Polsat Film 2

Awatar
ekipa moderatorska
05-03-2015 17:23

A po co są TVP Seriale,a na co TVN fabuła będzie. Wszędzie są odgrzewane kotlety. A to nie będzie kanał prenium nie będzie, więc fajerwerek nie ma co się spodziewać. Ale najlepiej dokopać leżącemu.
Awatar
bardzo ważna osoba
05-03-2015 18:38

Może nie najlepiej, ale przecież nie ma co liczyć na coś świetnego po tym projekcie.
Awatar
piszę coraz więcej
05-03-2015 19:38

WojtekCP napisał(a):

A po co są TVP Seriale,a na co TVN fabuła będzie. Wszędzie są odgrzewane kotlety. A to nie będzie kanał prenium nie będzie, więc fajerwerek nie ma co się spodziewać. Ale najlepiej dokopać leżącemu.


Nie kopię ale myślę że jeden kanał filmowy Polsatowi wystarczy. Zwłaszcza, że mają trzy ogólnopolskie kanały na których pokazują filmy.
wkręcam się
05-03-2015 20:56

Trwają także prace nad kanałem Polsat Film 2. Nadawca posiada już koncesję satelitarną KRRiT dla tej stacji, którą otrzymał w marcu ubiegłego roku (więcej tutaj). Dotąd kanał jednak nie wystartował. Maciej Stec poinformował, iż przedłużają się rozmowy z dystrybutorami filmowymi. Dodał, iż nie ma precyzyjnego terminu startu Polsatu Film 2. Przyznał jednak, że spółka chciałaby ten kanał uruchomić jeszcze w tym roku.
Awatar
ekipa moderatorska
05-03-2015 21:21

Polsat chce właśnie odróżnić ten nowy kanał od głównego 1polfil. Dlatego rozmawia z wytwórniami filmowymi. Więc jest szansa że ten kanał nie będzie taki zły. Na razie nie ma co gdybać. Zobaczy się po starcie. A potem opis. Jak coś to wycofają ten kanał i po problemie icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
05-03-2015 21:53

Już to widzę. Pożyjemy, zobaczymy.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
06-03-2015 15:30

WojtekCP napisał(a):

Jak coś to wycofają ten kanał i po problemie icon_smile


Od kiedy to Polsat tak chętnie likwiduje swoje kanały? Jak już, to robią rebranding. W ostatnich latach jednym rzeczywiście zlikwidowanym kanałem był Polsat Futbol. Wszystko inne to większe lub mniejsze przemiany.
Awatar
ważna osoba
07-03-2015 09:18

Proponuje nową nazwę na -Polsat 1000 i wtedy mamy nowy kanał ze w spół pracę z viastami .
Udostępnij ten temat