Zamknij
Awatar
bardzo ważna osoba
09-12-2013 13:25
 Ja się opierałem o rynek amerykański. O tym, że FUEL TV jest dostępny w Europie czy Bliskim Wschodzie, to wiem. Niestety, ale w Europie jest dostępny chyba tylko w Portugalii. Jednak Motowizja będzie raczej kanałem z samymi programami o tematyce motoryzacyjnej, bez transmisji na żywo lub chociaż retransmisji. Lecz należy też poczekać na jakieś szczegóły dotyczące tego kanału. Może nadawca jednak ma takie plany, ale wątpię, aby mieli pieniądze na jakieś prawa, które są droższe od licencji na jakieś programy. Programy niemieckie - obstawiam Motorwizję, która kiedyś była na TVN Turbo. Programy brytyjskie - może powtórki Top Gear będą, ale bardziej obstawiam Piąty bieg czy Fanów czterech kółek.
wink
Awatar
bardzo ważna osoba
09-01-2014 20:45
 Motowizja ruszy 15 stycznia

- Kanał Motowizja ruszy zgodnie z planem 15 stycznia 2014 roku. Data 10 stycznia pojawiła się na początku grudnia ubiegłego roku w Internecie na skutek błędu w komunikacji między naszymi działami PR - poinformował serwis satkurier.pl Krzysztof Mikulski, prezes zarządu firmy Frame by Frame, nadawcy kanału Motowizja. Stacja będzie dostępna w ofercie nc+, a czy pojawi się również w Cyfrowym Polsacie? - Wyłączność na dystrybucję satelitarną kanału w Polsce ma nc+ - dodał Krzysztof Mikulski.

źródło: satkurier.pl

Coś mi właśnie nie grało z tą datą startu, bo wcześniej podawano, że Motowizja wraz z ZEST TV pojawią się w nc+ 15 stycznia, więc gdzie miałaby nadawać Motowizja przez te 5 dni. Chyba nigdzie. Przypuszczenia, że Motowizja będzie na wyłączność się sprawdziły. Czy to wyjdzie na dobre dla nadawcy, to się okaże. Przydałyby się jeszcze jakieś szczegóły na temat wspomnianego ZEST TV. Obstawiam, że Motowizja pojawi się na 121. pozycji w EPG.
wink
piszę coraz więcej
10-01-2014 11:09
 Jeśli nadawcą kanału będzie ta sama osoba co Zest TV to prawdopodobnie oba kanały będą wspólnie dzielić czas antenowy.
Awatar
bardzo ważna osoba
10-01-2014 13:30
 Były takie pogłoski, ale prawdopodobnie oba kanały będą nadawały oddzielnie.
wink
Awatar
bardzo ważna osoba
13-01-2014 21:00
 Dzisiaj na portalu [wycięte] pojawiła się rozmowa z Krzysztofem Mikulskim, prezesem spółki Frame by Frame, która jest nadawcą nowego kanału Motowizja. Z rozmowy można się dowiedzieć, że kanał wypełni lukę, która była obecna na polskim rynku. Nadawca nie obawia się swojej konkurencji, czyli Polsatu Play i TVN Turbo, gdyż uważa, że te kanały posiadają znikomą ilość kontentu motoryzacyjnego i przyciągają innego widza. Na pytanie o HD odpowiedziano, że cały program jest produkowany i przygotowywany w tej rozdzielczości oraz w takiej będzie oferowany dla operatorów kablowych, ale gdy będzie taka możliwość, to wersja HD pojawiłaby się na satelicie. Motowizja będzie oferowana w nc+ na wyłączność, a nadawca wybrał tę platformę, ponieważ, jak to powiedział pan Krzysztof, zrozumiała i zauważyła potencjał Motowizji. Kanał będzie nadawany 24 godziny na dobę. Przedstawiono również zawartość ramówki. Poniżej znajdziecie opisy poszczególnych programów.

