Kanały Grupy TVN Discovery

Awatar
ekipa moderatorska
10-08-2012 11:01

TVN od września wprowadzi bardzo znacząca zmianę w ramówce. To świetna wiadomość dla 1pmnowe i Dlaczego Ja, kórre teraz nie będą mieć bezpośredniej konkurencji.

Ukryta prawda; przeniesiony zostanie z 17.00 na 18.00. O godz. 17.25 emitowana będzie Julia (dotąd 17.55). Największa zmiana dotyczyć będzie Detektywów; - ten docu-crime przemieści się z 18.25 na 16.55.

http://www.wirtua...ajewskiego
Awatar
bardzo ważna osoba
10-08-2012 17:32

Staszek, "Ukryta prawda" była o 16:55. Co do "Detektywów", to mogliby już skończyć ten serial. Jest on już nudny. Tak "W-11 Wydział śledczy". W dużej mierze nie przypomina prawdziwego wydziału śledczego czy kryminalnego w policji
smile1wink
jestem zawsze
25-08-2012 21:40

Brak informacji by ktorys z kanałow grupy TVN mial pokazac mecze LE . Ktos ma info czy w CP bedzie mozna obejzec LE?? Po za kw.
Awatar
bardzo ważna osoba
25-08-2012 21:51

piotrln, do rozpoczęcia się fazy grupowej UEFA Europa League jest jeszcze czas, więc do 20 września pewnie poznamy nadawcę, który będzie emitował mecze dla kanałów otwarty. Ja liczę na TVN, niż na bezsensowne TVP
smile1wink
jestem zawsze
25-08-2012 22:23

Juz dawno byłoby info co do LE. TVN ktorys pokazałby Legie w kw do Le u siebie chociaz.
jestem zawsze
25-08-2012 23:42

Emil napisał(a):
Ja liczę na TVN, niż na bezsensowne TVP
smile1wink

Jedni i drudzy mają fatalnych komentatorów, oprócz Laskowskiego, ale jeżeli miałbym wybierać mniejsze zło to wybrałbym Telewizję Polską. Jeżeli piłka nożna to tak na prawdę Canal+ bądź Polsat. icon_smile
Ale tak czy inaczej TVN wydaje mi się mało realny, bo już od dłuższego czasu gardzą sportem. icon_wink Może przełamaliby się, gdyby Legia Warszawa awansowała do fazy grupowej Ligi Europejskiej.
Awatar
bardzo ważna osoba
26-08-2012 00:59

Viking, ale co mają komentatorzy do samego posiadania poakietu otwartego? Moim zdaniem nic. Najlepiej to nie wsłuchiwać się w te ględzenie tylko skupiać się na meczu
smile1wink
Awatar
ekipa moderatorska
26-08-2012 10:57

TVP nie kupi LE to jest niemożliwe. Po pierwsze z pieniędzmi u nich krucho. A po drugie i najważniejsze: w czwartki w godzinach meczy mają zbyt ważne seriale, żeby w ich miejsce dać mecz.
Udostępnij ten temat