Beata Cholewińska

wkręcam się
04-07-2014 16:43

Witam,
mieszkam w Niemczech, ale jezykiem polskim posluguje sie dosyc dobrze dlatego czasami ogladam wasz program Polast News. Dzisiaj rano szczeka opadla mi, gdy uslyszalem z ust waszej dziennikarki skandaliczna wypowiedz. Mianowicie dzisiaj po godz 8 rano ( Nowy dzien Polsat News 04.07.2014 ) jedna z waszych dziennikarek prawdopodobnie ( Beata Cholewińska ) dyskutowala z gosciem na temat pilki noznej i wynikow meczow. Sprawa ma sie, co do dzisiejszego meczu Niemcy - Francja. Wasza dziennikarka powiedziala, ze ma nadzieje, ze Francja bedzie dluzej sie bronic niz podczas II wojny swiatowej. SKANDAL !!! O tym skandalicznym incydencie poinformowalem juz kilka gazet i francuskie TV.

Siegmund Kotz
Awatar
bardzo ważna osoba
04-07-2014 18:21

Widać że niektórzy ludzie naprawdę nie znają żartów ja w tym nie widzę nic obraźliwego ani nic złego nawet jeśli by chodziło w tym o Polskę.
wkręcam się
04-07-2014 18:56

Jezeli, to mial byc zart, to gratuluje. Nie mam slow. Gdyby, Polske chodzilo, to byscie w kazdej TV, o tym bebnilii. Na 100% ! Mam nadzieje, ze Francuzi zareaguja.
Skandal ! Zart ! Dobre sobie. Chcialby cie widziec czlowieku. W innym kraju i innej TV, tej pani dluuugo by telewidzowie nie zobaczyli.
Edytowane przez Sigi dnia 04-07-2014 19:02
Udostępnij ten temat