostępna w dystrybucji satelitarnej na wyłączność na platformie nc+ na pozycji 124, w Orange TV - pozycja 136, w jakości HD w Multimedia Polska - kanał 211 oraz w sieci TOYA
na kanale 32, a także w innych dobrych sieciach kablowych. Kanał można oglądać 24 godziny
na dobę, w całości w polskiej wersji językowej.

Wyłącznym dystrybutorem kanału jest Frame by Frame.

źródło: facebook.com/motowizja
[justify]Moim zdaniem można ich pochwalić i im pogratulować. Każdy uważał, że to będzie jakiś gniot. Jednak nie wydaje mi się, aby tak było. Fajnie się rozwijają. Kanał zachowuje swoją tematykę, trochę programów z niemieckiego Motorvision.tv, relacje z WRC czy transmisje z DTM. A do tego polskie produkcje. Jednak mnie najbardziej przykuło jedno zdanie. Motowizja to również sportowe emocje: relacje z rajdów WRC oraz ekskluzywne transmisje live z wyścigów serii DTM i Formuły E. Formuła E? Od kiedy? Nigdzie o tym nie informowali, nie zauważyłem aby były tam jakieś transmisje z tych wyścigów. Ale byłoby miło, gdyby mieli prawa do tego. Niedawno to powstało, a na świecie i tak nieliczne telewizje to pokazują.[/justify]
Awatar
ekipa moderatorska
15-01-2015 15:21
 Mogliby pomyśleć o zakończeniu wyłączności w nc+ i o powiększeniu zasięgu. icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
15-01-2015 15:30
 Wątpię, aby tak się stało.
Awatar
bardzo ważna osoba
02-03-2015 16:25
 Formuła E już od 2 marca tylko na antenie Motowizji!

Kanał Motowizja pozyskał prawa do wyłącznej emisji wyścigów Formuły E, pierwszej na świecie serii dedykowanej wyścigom bolidów elektrycznych.

Samochody elektryczne ścigające się na torze - nowe mistrzostwa FIA to zupełnie nowe możliwości, nowe zasady, nowe samochody i nowe metody rywalizacji, także z udziałem fanów. Od marca, Mistrzostwa FIA Formuły E można będzie oglądać w Polsce - tylko na antenie kanału Motowizja.

Krzysztof Mikulski, Prezes Motowizja Sp. z o.o., mówi: Moim marzeniem i celem nadrzędnym istnienia kanału Motowizja jest informowanie o każdym aspekcie motoryzacji. Formuła E to niewątpliwie znak czasów - fascynujący dowód zachodzących zmian w sportach motorowych. Jako jedyni w Polsce zapraszamy naszych widzów do oglądania zmagań teamów Formuły E - już 14 marca pierwsza transmisja na żywo!

W pierwszym sezonie Formuła E pojawi się w dziesięciu miastach na całym świecie. Seria rozpoczęła się w Pekinie we wrześniu 2014, a zakończy się w Londynie 28 czerwca 2015. Już od 2 marca, na antenie Motowizji będą emitowane godzinne podsumowania wcześniejszych rund, a 14 marca gratka dla wszystkich fanów sportów motorowych: pierwsza w Polsce transmisja wyścigu Formuły E na żywo, prosto z toru Biscayne Bay w Miami. Wyścig komentować będą Natalia Kowalska i Łukasz Siudak.

Natalia Kowalska już od 4 roku życia związana jest z wyścigami. W 2002 roku zdobyła II miejsce i tytuł Wicemistrza Polski, w wyścigach kartingowych, w kategorii Junior 100. W 2005 roku zapewniła sobie miejsce w historii polskiego motosportu, gdyż jako pierwsza wygrała dwie najszybsze kategorie wyścigowe w jednym sezonie. Jest pierwszą kobietą - mistrzem Polski w klasie międzynarodowej. 2008 rok rozpoczęła od testów w Formule 3 oraz od wyjazdu do USA, gdzie wystartowała w serii Star Mazda. Po testach w Formule 2 stworzony został zespół CYFRA+ F2 Racing, w którym startowała w roku 2010.

