Polsat Play

Awatar
redaktor tvpolsat.info
11-07-2010 12:39

Polsat Play (wcześniej Play TV i Playboy Polska) to kanał Polsatu skierowany głównie do męskiej części widowni. Stacja otrzymała koncesję 16 listopada 2005 roku, ale wystartowała z emisją testową dopiero 1 maja 2007 roku - po upomnieniu przez KRRiT.
6 października 2008 roku stacja ruszyła z oficjalną ramówką.

Zapraszam do komentowania icon_smile
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
28-07-2010 12:57

1polpla szykuje nowy nocny program.
http://www.wirtua...kama-sutra
Awatar
rozkręcam się
21-10-2010 22:09

Dziś obejrzałem dokument : II wojna światowa w kolorze i na prawdę był bardzo dobry. Z chęcią obejrzę kolejne ... icon_smile
rozkręcam się
02-12-2011 15:44

ach... Ciekawy ten 1polpla bo tam są programy tj. Taaaka ryba, Wędkarskie Przygody Johna Wilsona itd. Lepsze od 1pol21pol i :rpin oraz nudnego 1polnew
jestem zawsze
02-12-2011 17:09

Zdjęliby cenzurę z filmów po 23 icon_lol
Awatar
redaktor tvpolsat.info
02-12-2011 17:12

Nie mogą, ponieważ nie pozwala na to polskie prawo icon_wink
jestem zawsze
02-12-2011 17:14

To zmieńmy prawo icon_lol Eh ten kraj katolicki. Kościół rządzi a nie rzad wybrany w wyborach.
Awatar
stały bywalec
23-03-2012 17:32

Wczoraj przypadkowo w necie znalazłem pierwszy odcinek programu-Fanatyk-magazyn zapalonego kibica.Nawet nie wiedziałem, że taki program jest na Polsat Play.Myślałem, że to kolejny program szkalujący środowisko kibicowskie.A tu niespodzianka.Wreszcie normalny program o kibicach, w którym wypowiadają się właściwi ludzie, związani z tym środowiskiem.Mam już dosyć bełkotu pro-rządowych mediów o "stadionowych bandytach".Jest tu obraz prawdziwego kibica, dla którego piłka nożna jest czymś więcej niż grą.To sposób życia.Oczywiście zdarzają się w tym środowisku "czarne owce", ale gdzie ich nie ma.Nasz rząd (nierząd) i przychylne mu media (w tym niestety Polsat) zrobili z tych ludzi bandytów.Media tylko pokazują negatywną stronę tego środowiska, nie pokazują np. akcji charytatywnych. czy akcji upamiętniających rocznice historyczne, bo i po co?.Kogo by to zainteresowało?.Dzięki CP mamy możliwość oglądania meczów ekstraklasy.Czy widzieliście chociaż na jednym meczu burdy?.Czy choćby jeden mecz został przerwany z powodu kibiców?.No właśnie.To, o co tu chodzi?.Już jedno z pierwszych zdań tego programu wiele wyjaśnia-"Piłka nożna bez fanatyków jest jak sex bez orgazmu".Naprawdę dobry program, na forach kibicowskich się o nim mówi.Czekam z niecierpliwością na kolejne odcinki.Powtórka jutro o 11.A nowy odcinek w środę o 18, oczywiście na Polsat Play.
Udostępnij ten temat