Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami

Awatar
zwycięzca quizu
przyjaciel strony
14-01-2014 17:42

..oraz Ibiszem. Program powinien prowadzić Gąsowski z jakąś panienką, nie mam pojęcia jaką, może Popielewicz?
Nie oni. Troszkę się zawiodłem (mam nadzieję, że to tylko plotka).
Obym nie zawiódł się co do jury i uczestników.
Awatar
ekipa moderatorska
14-01-2014 18:31

Ibisz musi być. Gdyby Polsat zatrudnił innego prowadzącego to po co im Ibisz? Już od dłuższego czasu nie dostał dobrego programu do prowadzenia i to jest dla niego szansa.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
14-01-2014 21:31

Dokładnie, również nie mam nic do Ibisza. Ale pani Głogowska, no cóż. Aczkolwiek przez większość programu pewnie będzie za kulisami i będzie rozmawiać z parami po występie, więc jakoś ją przeżyjemy icon_wink.

Ważniejszy jest tutaj jednak skład jury niż prowadzących. No i oczywiście "gwiazdy" i tancerze, którzy są kluczowi i to przecież oni przyciągają lub nie. A akurat tancerze mają być "żywcem wzięci z TVN-u" icon_wink.
Awatar
zwycięzca quizu
przyjaciel strony
15-01-2014 00:00

Jeszcze nie wiadomo, kto będzie prowadził "Taniec z gwiazdami". Na jednej ze stron można przeczytać, że Anna Głogowska nie dostała jeszcze propozycji ze strony stacji oraz nie podpisała żadnej umowy. Jeśli jednak okaże się to prawdą, mam nadzieję, że to jury będzie jednak w miarę dobrze dobrane. Tak samo tyczy się gwiazd, którzy będą brali w tym udział. Sami prowadzący są wybierani dopiero na końcu. icon_wink Pozostaje nam tylko czekać na oficjalny komunikat. icon_smile
Awatar
zwycięzca quizu
przyjaciel strony
15-01-2014 16:43

To w takim razie podejrzewam, że "Taniec" zastąpił "Your Face Sounds Familiar", którego już (na razie) nie zobaczymy.
I czuję, że dobrze się stało icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
15-01-2014 17:58

Media plotkarskie po prostu żyją tym programem, jak to słusznie zauważył Staszek i zasypują nas kolejnymi newsami. Według "Super Expressu", propozycję prowadzenia kulis "Tańca z gwiazdami" otrzymał Michał Piróg. Czyli raczej kulisy będą.

se.pl/rozrywka/pl...75848.html
Awatar
ekipa moderatorska
15-01-2014 18:56

Polsat takiego rozgłosu jeszcze nie miał w plotkarskich mediach jak ma teraz. A te plotki będą jeszcze narastać.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
15-01-2014 20:55

Agnieszka Szulim komentuje "Taniec z gwiazdami" w Polsacie: Polsat wszystkie programy kopiuje od TVN, a jeden nawet sobie przywłaszczył. Szok to by był, gdyby wymyślili coś swojego. A nie, przepraszam, wymyślili, "Pamiętniki z wakacji".

http://afterparty...15040.html
Udostępnij ten temat