Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
11-05-2022 11:25

10 maja odbędzie się pierwszy półfinał 66. Konkursu Piosenki Eurowizji. Reprezentant Polski, Krystian Ochman wystąpi dwa dni później, w drugim półfinale. Transmisje koncertów w Telewizji Polskiej.

Eurowizja w TVP. Krystian Ochman w drugim półfinale
bardzo ważna osoba
11-05-2022 14:39

Dodatkowo mogę dodać że jutro przed półfinałem i w sobotę przed finałem na antenie jedynki będzie można zobaczyć dodatkowe programy poświęcone tegorocznej Eurowizji jak i o Krystianie ochmanie
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
21-05-2022 11:59

TVP Sport pokaże na swojej antenie retransmisje spotkań barażowych o mistrzostwa świata, które w listopadzie i grudniu tego roku odbędą się w Katarze – wynika z informacji omediach.info.

TVP Sport pokaże mecze barażowe o mistrzostwa świata w Katarze. W telewizji retransmisje
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
22-05-2022 18:34

W dniach 17-20 czerwca w opolskim amfiteatrze rozbrzmią największe polskie przeboje. Transmisje z 59. KFPP Opole 2022 na antenach Telewizji Polskiej.

Sławomir, Steczkowska i Piersi wystąpią podczas 59. KFPP Opole 2022
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
31-05-2022 11:20

Ruszyły przygotowania do kolejnych edycji programów „The Voice of Poland”, „The Voice Senior” i „The Voice Kids”. Od 30 maja do 8 czerwca można zgłaszać się do talent show za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej.

Wystartowały castingi do programów „The Voice…”
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
17-06-2022 15:50

TVP Sport pokaże spotkania rozgrywane na warszawskich kortach w ramach turnieju WTA 250. W nim weźmie udział liderka światowego rankingu WTA i mistrzyni French Open 2022, Iga Świątek.

TVP Sport pokaże turniej WTA 250 w Warszawie z udziałem Igi Świątek
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
27-06-2022 19:31

Platforma streamingowa Viaplay pokaże rewanżowe starcia Pogoni Szczecin i Lechii Gdańsk w pierwszej rundzie eliminacji do Ligi Konferencji Europy. Telewizja Polska ma pokazać za to pierwszy mecz Pogoni Szczecin.

Viaplay pokaże rewanżowe starcia Pogoni i Lechii w 1. rundzie eliminacji Ligi Konferencji, w TVP pierwszy mecz Pogoni
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
28-06-2022 19:23

Telewizja Polska będzie transmitować mecze mistrza Polski, Lecha Poznań w europejskich pucharach.

Telewizja Polska pokaże mecze Lecha Poznań w europejskich pucharach
Udostępnij ten temat