Kanały Grupy TVN Discovery

Awatar
jestem zawsze
27-11-2019 14:48

„Top model” liderem w 16-49
Więcejdown
wirtualnemedia.pl...tys-widzow

269 tys. widzów nowego programu TTV „Rinke. Za zamkniętymi drzwiami”
Więcejdown
wirtualnemedia.pl...tys-widzow
Awatar
jestem zawsze
28-11-2019 16:30

Adam Pieczyński kończy karierę zawodową. Michał Samul szefem pionu informacji TVN
Więcejdown
omediach.info/ada...macji-tvn/

Jolanta Pieńkowska wraca do TVN24 BiS. "Fakty o świecie” od 2 grudnia o 18:30 i 20:20
Więcejdown
https://www.omedi...o-swiecie/
jestem zawsze
28-11-2019 19:04

Informacja z ostatniej chwili !!!

Szymon Hołownia odchodzi z Mam Talent . W sobotę poprowadzi ostatni raz . Odchodzi Po 12 latach .

A to co zamieścił na swoim profilu na facebook :

A już w sobotę - po raz ostatni... Po 12 latach. Szmat czasu.

Pewnie napiszę o tym coś więcej (choć sporo o kulisach mojego wejścia w tę przygodę już powiedziałem w naszej ostatniej książce pisanej z Marcin Prokop, „Pół na pół”). Ale rekapituluję to sobie już dziś.

Mnóstwo wspaniałych ludzi za kulisami, na scenie. Długie dni i wieczory z najlepszą na świecie ekipą. Stworzenie duetu (a to bardzo trudna rzecz) z Marcinem. Nowe telewizyjne umiejętności. Dobre (a czasem trudne) emocje... Odchodzę z Mam Talent TVN, bo dałem temu programowi wszystko, co mogłem dać, a gdy coś się kończy, coś się zaczyna.

Milionom z Was, którzy oglądaliście nas przez te lata (bo to za każdym razem były miliony) - dziekuję.

I NA PEWNO się NIE rozstajemy!
jestem zawsze
28-11-2019 21:54

18 września 2020 roku odbędzie się kinowa premiera filmu „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, który produkuje TVN. W roli głównej wystąpi Piotr Trojan.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/25-lat-niewinnosci-sprawa-tomka-komendy-film-tvn-opinie-premiera-fabula
jestem zawsze
29-11-2019 21:52

Ruszają Casting Do Kolejnej Edycji Programu Projekt Lady !
Awatar
jestem zawsze
30-11-2019 21:33

Filip Chajzer przeprasza za udawanie ataku paniki w „Dzień dobry TVN”
Szanowni Państwo. Pragnę odnieść się do sprawy wczorajszego ataku paniki. Jedyną intencją, którą miałem było nawiązanie do rozmowy o zakupach świątecznych w zatłoczonym centrum handlowym, na które (jak zapewne większość facetów) reaguje mniej więcej w taki właśnie sposób. Nigdy w życiu do głowy nie przyszłoby mi urażenie kogokolwiek chorego psychicznie. Jeśli tak zostało to odebrane to z całego serca przepraszam wszystkie osoby, które realnie i na codzień dotyczy ten problem. Problem jest jeszcze jeden. W odpowiedzi ludzi, którzy jak rozumiem zdecydowali, że taki sposób wymierzenia sprawiedliwości będzie najwłaściwszy, przeczytałem setki komentarzy szydzących ze śmierci mojego syna w 2015. Do tego dziesiątki drastycznych zdjęć z wypadku wklejanych na mój profil facebook oraz wysyłanych w wiadomościach. To skala podłości wykraczająca poza normy człowieczeństwa. Tyle w tym temacie mam do powiedzenia. Życzę pokoju, spokoju i miłości.

Więcejdown
wirtualnemedia.pl...sychicznie
jestem zawsze
01-12-2019 11:01

Wiosną kolejna edycja Kuchennych Rewolucji

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/kuchenne-rewolucje-tvn-20-sezon-wyniki-ogladalnosci-kontynuacja
Awatar
jestem zawsze
02-12-2019 13:08

Wiosną w TVN7 pojawi się nowe reality-show.
Reality show „Paradise Hotel” wiosną w TVN 7. Ruszają castingi

Ponadto TVN poszukuje uczestników do kolejnej edycji "Projekt Lady".
TVN poszukuje uczestniczek do piątej edycji „Projekt Lady”
Udostępnij ten temat