Kanały MTV, VH1, Nickelodeon, Nick Jr., Nicktoons, Comedy Central i Paramount ChannelKanały MTV, VH1, Nickelodeon, Nick Jr., Nicktoons, Comedy Central i Paramount ChannelKanały MTV, VH1, Nickelodeon, Nick Jr., Nicktoons, Comedy Central i Paramount ChannelKanały MTV, VH1, Nickelodeon, Nick Jr., Nicktoons, Comedy Central i Paramount Channel

Kanały MTV, VH1, Nickelodeon, Nick Jr., Nicktoons, Comedy Central i Paramount Channel

Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
08-07-2012 02:45

A ja natknąłem się na jeszcze takie logo kanału VIVA:
test.thinkvbsi.com/wp-content/uploads/2010/06/ourbrands_viva_01.jpg
Awatar
redakcja tvpolsat.info
08-07-2012 17:38

MN napisał(a):

Nickelodeon, w związku z wejściem do DVB-T, przeszedł na polską koncesję: http://www.krrit....telitarne/. Comedy Central pozostaje jednak przy brytyjskiej.


Mój post z czerwca, ale do dziś Nick nie dostosował się do polskiej koncesji. Nie ma ani oznaczeń wiekowych, ani odpowiedniego oznaczania zapowiedzi przez stosowanie napisu ogłoszenie nadawcy. Nic się nie zmieniło. Ale znając tempo KRRiT, jakieś upomnienie dostaną za parę miesięcy, może rok icon_wink.
jestem zawsze
08-07-2012 17:54

A co z audycjami wytworzonymi pierwotnie w języku polskim? Tego warunku także nie spełniają pomimo tego, że dla nowego nadawcy ten warunek obniżony jest do 26,4% kwartalnego czasu programu. icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
08-07-2012 18:10

Czyli nieciekawie to wygląda icon_wink. Polsat średnio może im tutaj pomóc, bo w archiwum mają niewiele polskich programów dla dzieci. Pomijając "Hugo", którego nie da się za bardzo powtarzać, mają jeszcze np. "Kalambury dla dzieci", "Echa lasu", Bractwo orła białego", ale są to stare programy, raczej mało atrakcyjne dla obecnego widza stacji Nickelodeon icon_wink. Ewentualnie mogą kupić jakieś polskie kreskówki, wzorem Polsatu JimJam i wrzucić je do porannego pasma dla młodszych dzieci.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
08-07-2012 18:15

To niech im TVP pomoże, w końcu chyba są w dobrych stosunkach z MTV Networks, bo nadają od nich programy typu "Pingwiny z Madagaskaru", "Big Time Rush" itp. icon_wink
jestem zawsze
08-07-2012 18:45

A może oni pomimo tego, że mają polską koncesję nadal nadają na tej obcojęzycznej? Tele 5 także ma dwie koncesje, a nadaje na jednej. icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
08-07-2012 18:47

Ale to na jakiej mocy weszli do DVB-T/TV Mobilnej icon_smile?
jestem zawsze
08-07-2012 18:50

Nie mam zielonego pojęcia, ale w Polsce wszystko jest możliwe. Napisałbym do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, ale słyszałem, że mają ludzi gdzieś i nie odpisują. icon_wink
Udostępnij ten temat