Łukasz Siudak jest dziennikarzem i jednocześnie wielkim entuzjastą sportu motorowego. Pasjonat motocykli i historii motocyklizmu. Jeszcze do niedawna flirtował z enduro, a wszystko zaczęło się od żużla. Z kariery żużlowca nic nie wyszło, na enduro z racji obowiązków zawodowych jest coraz mniej czasu. W przeszłości komentował mecze szwedzkiej ligi żużlowej Elitserien, serię Red Bull X-Fighters oraz wyścigi samochodowe m.in. International GT Open, współkomentuje również najsłynniejszy wyścig wytrzymałościowy świata - 24h Le Mans. Prywatnie motocyklista-podróżnik. Nie lubi tracić życia na stanie w korkach.

[right]źródło: Motowizja[/right]
Ciekawe się rozwija ten kanał, ale wątpię, żeby było ich tak o stać na te prawa. Obstawiam, że ktoś (np. ITI Neovision) ich jakoś wspiera.
Awatar
ekipa moderatorska
02-03-2015 18:26
 O ile one cokolwiek kosztowały, poza symboliczną opłatą. To nowa i nieznana seria, więc kosztuje bardzo mało. Polsat rok temu pokazywał Rallycross który dostał od IMG również za jakieś symboliczne pieniądze. To również nowa dyscyplina i IMG wciskało te transmisje wszystkich swoim głównym klientom na świecie.
Awatar
bardzo ważna osoba
02-06-2015 21:00
 TVN Media Sp. z o.o. i Motowizja Televison LTD. podpisały umowę o sprzedaży czasu reklamowego w kanale Motowizja.

Od 1 czerwca 2015 roku, TVN Media pod marką Premium TV, zgodnie z zawartym kontraktem, będzie reprezentować kanał Motowizja w zakresie sprzedaży i planowania czasu reklamowego. Kanał dostępny będzie w ofercie sprzedaży MONO kanał i w pakiecie MIX PLUS.

Andrzej Karasowski, Dyrektor Premium TV powiedział: "Portfolio stacji Premium TV poszerza się o wyraziście sprofilowany programowo kanał, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom dotarcie do atrakcyjnej grupy celowej, chętnie sięgającej do oferty programowej opartej o motoryzację i sporty z nią związane".

Krzysztof Mikulski, CEO Motowizja Television LTD komentując podjętą współpracę, powiedział: "Sprzedaż czasu reklamowego to kolejny, ważny krok w rozwoju Motowizji. To konsekwencja dynamicznego rozwoju dystrybucji kanału. Zdobyte fundusze będziemy inwestować w ofertę programową, aby jeszcze bardziej usatysfakcjonować naszych widzów. Cieszę się, że naszym partnerem jest TVN Media - lider na polskim rynku".

Motowizja to wyjątkowy kanał motoryzacyjny, który przez 24 godziny na dobę ukazuje pełen obraz świata motoryzacji.

Motowizja to zarówno spojrzenie na technologię, ekologię oraz nowości na dwóch i czterech kołach, jak również niezapomniane spotkania z legendami i klasykami motoryzacji. Motowizja to także sportowe emocje: jedyne w polskiej telewizji transmisje z wyścigów serii DTM i Formuły E, a także relacje z rajdów WRC oraz Volkswagen Golf Cup i GT4. Motowizja jest dostępna w dystrybucji satelitarnej na wyłączność na platformie nc+ na pozycji 124, w Orange TV - pozycja 136, w jakości HD w Multimedia Polska - kanał 127 oraz w sieci TOYA na kanale 32, a także w innych dobrych sieciach kablowych. Kanał można oglądać 24 godziny na dobę, w całości w polskiej wersji językowej.

Wyłącznym dystrybutorem kanału jest Frame by Frame.

[right]źródło: Biuro Reklamy TVN[/right]

To było, że prędzej czy później pojawią się reklamy. Z tego co dobrze znalazłem, to ta spółka Motowizja Televison LTD, o której się dzisiaj dowiedziałem, jest zarejestrowana na Malcie, a z tego co kojarzę, to i tam jest jakiś "raj podatkowy".
Edytowane przez Emil dnia 03-06-2015 14:15
Przejdź do forum:
czat

