Kanały Grupy TVN Discovery

Awatar
redakcja tvpolsat.info
15-06-2012 14:32

Przejrzałem ustawę.

Realizację prawa do krótkiego sprawozdania umożliwia się przez udostępnienie nadawcy ubiegającemu się o dostęp wybranych przez niego krótkich fragmentów transmisji wydarzenia, łącznie nie dłużych niż 90 sekund (...) z sygnału nadawcy za zapłatą kosztów udostępnienia.

4. Nadawca (...) może pokazać fragmenty w okresie 24 godzin, w ogólnych audycjach informacyjnych lub umieszczonych przy nich informacyjnych serwisach sportowych, trzykrotnie w danym programie (...) pod warunkiem wyraźnego podania źródła.


W ustawie nie ma nic o półfinale, finale i meczach Polaków, więc może i TVN ma rację i to TVP coś kręci.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
21-06-2012 18:44

Nie wiem, czy słyszeliście o aferze z "Faktami" TVN, o której głośno na forum media2.pl. Są podejrzenia, że TVN oszukał widzów i nadał specjalne wydanie nie z Wrocławia, ale ze studia w Warszawie, wklejając za prezenterką wrocławskie tło.

Wygląda to na studio wirtualne (foto z forum media2.pl).

tvpolsat.info/images/tvnhdac3orgkuchennerewopng.jpeg


Co o tym sądzicie icon_smile?
Awatar
bardzo ważna osoba
21-06-2012 19:20

Jak najbardziej jest to studio wirtualne, ta prezenterka, czy ktoś tam, całkowicie nie pasuje do tła. icon_smile Poza tym, kto się tak ubiera w plener? icon_wink
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
21-06-2012 21:44

Niezła afera z tym TVN -em. Ciekawe jak to się wszystko skończy, bo ta sprawa nie jest pierwszą aferą w tej stacji.
Awatar
stały bywalec
22-06-2012 12:39

MN napisał(a):
foto z forum media2.pl.

Co o tym sądzicie icon_smile?
Czytając tamtą dyskusje sklaniam sie ku problemom z oświetleniem, bo TVN nie jest taki, by oszukiwać widzów.
jestem zawsze
23-06-2012 18:03

TVN to tabloid zyjacy z nieszczescia innych ludzi. Maja jedynie ładne prowadzace Fakty. Odeszła Tadla ,widac miała dosc TVN.
Awatar
bardzo ważna osoba
28-06-2012 18:31

Tak w temacie oszustw TVNu... http://goo.gl/rt9CT
Awatar
jestem zawsze
28-06-2012 20:18

Może po prostu przyszedł na casting ale tym postem nie bronie tvn-u
Udostępnij ten temat