wkręcam się
02-03-2012 22:11

Całkiem dobrze to wygląda, miejmy nadzieje że uda nam się to Euro zorganizować z godnością ;-)
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
03-03-2012 11:40

A czy prawdą jest to,że serial "Galeria" emitowany na TVP1 był pierwotnie znany pod tytułem Pasaż i mógłby być emitowany na1pol gdyby nie przegrał z Linią życia?- Tak ktoś sugerował na jakimś forum.
Awatar
ekipa moderatorska
03-03-2012 16:29

Tak było. Polsat zrobił badania i wyszło, ze Linia Ĺťycia lepiej sobie poradzi. Ale później ATM mocno pozmieniał koncept na pasaż. Zmieniono aktorów, tytuł i TVP to kupiła.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
08-03-2012 12:44

Ja oglądam Galerię na vod.tvp.pl i jest to bardzo ciekawy serial. Gdyby 1pol wybrał serial Pasaż ( pierwowzór Galerii ) zamiast Linię życia to ten serial miałby większą oglądalność - jestem tego pewien.wink
Edytowane przez doniu dnia 08-03-2012 12:55
Awatar
ekipa moderatorska
01-04-2012 18:41

Od razu zaznaczam, że to nie jest Prima Aprilis.

Jak wiadomo TVP kupiła jednak prawa do pokazania 2 meczów jednej rundy polskiej Ekstraklasy. W zeszłych sezonach oglądalność pokazywanych przez nich meczy nie była rewelacyjna. Takie prawa też nie są tanie, a w TVP są kłopoty finansowe. W ogóle bardzo zdziwiłem się, że stać ich było na te mecze.
A tu widzę w terminarzu, że te mecze (Legia - Ruch i Legia - Lech) odbędą się w soboty o 13.30. Oglądalność będzie bardzo słaba. W kwietniu o tej porze w sobotę ludzie nie siedzą przed telewizorem, a korzystają z początku dobrej pogody. Co za problem było ustalić godziny tych meczów na jakąś lepszą porę, a oni mają najgorszą. TVP na tym na pewno straci.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
01-04-2012 19:25

A w "Wiadomościach" ma być dzisiaj jakiś debiut czy jakaś niespodzianka odnośnie prowadzącego, bynajmniej coś takiego mi się obiło o uszy icon_wink.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
01-04-2012 19:31

Marek Niedźwiedzki
Awatar
redakcja tvpolsat.info
01-04-2012 19:32

Myślałem, że to będzie coś większego, a to "tylko" urodziny radia icon_wink.
Udostępnij ten temat