VOX Music TV

Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
15-03-2014 18:21

Nikt nie podawał informacji o częstotliwości na której będzie dostępny ten kanał. Może też zostać włączony na innym transponderze i nadawałby w kompresji MPEG-4.
Awatar
ważna osoba
15-03-2014 21:36

Kamil napisał(a):

Nie za dużo kanałów muzycznych na rynku polskim ?.icon_smile



Z muzyką disco polo stanowczo za dużo. No i w dodatku VOX Music TV też będzie emitować disco polo ;-/
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
15-03-2014 22:10

Widocznie disco polo jest popularnym gatunkiem muzycznym w Polsce, skoro pojawia się coraz więcej stacji emitujących taką muzykę icon_wink Choć ja nie rozumiem jak można w dużych ilościach słuchać takiej muzyki, ja oczywiście w ogóle nie słucham icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
15-03-2014 22:52

Danio napisał(a):

Kamil napisał(a):

Nie za dużo kanałów muzycznych na rynku polskim ?.icon_smile



Z muzyką disco polo stanowczo za dużo. No i w dodatku VOX Music TV też będzie emitować disco polo ;-/


Widocznie nie przeczytałeś dokładnie informacji o tym kanale, bo disco polo będzie emitowane w niewielkim stopniu. Poniżej cytat z WirtualneMedia.pl.
icon_wink

[justify]Na antenie VOX Music TV będzie prezentowana głównie muzyka taneczna z lat 70., 80. i 90., w tym euro disco, italo disco czy disco polo. Zbigniew Benbenek, przewodniczący rady nadzorczej Grupy ZPR, podkreśla jednak, że teledysków disco polo w nowym kanale nie będzie zbyt wiele, dlatego nie będzie on kanibalizować się z Polo TV, który prezentuje niemal wyłącznie ten gatunek muzyczny.[/justify]
Awatar
ważna osoba
16-03-2014 00:31

Dla mnie niezrozumiałym jest, jak można grać muzykę lat 70, 80 i 90 i obok tego disco polo (zresztą nieco podobnie robi Power TV bodajże). Dla mnie to jakieś nieporozumienie. Albo stawiają na muzykę przez duże "M", albo na chłam (moim zdaniem) jakim jest disco polo. No, ale widać wolą ciągnąć kilka srok za ogon. Ja niestety (albo stety), pomijam wszelkie stacje, na których choćby w minimalnym stopniu leci disco polo. Nie wyobrażam sobie muzyki Michaela Jackson, U2, Madonny, Donny Summer czy Metallicy przeplatanej z disco polo. Dla mnie istnieje tylko Stars.tv i Kino Polska Muzyka, z doskoku Trace Urban.
Edytowane przez Danio dnia 16-03-2014 00:37
Awatar
bardzo ważna osoba
16-03-2014 00:35

Jeżeli będą otwarci na ocenę widzów, to może zrozumieją, że na kolejny kanał z tą muzyką już nie ma miejsca.
icon_smile
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
28-03-2014 19:14

Według tej informacji http://www.disco-...-music-tv/ ruszy on jednak 28 kwietnia br. tak jak Fokus TV.
Awatar
bardzo ważna osoba
28-03-2014 20:09

Czyli ZPR chce upiec dwie pieczenie na jednym ogniu icon_green
Udostępnij ten temat