Eko jazda - to program o pojazdach przyszłości, o infrastrukturze drogowej kolejnej dekady i o nowych koncepcjach, które zmienią nasze przyzwyczajenia w temacie prowadzenia auta. Pomysły, osiągnięcia, trendy. Eko jazda przedstawia wizję nowych sposobów przemieszczania się. Ten program trzyma rękę na pulsie przyszłości, już dziś odkrywając to, co przyniesie jutro.

Supersamochody - program zaprasza w oszałamiającą podróż ukazującą ekskluzywne wersje aut najbardziej znanych marek, zachwycające projekty luksusowego wykończenia wnętrz i najbardziej egzotyczne egzemplarze samochodów. W każdym z odcinków przedstawimy kilka prestiżowych pojazdów.

Klasyki motoryzacji - program zabierze w przeszłość ukazując piękno klasycznych aut sprzed lat. Poznamy projektantów, którzy zapisali się w historii motoryzacji i sprawdzimy, jak ich dzieła wytrzymują próbę czasu. Kto zaprojektował prototyp porsche? Kto wynalazł system stabilizacji toru jazdy? Kiedy w autach pojawił się szósty bieg? W prosty i przystępny sposób odpowiemy na te pytania, sięgając wstecz do czasów pierwszego pojazdu Carla Benza i zabierając was w podróż po szosach całego świata.

Top 10 Show - którym autem pobito rekord szybkości? Które auta zdobyły status kultowych, a którym przypięto łatkę złomu na kółkach? Top 10 Show drąży podobne tematy i prezentuje największe czterokołowe gwiazdy szos. Najszybsze, najlepsze, najdroższe, najczęściej kradzione, najchętniej kupowane i tak dalej... Top 10 Show to statystyki podane w pomysłowy i nierzadko zaskakujący sposób za sprawą uroczej Nadii Tudor.

Kaskaderzy - eksplozje, wypadki, skoki... Zapraszamy do świata kaskaderów i kaskaderek. Ta emocjonująca seria o niezrównanych walorach rozrywkowych ukazuje kulisy pracy ludzi będących w samym sercu akcji. Oraz tych, którzy kreują tę akcję. Dla zawodowych kaskaderów z firmy Action Concept to chleb powszedni. Spektakularne wyczyny to nie tylko ich praca, ale również pasja! Ekipa Action Concept to kaskaderzy światowej klasy. Ich pracę nagrodzono już siedmioma statuetkami Taurus World Stunt Award, odpowiednika Oskarów w branży kaskaderskiej. Motowizja towarzyszy naszym bohaterom akcji w codziennej pracy, od prac koncepcyjnych nad sceną po jej wykonanie przed kamerami.

Legendy motoryzacji - poznajcie wyjątkowe osobistości świata motoryzacji, bez których przemysł motoryzacyjny wyglądałby zupełnie inaczej. Dziś możemy wieść życie pełne ekscytacji, elegancji i szybkości … Zapewnili nam to Carl Benz, Gottlieb Daimler, Ferruccio Lamborghini, Ferdinand Porsche oraz inni giganci motoryzacji. Lecz karty historii motoryzacji zapisują nie tylko projektanci. Czym byłby świat bez dreszczyku emocji dostarczanego przez mistrzów kierownicy? Dawniej tysiące fanów dopingowało Manuela Fangio czy Ayrtona Sennę w ich zmaganiach na torach wyścigowych. Dzisiaj miliony podziwiają odwagę i umiejętności Sebastiena Loeba czy Sebastiana Vettela.

W motokręgu - Motowizja odwiedza osoby, którzy związały swoje życie z autami i wszystkim, co z nimi związane. Poznamy właścicieli komisów, mechaników stacji kontroli pojazdów, pracowników szrotów, tuningowców oraz policjantów patrolujących autostrady… Wielu z nich wprost ubóstwa motoryzację. I właśnie w tym programie podzielą się z nami fascynującymi opowieściami z ich życia.

Made in Germany - niemieckie auta do dziś uchodzą za synonim jakości wśród kierowców na całym świecie. Wyjątkowo szybkie, eleganckie, luksusowe i zaprojektowane ze smakiem. Wiele osób jedzie do Niemiec tylko po to, by zakosztować nieskrępowanej wolności, którą zapewnia jazda po niemieckiej autostradzie. Made in Germany przedstawia niemieckich producentów aut.

