Kanały Grupy TVN Discovery

Awatar
jestem zawsze
30-12-2011 23:11

31 maja wziął się stąd że to oficjalna data startu drugiego etapu startów nadajników MUX1 w zasięgu na 94 procent Polski.
jestem zawsze
31-12-2011 12:11

Widzisz kolego to jest data startu drugiego etapu uruchamiania nadajników MUX1, a nie data pojawienia się TTV w Naziemnej Telewizji Cyfrowej. Jeśli TTV znajdzie się w Naziemnej Telewizji Cyfrowej przed startem drugiego etapu to będzie to równoznaczne z tym, że jest dostępny w telewizji naziemnej.
Awatar
jestem zawsze
01-01-2012 10:50

W zasadzie TTV już jest w Naziemnej Telewizji Cyfrowej (według LCN jest na pozycji 13) ale nie jest wszędzie więc nazwałbym to takimi przymiarkami a nie pełnym pojawieniem się w Telewizji Naziemnej.
Awatar
stały bywalec
01-01-2012 13:32

A co jest takiego ciekawego w tej ttv ze sie tak podniecacie?
Kolejny kanal zapchaj dziura.
Awatar
jestem zawsze
01-01-2012 15:07

Już to że jest w DVB-T a żeby z tym walczyć 1cpn1 musi mieć wszystkie kanały z jego oferty. Poza tym sądzimy że to może być niezły kanał tylko musi się nieco rozkręcić stąd te powtórki.
bardzo ważna osoba
13-01-2012 18:53

słyszeliście o nowym pomyśle tvn. nie mogą znieść popularności "'Trudnych Spraw" , "dlaczego Ja" i chcą wprowadzić do swojej wiosennej ramówki ;Ukryta Prawda"
cytat z tvnfakty.pl
;Dlaczego Ja?;Trudne Sprawy;Pamiętniki z wakacji gromadzą dużą widownię. Budzą duże kontrowersje, są szczególnie popularne w internecie, głównie dla młodzieży - stanowią nierzadko źródło pośmiewiska. TVN, patrząc na sukces Polsatu, postanowił również postanowić na tego rodzaju format w swojej wiosennej ramówce.
Program Ukryta Prawda; opowiada o konfliktach, do których codziennie dochodzi w polskich rodzinach - dzieci dowiadują się, że ich ojciec ma kochankę, małżeństwo nie może mieć dzieci, dojrzewająca córka cierpi na bulimię Namiętność, zazdrość i dramaty to prawdziwe emocje są magnesem, który przyciąga widzów
Awatar
ekipa moderatorska
26-01-2012 22:36

Moje własne przemyślenia.

Jak wiadomo ITI kupiła pełnię praw do LM i LE. I wydaje mi się, że jeden mecz LM w tygodniu i mecze polskich drużyn w eliminacjach (chodź pewnie nie wszystkie) pokażą na TVN 7.
Polsat stracił na pokazywaniu tego jednego meczu LM w środy. I finansowo i oglądalność była wtedy niższa niż gdy dawali filmy.
TVP nie kupi sublicencji bo ich nie stać. W tym roku mają mieć 60 mln zł start (ale ja uważam, ze będą dużo większe, bo zakładają, ze utrzymają widownię i wpływy z reklam, a widownia w styczniu spada im o 20% rok do roku).
TVN nie pokazuje sportu, kieruje się głownie w stronę kobiet. A w środy pokazują zbyt ważne dla siebie programy, żeby zmieniać ramówkę.
Dlatego ideałem jest TVN 7. Dzięki naziemnej telewizji cyfrowej zasięg się zwiększa i już widać, że zaczynają inwestować w ten kanał. A sport jest najlepszą promocją dla kanału.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
03-02-2012 19:04

Jestem pod wrażeniem. Czejarek, Burzyńska, Richardson w TTV. I nie tylko oni: http://www.tvn.pl...a/news/781.
Udostępnij ten temat