Kanały Grupy TVN Discovery

Awatar
jestem zawsze
29-01-2011 15:30

Z ramówki głównej stacji ITI, czyli TVN-u znika teleturniej "Milionerzy". Nie znalazł on się w wiosennej ramówce stacji, nie wykluczone, że powróci na jesieni. W miejsce w/w teleturnieju TVN wprowadzi program rozrywkowy "Wipeout - Wymiatacze" icon_wink
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
08-03-2011 13:34

Od dzisiaj na kanale TVN i TVN 7 dostępna jest oryginalna ścieżka dźwiękowa w systemie Dolby Digital AC3, tym samym wyłączona została polską ścieżka dźwiękowa w systemie Dolby Digital AC3. Powyższa ścieżka dźwiękowa została wprowadzona na rzecz polskich napisów DVB. Reasumując kanał TVN i TVN 7 posiada polską ścieżkę dźwiękową i oryginalną w wersji AC3.
Edytowane przez PC dnia 08-03-2011 13:46
Awatar
jestem zawsze
25-03-2011 15:12

Ostatnio podano do informacji, że TVN Warszawa ma czas na zwiększenie rentowności do końca tego roku, jeśli to się nie stanie zostanie on zdjęty z wizji. Stało się inaczej niż przewidywano i nadawca stacji ogłosił, iż z dniem 26 marca br. stacja TVN Warszawa będzie dostępna tylko i wyłącznie za pośrednictwem internetu, co oznacza zakończenie emisji satelitarnej. Warto przypomnieć, że kanał nigdy nie zagościł na liście kanałów 1cpn1, a z dniem jutrzejszym zniknie także z wykazów stacji pozostałych platform satelitarnych tj. CYFRY+, N, TP/Orange, TnK oraz sieci kablowych.
Edytowane przez PS HD dnia 25-03-2011 16:07
Awatar
piszę coraz więcej
25-03-2011 16:05

według mnie tvn warszawa był by rentowny jak by się znalazł w cyfrowym polsacie
Awatar
ekipa moderatorska
25-03-2011 18:25

I bardzo dobrze, po co CP miałby dawać zarobić dodatkowo TVN.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
25-03-2011 18:33

Jak podaje mediafm.net, zwalniają większość osób. Zostanie tylko mała grupka, która będzie odpowiadać za portal tvnwarszawa.pl.
Edytowane przez MN dnia 25-03-2011 18:42
Awatar
ważna osoba
25-03-2011 18:41

Wielka szkoda. Mam ten kanał w pakiecie od TP i chociaż jestem ze Śląska to często zaglądałem na stolicę (zwłaszcza gdy na innych kanałach wiało nudą). Zazdrościłem zawsze warszawiakom tej regionalnej stacji, bo TVS to już nie to samo co było kiedyś. Klapa TVN Warszawa raczej zamknie furtkę dla innych stacji regionalnych tej grupy.
Awatar
piszę coraz więcej
26-03-2011 09:15

oglądałem wczoraj późnym wieczorem 1polnew i w pasku z informacjami było napisane że TVN warszawa od jutra przestaje nadawać.
Udostępnij ten temat