Tylko zalogowaniu użytkownicy mogą pisać na czacie

Gumik23
13-01-2021 21:52
Dobry Wieczór jak to mówią pożyjemy zobaczymy. icon_surprised
Gumik23
11-01-2021 14:32
Witam od dzisiaj wszysto po drożało bez jaj. icon_razz.gif
Danio
10-01-2021 17:40
Kolejna kwestia, myślę, że w niedalekiej przyszłości będą musieli przygarnąć kanały Eleven Sports na swoje tp. Wszak teraz to ich kanały.
Danio
10-01-2021 17:35
@doniu, a co jeszcze takiego CP mógłby dodać?. Myślę, że to miejsce może być po to, bo będą pozostałe kanały SD podnosić do HD. Nie jest też wykluczone, że może z jakiegoś tp. zrezygnują całkowicie.
doniu
10-01-2021 16:19
Trzeba pamiętać,że po coś CP zrobił miejsce na tp 10911, 12264, 12284. Przecież na trzech transponderach nie będzie PPV icon_biggrin PS. Jednak cztery tp, bo jeszcze 12188.
KO
10-01-2021 16:02
Danio, to są tylko domysły niektórych osób icon_smile
Danio
10-01-2021 15:21
Witam, skąd pomysł, że będą nowe kanały w CP?. Przecież to absurd, wiadomo, że nic nie będzie. Może, ale tylko może Puls 2 się pojawi, choć to też pewne nie jest.
Gumik23
07-01-2021 14:30
Witam czyli cicho z nowymi kanałami nic się nie dzieje albo po 10Stycznia albo wcale czyli po staremu. icon_biggrin
Adamek92
04-01-2021 16:39
Czy wiadomo coś odnośnie nowości w cyfrowym Polsacie
siweczek1928
03-01-2021 09:45
@embewu,dziekuje jak wroce popoludniu to z ciekawosci sprawdze .
embewu
03-01-2021 09:32
@siweczek1928, może być z tym problem. Dekodery EvoBox pozwalają cofnąć do 7 dni w ramach usługi CatchUp. Nie wiem tylko, czy na Polsat News to działa.
siweczek1928
03-01-2021 09:07
Witam czy jest mozliwosc znalezienia bylego programu w rytmie dnia z 02.01.2021 godz 17 30 chodzi o reportaz z beskidow Dzieki
Jacek
01-01-2021 23:17
Jacek
01-01-2021 22:54
Emil, spokojnie. icon_wink Chyba ktos testuje moją cierpliwość icon_wink
Jacek
01-01-2021 21:10
Liverpool802, :cr:cr
Liverpool802
01-01-2021 20:48
04 Przemo, A ja znów nie zrozumiałem co ty napisałeś :sir
Jacek
01-01-2021 18:34
04 Przemo, jakos nie widze zeby ktos Cię tutaj obraził
Jacek
01-01-2021 18:33
04 Przemo, naucz sie pisac poprawnie bez bledow, po polsku i przy podawaniu informacji podawaj zrodlo. Proste.
04 Przemo
01-01-2021 18:17
potrafisz tylko ludzi obrażać i ocenić ludzi którego nie znasz i nie wiesz co się dzieje w cyfrowym Polsacie i u innych oparatorow żenada żegnam
Liverpool802
01-01-2021 18:01
Emil, Dlatego w pewnych sytuacjach należało by do tego powrócić
Emil
01-01-2021 18:00
Liverpool802, ach, pamięta się jak to Poland miał najpierw permbana, a później robiło się dla niego jakieś okienka, a ten jeszcze publicznie próbował coś z tego utargować, negocjować :cr
KrzysiekP
01-01-2021 17:33
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! icon_green Dużo zdrówka dla Was wszystkich icon_wink
doniu
01-01-2021 17:07
Zdrowego Nowego Roku 2021!!!
Liverpool802
01-01-2021 17:02
Jacek, Kiedyś za notoryczne łamanie regulaminu użytkownik był banowany dlaczego tak nie może być w tym przypadku?
Emil
01-01-2021 17:00
MN, PW icon_smile
ostatnioonline
Newsman20
Newsman20 01:29:35
MG
MG 02:21:20
Felippe
Felippe 03:09:57
Piterfan
Piterfan 03:19:52
Liverpool802
Liverpool8... 03:26:39
abc70620 04:14:56
KO
KO 05:58:07
Adamsat
Adamsat 06:41:02
Sprawdź najnowsze newsy z świata Grupy Polsat!
Odwiedź: