Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
09-12-2011 12:56

Od dziś TVP Polonia w MUX-3 DVB-T.
Awatar
bardzo ważna osoba
28-01-2012 17:59

Oto najpiękniejszy cytat, jaki znam na temat TVP (tu: Jedynki):
[justify]Pewnie w tej "Galerii" znów jakieś tam panienki będą łazić. To ja mówię, że lepiej już szalet miejski nakręcić, to dużo gołych dup by było. A może bym zagrała babkę klozetową. Jeżeli teraz tylko o to chodzi rządzicielom naszej telewizji, to niech im ziemia lekką będzie...[/justify]
[right]Katarzyna Łaniewska[/right]
Awatar
redakcja tvpolsat.info
28-01-2012 18:00

To babcia Józia pojechała po całości icon_lol
jestem zawsze
28-01-2012 18:12

Plebania miała dużą oglądalność, ale widzami byli głównie osoby w okolicach wieku babci Józi. Co powodowało niechęć reklamodawców to zakupu czasu reklamowe przy Plebani. Dlatego też Telewizja Publiczna postanowiła nakręcić serial czyli Galerię, który przyciągnie młodszą widownię i reklamodawców.
Awatar
ekipa moderatorska
28-01-2012 20:27

Oba kanały TVP w grupie komercyjnej są bardzo słabo oglądane. Bardzo wyraźnie przegrywają z Polsatem i TVN. W styczniu oba kanały tracą rok do roku w tej grupie około 20% widzów! A Polsat i TVN są mniej więcej na poziomie sprzed roku. A to oznacza, ze wpływy z reklam maleją bardzo szybko.

Co do Plebanii. To zamiana jej na cokolwiek innego to murowana klęska. Ludzie którzy oglądają jakąkolwiek telenowele przywiązują się do niej i oglądają z przyzwyczajenia. Teraz gdy zastąpią ją czymś innym. To po pierwsze ludzie starsi, którzy oglądali Plebanię nie zainteresują się Galerią, bo ona nie jest do nich kierowana. A ludzie z grupy komercyjnej też się nie zainteresują, bo oni coraz rzadziej oglądają TVP.

Powiedzcie, jakie w ostatnich 2 latach nowe seriale/programy rozrywkowe (mam na myśli tylko te największe) odniosły sukces na TVP. Chyba tylko Bitwa na Głosy i Rodzinka.pl A przecież oni mają po kilka serialowych premier co sezon i nic nie wypala.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
29-01-2012 18:33

Nie przekreślałbym tej "Galerii" przed jej obejrzeniem. Ale zgadzam się ze Staszkiem, że ludzie z grupy 16-49 się tym nie zainteresują, bo oni w tym czasie oglądają "Dlaczego ja?" na Polsacie i propozycje TVN, czyli obecnie pasmo sądowe, a później "Ukrytą prawdę".

"Galeria" miałaby szansę, ale w Polsacie, ale Polsat wolał "Linię życia", co wiadomo jak się skończyło.
jestem zawsze
29-01-2012 21:07

TVP1,2 wogole nieogladam , ja tylko czytam telegazete na TVP1 strony sportowe .
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
30-01-2012 12:09

MN napisał(a):

Nie przekreślałbym tej "Galerii" przed jej obejrzeniem. Ale zgadzam się ze Staszkiem, że ludzie z grupy 16-49 się tym nie zainteresują, bo oni w tym czasie oglądają "Dlaczego ja?" na Polsacie i propozycje TVN, czyli obecnie pasmo sądowe, a później "Ukrytą prawdę".

"Galeria" miałaby szansę, ale w Polsacie, ale Polsat wolał "Linię życia", co wiadomo jak się skończyło.


Możliwe , że "Galeria" miałaby szansę ale na TVN-ie bo wygląda ,że po streszczeniu przypominać może poziomem np. "Julkę" i tym podobne dziadostwa.
Udostępnij ten temat