Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami

bardzo ważna osoba
10-01-2014 14:55

Zapraszam do dyskusji dotyczącej "Tańca z gwiazdami" icon_smile
bardzo ważna osoba
10-01-2014 16:24

Szczerze jestem ciekaw jak to będzie wyglądać. Mam nadzieję, że nie będzie to kopia z TVN-u
Awatar
bardzo ważna osoba
10-01-2014 16:44

Kiedy do ludzi dotrze, że to nie będzie kopia TVNu, a skorzystanie z formatu BBC?
Ja mam nadzieję, że będzie dokładnie tak samo. Liczę, że prowadzącym będzie Gąsowski, liczę, że w jury zasiądzie Malitowski, Pavlović i Galiński. Obawiam się tylko, że ktoś niemądry zaproponuje Edytce Górniak udział i ona się pojawi.
Poza tym, mam nadzieję na tego samego lektora.

Nie wiem jakie obostrzenia obejmują logo i studio. Tu, prawdopodobnie Rochstar wymyśli coś nowego.
Na przykład, mogłoby być coś podobnego do tego:


Poza tym, jestem zdania, że dla dobrego wizerunku Polsatu, powinni zamówić co najmniej dwie edycje. Nie ważne jaką będzie miał oglądalność. Jeśli skończy się na jednym sezonie, to fani TVNu i inni, dosłownie zjedzą Polsat i będą naśmiewać się, że nie potrafią dorównać do TVNu.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
10-01-2014 16:49

Proponuję czołówkę z wieżowcem jednak - na dachu wieżowca Polsatu ląduje helikopter, a wysiadają z niego gwiazdy "Tańca z gwiazdami" icon_wink.

Awatar
bardzo ważna osoba
10-01-2014 16:53

Oprawa muzyczna programu do dziś mi się podoba i wpada w ucho. Z graficzną może być inaczej, ale to jest szczegół. Ważne, aby sama realizacja była na bardzo dobrym poziomie wykonania. Z prowadzącymi, jury i uczestnikami, to może być różnie. Jest dużo możliwości. Ja również widzę Gąsowskiego jak prowadzącego, bo naprawdę tam pasował. W jury powinny zasiąść osoby, które naprawdę znają się na swojej robocie. Uczestnikami zapewne w połowie lub nawet większości byłyby gwiazdy z Polsatu, ale w sumie, to kto wie jak będzie. Zastanawiam się czy udałoby im się namówić Bartosza Ĺťukowskiego czy Barbarę Mularczyk do wzięcia udziału.
wink
Awatar
bardzo ważna osoba
10-01-2014 16:58

Emil napisał(a):

Ważne, aby sama realizacja była na bardzo dobrym poziomie wykonania.


Pokładam duże nadzieję w Rochstarze, pomimo jednej, fatalnej porażki jaką był niewątpliwie program "Tylko nas dwoje".
Awatar
redaktor tvpolsat.info
10-01-2014 16:59

Jak będzie Karolina Szostak to jeszcze lepsza oglądalność murowana icon_smile
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
10-01-2014 17:00

Emil napisał(a):

(...) Zastanawiam się czy udałoby im się namówić Bartosza Ĺťukowskiego czy Barbarę Mularczyk do wzięcia udziału.
wink


To byłby bardzo dobry pomysł gdyby aktorzy z Kiepskich wystąpili w TzG . icon_smile
Udostępnij ten temat