Kanały Grupy TVN Discovery

Awatar
stały bywalec
05-02-2012 11:58

Jakiej grupy TVN TTV?! Oba kanały należą do grupy ITI! Tak samo jak TVN24.
jestem zawsze
05-02-2012 12:06

TTV należy do Stavka. A Grupa TVN ma 25% udziałów w Stavce. Natomiast Grupa TVN jest produktem Grupy ITI.
A jeśli chodzi Ci o tytuł tematu to mówi on, że temat poświęcony jest Grupie TVN oraz TTV. Czyli w tym temacie piszemy o dwóch podmiotach.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
05-02-2012 17:27

Doprecyzowałem tytuł tematu, chyba teraz już wiadomo, o co chodzi icon_wink.
Awatar
jestem zawsze
26-02-2012 11:01

Można powiedzieć że mniej więcej już wiadomo o co chodzi icon_smile Tymczasem pod adresem ttv.pl ruszyła nowa powiększona odsłona strony internetowej stacji TTV. Moim zdaniem jest ciekawa jak sama stacja ale jest jeden minus w postaci długiego wczytywania jej się w telefonach.
Awatar
jestem zawsze
14-05-2012 23:50

Przepraszam za post pod postem ale nie wiem jak według was ale według mnie bardzo ciekawy był emitowany dzisiaj na Polsacie film pt. "Anioły i Demony" w którym padało parę odniesień...do Telewizji TVN.
4.bp.blogspot.com/_m6o2YRmbPB0/THP2h88vjfI/AAAAAAAAAVo/u_3Wbgh2LJA/s400/tvn4.jpg

Przykładowo po wybuchu tak zwanej "anty-materii" zostało pokazane jak ekipa TVN'u (którego to logo na obrazku powyżej widać w nazwijmy to w pełnej okazałości) zostaje zdmuchnięta a pokazanie tego w konkurencyjnej stacji jaką jest Polsat mogę potraktować jako pewnego rodzaju ironię skierowaną w stronę stacji Walterów .
Poniżej natomiast mamy reportera stacji TVN którego zagrał Krzysztof Wojsław:
1.bp.blogspot.com/_m6o2YRmbPB0/THP2g0XAwvI/AAAAAAAAAVQ/JtzCtW1oiuw/s400/tvn2.jpg

Więcej zdjęć i informacji w tej sprawie możecie znaleźć pod tym linkiem: http://panoptykon...i-tvn.html
Co więc sądzicie na ten ciekawy, wspomniany przeze mnie powyżej temat ?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
15-05-2012 08:32

Jaką ironię icon_smile? Już pomijam to, że zaspamowałeś wszystkie możliwe fora tą samą wiadomością.

Jak chcesz się dowiedzieć, o co chodziło, to obejrzyj to: http://dziendobry...,4456.html.
bardzo ważna osoba
22-05-2012 15:59

wiecie, że od wczoraj rozpoczął się remont głównego studia tvn24 i Faktów tvn.
obawiacie się tego, że TVN przebije 1polnew?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
22-05-2012 16:10

Nie chcę nic mówić, ale studio TVN24 i tak przebijało studio Polsat News, więc nowe pewnie będzie jeszcze lepsze icon_smile. Ale Polsat News ma zupełnie inaczej zrobione studio, odrębnie od newsroomu, co też daje inny efekt. W studiu PN zresztą też przydałby się remont.
Udostępnij ten temat