jestem zawsze
26-08-2019 22:53

TVP pokaże jeszcze jeden koncert z serii Lato Muzyka Zabawa - Wakacyjna Trasa Dwójki . Planowo ostatni koncert powien odbyć się w sobotę, 31 sierpnia w Gdańsku pod nazwą “Lato, muzyka, zabawa. Pożegnanie lata z Solidarnością”, jednak TVP na specjalne życzenie widzów postanowiła przedłużyć trasę koncertową i zorganizować jeszcze jeden koncert we wrześniu.

Koncert “Lato, muzyka, zabawa. Pożegnanie lata” odbędzie się 13 września (piątek) w Chełmie. Koncert rozpocznie się o 20:35 i będzie transmitowany na żywo w TVP2. Prawdopodobnie poprowadzą go : Iza Krzan oraz Olek Sikora a za kulisami zobaczymy Mateusza Szymkowiaka oraz Adama Zdrójkowskiego
Awatar
jestem zawsze
27-08-2019 11:16

TVP1 liderem oglądalności w lipcu w DVB-T, Zoom TV z największym wzrostem a 1tv4 najwięcej stracił
wirtualnemedia.pl...tv-do-gory
jestem zawsze
29-08-2019 11:00

Dla mnie wymiana prowadzących w programach Norbiego i Rafała Brzozowskiego jest GŁUPOTĄ . No pomyślcie zaraz Kurski wymyśli że Familadę poprowadzi Maciej Kurzajewski , Czar Par poprowadzi Norbi , Jeden z Dziesięciu Rafał Brzozowki , Koło Fortuny Karol Stransburger . GŁUPOTA
Awatar
jestem zawsze
29-08-2019 17:13

bucikkkkk napisał(a):

Dla mnie wymiana prowadzących w programach Norbiego i Rafała Brzozowskiego jest GŁUPOTĄ . No pomyślcie zaraz Kurski wymyśli że Familadę poprowadzi Maciej Kurzajewski , Czar Par poprowadzi Norbi , Jeden z Dziesięciu Rafał Brzozowki , Koło Fortuny Karol Stransburger . GŁUPOTA


Myślę że takich głupot nie zrobią
Awatar
jestem zawsze
30-08-2019 12:07

Odswieżono stronę tvp.pl
jestem zawsze
30-08-2019 13:50

Racja
Awatar
jestem zawsze
02-09-2019 17:24

Koło Fortuny z Norbim dopiero 7 września
Awatar
jestem zawsze
02-09-2019 17:48

TVP ABC codziennie o 20:25 pokazuje polską animację pt. "Kacperiada", którą wcześniej można było oglądać w AleKino+ i Canal+Family. Więcej na omediach.info.
Natomiast od 14 września o godzinie 21:05 stacja będzie emitować serial familijny "Mister Twister". Więcej na omediach.info.
Udostępnij ten temat