Perfect Ride - Klejnoty szos - Emocje. Pasja. Postęp. Usiądźcie wygodnie, bo porwiemy was w świat motoryzacji, w którym królują wspaniałe pojazdy, kierowcy z pasją oraz idealnie równe drogi. Każdy odcinek tego wyjątkowego programu ukazuje najciekawsze nowinki w temacie współczesnych projektów i wyposażenia aut.

Motocykle - Motowizja prezentuje magazyn motocyklowy pełen newsów, informacji turystycznych i wyzwań dla miłośników jednośladów. Każdy fan dwóch kółek znajdzie w nim coś ekscytującego. Dla wielu motocykl jest niezrównanym symbolem wolności oraz idealnym pojazdem na długie samotne wycieczki. Pozwala na niczym nieskrępowaną ucieczkę od ograniczeń codziennego życia. Inni z pomocą tej maszyny wykonują najbardziej karkołomne akrobacje, zarówno na pięknej równej szosie jak i daleko poza nią w warunkach terenowych.

On Tour - Za głosem silnika - Motowizja zaprasza widzów na pełne wrażeń podróże po Europie, odwiedzając z kamerą najdziwniejsze eventy motoryzacyjne dla miłośników aut oraz motocykli.

4 x 4 - to magazyn dla pasjonatów pojazdów z napędem na cztery koła, którym nie straszne żadne bezdroża. Offroadowe pojazdy wciąż zyskują na popularności. Czy auta powinny tylko ładnie wyglądać? A może jednak liczy się to, by nie ugrzęzły w błocie? Magazyn 4 x 4 pokazuje, które z modeli aut nadają się do poważnej offroadowej jazdy, porównuje auta z tego segmentu i zaprasza widzów na wyjątkowe eventy w stylu "Euro Jeep Camp" czy "Off Road Masters".

Mistrzowie kierownicy - to najsłynniejszy i owiany legendą tor wyścigowy świata, Nordschleife. Jego kręta trasa biegnie lasem u podnóża gór Eifel, a wyścigi przyciągają rokrocznie tysiące turystów.

As wyścigów Jackie Stewart nazywał Nordschleife "krętym potworem" i ochrzcił mianem "zielonego piekła". On sam trzykrotnie wygrał na tej trasie zawody Formuły 1. Dziś podczas dni otwartych każdy może spróbować swoich sił na tej trasie.

Motowizja towarzyszy pasjonatom wyścigów, którzy wjeżdżają na Nordschleife swoimi autami. Wspaniałe ujęcia, mnóstwo akcji i bliskie spojrzenie na pasję ambitnych kierowców.

Tuning - Motowizja i Tuning - niżej i głośniej... szybciej i bardziej szalenie... krócej i głośniej... pokaż się i zabłyśnij! Myki i triki... Pokażemy wam, co jest możliwe i jak to wykonać. Od niskobudżetowych poprawek po wypasione odpicowane fury bogaczy... Oto główny cel tego programu!

Tuning to styl życia. Będziecie mogli towarzyszyć nam na najpopularniejszych eventach w branży. Zawody, wyzwania, seksowne dziewczyny i głośne silniki. Uwielbiamy być odpicowani. A wy?

Motoikony - wielka sala sław motoryzacji. Poznajcie bohaterów z przeszłości i nieśmiertelne sławy czterech kółek. Pokażemy wam ewolucję największych legend motoryzacji. Pamiętacie pierwszego garbusa? Kiedy Ferdinand Porsche zaprojektował swoje "auto dla ludzi"? W tym programie śledzimy rozwój motoryzacji w ostatnim stuleciu. Bądź z nami, a dowiesz się, jak auta zmieniły się przez te lata, jak również co w ich wyglądzie i funkcjonalności pozostało niezmienione. Poznasz historię Mercedesa S-klasy oraz innowacje i wynalazki, które poszły w świat i zostały zaadoptowane przez wielu projektantów aut.

