bywam tu czasem
07-10-2021 20:41

Nic go nie zabolało, woli mocną złość.
Edytowane przez Pasjonat dnia 07-10-2021 21:06
Awatar
bywam tu czasem
07-10-2021 22:15

Cieszę się, że skoki pozostają w Eurosporcie, jednocześnie jestem zaskoczony pokazywaniem skoków przez TVN. TVP jednak nie może pogodzić się z tym faktem, stąd to oświadczenie i tak naprawdę błaganie o litość. Ale z ostatniego zdania w tym oświadczeniu wynika, że TVP jest blisko sublicencji na zimowe igrzyska w Pekinie. Także ja bym jeszcze nie skreślał szans TVP na sublicencję na zagraniczne konkursy skoków.
bardzo ważna osoba
07-10-2021 22:32

Nie sądzę aby TVN zrobił krok wstecz skoro ogłosili to z taką pompą byli by nieźle walnięci jeżeli by teraz udzielili TVP sublicecję na zagraniczne konkursy to był strzał w dziesiątkę z brakiem sublicencji dla TVP brawo dla TVN
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
17-10-2021 19:01

W niedzielę, 17 października w telewizyjnej Dwójce zadebiutuje nowy magazyn „Zacznij do zdrowia”. Program poprowadzi Adam Giza.

Adam Giza poprowadzi magazyn prozdrowotny w TVP2
jestem zawsze
19-10-2021 14:34

„Sylwester Marzeń” ma być ponownie w Zakopanem.

https://www.wirtu...to-wystapi
bardzo ważna osoba
19-10-2021 17:25

Gdzie kolwiek by on nie był i tak go nie obejrzę zresztą w zeszłym roku Polsat zaproponował widzom coś więcej niż tylko Akcent czy modern toking
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
21-10-2021 18:14

W czwartek, 21 października Telewizja Polska zaprasza do TVP1, TVP Kultura, TVP Polonia oraz do kanału streamingowego TVP Kultura 2 na uroczyste wręczenie nagród oraz Koncert Laureatów XVIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina.


Koncert Laureatów Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina w TVP
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
28-10-2021 14:27

Gala „French Touch” na żywo w TVP2. Wystąpią Imany, Węgiel i Brzozowski.
Gala „French Touch” na żywo w TVP2. Wystąpią Imany, Węgiel i Brzozowski
Udostępnij ten temat