Polsat Film 2

Awatar
bardzo ważna osoba
06-05-2014 18:55

przemekp napisał(a):

Oby Polsat Film 2 był prawdziwym kanałem filmowym, czyli żeby w ramówce były tylko same filmy, a nie również seriale jak to jest w przypadku Polsatu Film (HD) icon_wink

Akurat taka sytuacja, gdzie seriale są na kanałach filmowych jest obecna na całym świecie i nawet nie zmienia to jakoś profilu kanału, bo serial to taki wieloodcinkowy film.
icon_smileicon_wink
piszę coraz więcej
06-05-2014 19:55

przemekp napisał(a):

Oby Polsat Film 2 był prawdziwym kanałem filmowym, czyli żeby w ramówce były tylko same filmy, a nie również seriale jak to jest w przypadku Polsatu Film (HD) icon_wink


Na to raczej bym nie liczył, muszą w końcu w jakiś sposób wypełnić wymogi koncesji. Inaczej ciągle musieliby powtarzać te polskie filmy, do których mają prawa.
Awatar
bardzo ważna osoba
06-05-2014 20:09

Nie sądzę też, aby Polsat Film 2 wystartował od razu w HD, tak jak ma to miejsce z nowymi kanałami zagranicą. Chyba, że jednak coś im się odmieni.
icon_smile
Awatar
ekipa moderatorska
06-05-2014 21:49

Seriale być muszą inaczej nie wypełnią koncesji.

Oprócz tego czy będzie wersja HD, ciekawi mnie jeszcze pozycja na liście kanałów. Musi być obok pierwszego 1polfil a teraz na liście nie ma miejsca. Disco Polo Music zajęło ostatnie wolne miejsce, gdzie po małym przesunięciu można być dać oba filmowe kanały obok siebie.
Awatar
bardzo ważna osoba
06-05-2014 22:54

Disco Polo Music mogli dać na 23 pozycję tymczasowo tylko
Awatar
bardzo ważna osoba
06-05-2014 23:08

DamianCP napisał(a):

Disco Polo Music mogli dać na 23 pozycję tymczasowo tylko

CI POLSAT też miał być tymczasowo ja poz. 25, a jest tam do dziś, a oglądalności nie mają jakiejś porywczej.
icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
31-07-2014 20:30

Po cyrku związanym z nagłą zmianą nazwy Polsatu News+ na Polsat News 2, można przypuszczać, że logotyp Polsatu Film 2, o którym obecnie wciąz niewiele wiadomo, również będzie zawierał "dwójkę" z Polsatu 2... oraz już Polsatu News 2.
icon_smile
Awatar
jestem zawsze
01-08-2014 03:25

Może faktycznie już wkrótce pse1006 zmieni nazwę na ps1006 2 to były by takie nazwy kanałów 1pol-tu z 2-tą

1pol2
1polfil 2
1polnew 2
ps1006 2
Udostępnij ten temat