Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami

Awatar
redakcja tvpolsat.info
11-01-2014 19:28

Przecież TVN też się wypowiedział oficjalnie. Oficjalnie podali, że nie kupili tego formatu. A Polsat dogadał się z BBC, ma umowę, więc to już pewne.
Awatar
ekipa moderatorska
12-01-2014 14:52

MN napisał(a):Ciekawe też, czy Polsat będzie pokazywał kulisy "TzG", jak to robił TVN. Te kulisy też były o różnych godzinach na przestrzeni lat, ale ostatnio były chyba na żywo zaraz po "TzG".


Powinni je dać w 1polcaf na żywo po programie.
wkręcam się
12-01-2014 20:21

Ja jestem ciekaw kto poprowadzi nowy "Taniec z Gwiazdami". Z pań wolałbym Agnieszkę Popielewicz, Karolinę Szostak lub Agnieszkę Gozdyrę, zaś z panów nie wiem ale oby nie Hubert Urbański, proszę icon_lol !
rozkręcam się
12-01-2014 20:37

Oglądał ktoś z was Nowy Dzień z Polsat News , bo podobno było tam coś o Tańcu z Gwiazdami ? ale nie wiem czy to prawda
Awatar
redakcja tvpolsat.info
13-01-2014 00:29

Byli tancerze, ale rozmowa była o spektaklu, a nie o programie, niestety.
Awatar
bardzo ważna osoba
13-01-2014 00:56

Wydaje mi się, że jest jeszcze za wcześnie, aby mowić o jakichś szczegółach, zapraszani gości, którzy prawdopodobnie będą związani z programem. Nowe informacje, w tym właśnie szczegóły, zostaną zapewne przedstawione na prezentacji wiosennej ramówki lub/i może nieco wcześniej.
wink
Awatar
ekipa moderatorska
14-01-2014 16:27

Ibisz i Głogowska poprowadzą program. Agustin Egurrola będzie odpowiedzialny za choreografię. Donosi fakt i wiele innych plotkarskich portali.

http://www.fakt.p...684,1.html
Awatar
redakcja tvpolsat.info
14-01-2014 17:19

Oby to nie była prawda z tą Głogowską...
Udostępnij ten temat