Legendarne Rajdy - zapnijcie pasy i przeżyjcie ekscytującą podróż w czasie po legendarnych torach wyścigowych świata. Ta seria dokumentów jest retrospekcją klasycznych wyścigów okraszonych oryginalnym komentarzem. Pulsująca krew, szybki oddech a w głowie jeden cel... flaga z szachownicą.

Program Legendarne Rajdy pokazuje najbardziej pamiętne chwile w historii sportów motoryzacyjnych. Silna konkurencja na torze wyścigowym, na górskiej trasie lub na autostradzie. Cofamy wskazówki zegara, aby jeszcze raz przeżyć wydarzenia, które elektryzowały zarówno kierowców, jak również ich kibiców. Każda z historii była inna, ale równie emocjonująca. Spojrzymy z bliska na klasyczne wyścigi sprzed kilkudziesięciu lat!


Motowizja najprawdopodobniej będzie nadawała z tp. 116 (10,834 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4, DVB-S2/8PSK).
Stronę internetową Motowizji znajdziecie tutaj.
wink

Oparto o materiały z portalu [wycięte].

Zgodnie z przypuszczeniami, przekaz Motowizji będzie prowadzony z tp. 116 (10,834 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4, DVB-S2/8PSK). W dniu dzisiejszym pojawił się identyfikator kanału - Motowizja TV.
wink
Awatar
bardzo ważna osoba
22-01-2014 00:00
 Trochę późno, ale są. Wstawiłem zdjęcia z przekazu Motowizji, która nadaje już tydzień.
icon_smile

[center]
i.imgur.com/HUxqP9f.jpg


i.imgur.com/4XDaXaM.jpg


i.imgur.com/bjNRUbz.jpg


i.imgur.com/XkVb9nv.jpg
[/center]
_________________________

Dzisiaj przeglądając na szybko telewizję, na Motowizji zauważyłem ciekawą rzecz. Był emitowany program prosto z niemieckiego Motorvision.TV, z którym najwidoczniej nadawca polskiego kanału blisko współpracuje, co widać po obecnym logotypie w lewym górnym rogu.
icon_smile

[center]
i.imgur.com/4DoZ4RN.jpg
[/center]
Awatar
bardzo ważna osoba
31-01-2014 22:40
 Wystartowała strona internetowa Motowizji.
icon_smile

[center]
i.imgur.com/DM8uQog.png
[/center]
Awatar
bardzo ważna osoba
06-02-2014 17:00
 Nowości z Rajdu Szwecji 2014 od 5 lutego w Motowizji!

Zapraszamy codziennie o godzinie 22:00, na porcję najświeższych wiadomości z WRC!

Zapraszamy do kibicowania Robertowi Kubicy wraz z Motowizją!
WRC - World Rally Championship to coroczna seria rajdów, uznawanych za najbardziej wymagający motosport na świecie.
Zmodyfikowane samochody z seryjnych produkcji i ich kierowcy, zaliczający się do czołówki najlepszych, wystawiani są na próbę w najcięższych i najbardziej zróżnicowanych warunkach na planecie. Od zaśnieżonych, leśnych traktów, przez pustynie, po usłane głazami górskie przełęcze - tak wyglądają. 13 rajdów w 15 krajach - zapraszamy do oglądania!
Kanał Motowizja jest dostępny w nc+, na pozycji 124.

źródło: Motowizja

Dosyć szybko pojawiła się jakaś nowość w ramówce Motowizji.
icon_smile
Przejdź do forum:
czat

