Kanały MTV, VH1, Nickelodeon, Nick Jr., Nicktoons, Comedy Central i Paramount ChannelKanały MTV, VH1, Nickelodeon, Nick Jr., Nicktoons, Comedy Central i Paramount ChannelKanały MTV, VH1, Nickelodeon, Nick Jr., Nicktoons, Comedy Central i Paramount ChannelKanały MTV, VH1, Nickelodeon, Nick Jr., Nicktoons, Comedy Central i Paramount Channel

Kanały MTV, VH1, Nickelodeon, Nick Jr., Nicktoons, Comedy Central i Paramount Channel

Awatar
redakcja tvpolsat.info
30-09-2010 20:04

1 października br. panregionalny kanał VH 1 Europe wprowadzi odświeżoną oprawę graficzną i nowe logo oraz urozmaici ofertę programową.

Z dniem 5 października MTVNHD, międzynarodowy kanał z portfolio MTV Networks International, wprowadzi nowe logo (są dwie wersje kolorystyczne). Z ramówki stacji zniknie weekendowe pasmo z kreskówkami, co ma związek z planowanym uruchomieniem nowego kanału Nickelodeon HD. Na antenie MTVNHD emitowane będą tylko formaty muzyczne.


[center]
tvpolsat.info/images/mtvnhd.jpg


tvpolsat.info/images/mtvnhd2.png


tvpolsat.info/images/vh1.jpg

[small]Kliknij na obrazki, aby powiększyć[/small][/center]
Awatar
redakcja tvpolsat.info
24-12-2010 19:26

Jak informuje jeden z naszych Czytelników, Comedy Central Family, następca muzycznego VH1, startuje prawdopodobnie 14 stycznia 2011 r., bo na ich stronie pojawiła się już ramówka. W tym dniu program rozpoczyna się już o 9:00, a teraz cały czas jest od 16:00 (łącznie z 13 stycznia). Są tam nowe seriale, np. "Gamoń", a nawet "Allo Allo". Co ciekawe, w bardzo okrojonym stanie, ale pozostaje muzyka: http://www.mtv.pl...011-01-14/.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
24-12-2010 19:29

Ale suchar z tą muzyką icon_lol
Awatar
redaktor tvpolsat.info
10-01-2011 19:15

Jeśli chodzi o to czy jest szansa i kiedy pojawi się VH1 European w CP, otrzymałem taką odpowiedź:

Panie Redaktorze,

Szansa oczywiście jest. Natomiast kiedy miałoby to nastąpić - o to raczej należy zapytać w Cyfrowym Polsacie.

Pozdrawiam
Piotrek


Konkretów to się nie dowiedziałem, a CP raczej nie ma co pytać bo sami też nie wiedzą icon_green
Awatar
ważna osoba
10-01-2011 19:31

Radio na wizji - prosimy pytać w 1cpn1; Religia TV - prosimy pytać w 1cpn1, no i VH1 European - prosimy pytać w 1cpn1 icon_green mecz: Nadawcy kanałów 3 : 0 1cpn1 icon_biggrin
Awatar
bywam tu czasem
10-01-2011 20:14

O czasu gdy zabrakło VIVA+ i Onyx-u nie ma już muzycznych telewizji
Awatar
jestem zawsze
10-01-2011 21:15

Jak dla mnie największym brakiem jest pustka po MTV Classic icon_cry
Awatar
redaktor tvpolsat.info
17-01-2011 19:35

Napisałem do Pani Olgi Zomer - rzecznik prasowy CP z zapytaniem o VH1 Europe - oto odpowiedź:

Witam,
Pracujemy nad scenariuszem, który zrekompensuje naszym abonentom zmianę profilu kanału VH1 Polska.
Wkrótce podamy szczegóły.
Pozdrowienia,
Olga Zomer


Ciekawe jak wyglądają te ich prace icon_green
Udostępnij ten temat