CBS Reality, CBS Europa i Extreme Sports ChannelCBS Reality, CBS Europa i Extreme Sports ChannelCBS Reality, CBS Europa i Extreme Sports ChannelCBS Reality, CBS Europa i Extreme Sports Channel

CBS Reality, CBS Europa i Extreme Sports Channel

Awatar
bardzo ważna osoba
30-10-2012 11:48

Kanał Zone Europa ma zmienić się w CBS Europa informuje reklama chello media w TV-SAT Magazynie.
Awatar
bardzo ważna osoba
30-10-2012 11:58

Udało mi się zrobić zdjęcie tego logotypu, oto onoicon_smile
AG dodał/a następującą grafikę:
zdjcie005.jpg
Awatar
ważna osoba
30-10-2012 12:18

To by było dziwne gdyby wszystkie kanały Zone zmieniły się CBS poza Zone Europą. Może dzięki zmianie Zone w CBS, to kanałom tym uda się poszerzyć dystrybucję. Do tej pory platforma n nie była zaintersowana kanałmi Zone. Po zmianie w CBS może to się zmieni. Ciekawe tylko, kiedy dojdzie do tej zmiany?
Awatar
bardzo ważna osoba
30-10-2012 17:37

Do zmiany na kanały CBS ma dojść 3 grudnia
Awatar
bardzo ważna osoba
31-10-2012 00:45

Na kanałach CBS będą emitowane m.in.Dynastia,Shogun ,48godzin ,Sędzia Judy,Star Trek i wiele innych
Awatar
ważna osoba
31-10-2012 14:17

Według portalu wirtualnemedia.pl kanały CBS mają nadawać w 4:3.
Awatar
bardzo ważna osoba
31-10-2012 14:59

Ciekawe czy na CBS Action i CBS Europa będą węgierskie reklamy, tak jak ma to miejsce na istniejących jeszcze Zone Romantica i Zone Europa
smile1winkgrin
Awatar
ważna osoba
31-10-2012 15:53

Przecież już od jakiś dwóch czy trzech miesięcy nie ma na Zone Romantice reklam węgierskich, są tylko polskie. Na Węgrzech Zone Romantica zmieniła się w kanał Film Cafe, który ma zupełnie inną ramówkę niż Zone Romantica, która jest w Polsce. A to znaczy, że obenie w Polsce mamy Zone Romanticę (jeszcze), która robiona jest tylko na nasz rynek. Gdy miałem jeszcze 1cpn1, to nie widziałem już od dłużzego czasu reklam węgierkich. Nawet ściężka z językiem węgierskim nie działała. Po wygraniu ścieżki węgierkiej filmy leciały w oryginalnej wersji językowej.
Udostępnij ten temat