Tylko zalogowaniu użytkownicy mogą pisać na czacie

Gumik23
13-01-2021 21:52
Dobry Wieczór jak to mówią pożyjemy zobaczymy. icon_surprised
Gumik23
11-01-2021 14:32
Witam od dzisiaj wszysto po drożało bez jaj. icon_razz.gif
Danio
10-01-2021 17:40
Kolejna kwestia, myślę, że w niedalekiej przyszłości będą musieli przygarnąć kanały Eleven Sports na swoje tp. Wszak teraz to ich kanały.
Danio
10-01-2021 17:35
@doniu, a co jeszcze takiego CP mógłby dodać?. Myślę, że to miejsce może być po to, bo będą pozostałe kanały SD podnosić do HD. Nie jest też wykluczone, że może z jakiegoś tp. zrezygnują całkowicie.
doniu
10-01-2021 16:19
Trzeba pamiętać,że po coś CP zrobił miejsce na tp 10911, 12264, 12284. Przecież na trzech transponderach nie będzie PPV icon_biggrin PS. Jednak cztery tp, bo jeszcze 12188.
KO
10-01-2021 16:02
Danio, to są tylko domysły niektórych osób icon_smile
Danio
10-01-2021 15:21
Witam, skąd pomysł, że będą nowe kanały w CP?. Przecież to absurd, wiadomo, że nic nie będzie. Może, ale tylko może Puls 2 się pojawi, choć to też pewne nie jest.
Gumik23
07-01-2021 14:30
Witam czyli cicho z nowymi kanałami nic się nie dzieje albo po 10Stycznia albo wcale czyli po staremu. icon_biggrin
Adamek92
04-01-2021 16:39
Czy wiadomo coś odnośnie nowości w cyfrowym Polsacie
siweczek1928
03-01-2021 09:45
@embewu,dziekuje jak wroce popoludniu to z ciekawosci sprawdze .
embewu
03-01-2021 09:32
@siweczek1928, może być z tym problem. Dekodery EvoBox pozwalają cofnąć do 7 dni w ramach usługi CatchUp. Nie wiem tylko, czy na Polsat News to działa.
siweczek1928
03-01-2021 09:07
Witam czy jest mozliwosc znalezienia bylego programu w rytmie dnia z 02.01.2021 godz 17 30 chodzi o reportaz z beskidow Dzieki
Jacek
01-01-2021 23:17
Jacek
01-01-2021 22:54
Emil, spokojnie. icon_wink Chyba ktos testuje moją cierpliwość icon_wink
Jacek
01-01-2021 21:10
Liverpool802, :cr:cr
Liverpool802
01-01-2021 20:48
04 Przemo, A ja znów nie zrozumiałem co ty napisałeś :sir
Jacek
01-01-2021 18:34
04 Przemo, jakos nie widze zeby ktos Cię tutaj obraził
Jacek
01-01-2021 18:33
04 Przemo, naucz sie pisac poprawnie bez bledow, po polsku i przy podawaniu informacji podawaj zrodlo. Proste.
04 Przemo
01-01-2021 18:17
potrafisz tylko ludzi obrażać i ocenić ludzi którego nie znasz i nie wiesz co się dzieje w cyfrowym Polsacie i u innych oparatorow żenada żegnam
Liverpool802
01-01-2021 18:01
Emil, Dlatego w pewnych sytuacjach należało by do tego powrócić
Emil
01-01-2021 18:00
Liverpool802, ach, pamięta się jak to Poland miał najpierw permbana, a później robiło się dla niego jakieś okienka, a ten jeszcze publicznie próbował coś z tego utargować, negocjować :cr
KrzysiekP
01-01-2021 17:33
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! icon_green Dużo zdrówka dla Was wszystkich icon_wink
doniu
01-01-2021 17:07
Zdrowego Nowego Roku 2021!!!
Liverpool802
01-01-2021 17:02
Jacek, Kiedyś za notoryczne łamanie regulaminu użytkownik był banowany dlaczego tak nie może być w tym przypadku?
Emil
01-01-2021 17:00
MN, PW icon_smile
ostatnioonline
Newsman20
Newsman20 02:08:00
MG
MG 02:59:45
Felippe
Felippe 03:48:22
Piterfan
Piterfan 03:58:17
Liverpool802
Liverpool8... 04:05:04
abc70620 04:53:21
KO
KO 06:36:32
Adamsat
Adamsat 07:19:27
Sprawdź najnowsze newsy z świata Grupy Polsat!
Odwiedź: